reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Antec Nine Hundred

Salamander (6177)|7.11.2007 15:58
http://www.antec.com/us/productDetails.php?ProdID=15900
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s touto skříní? Uvažoval jsem o koupi nové a tahle se mi docela líbí.
Hlavně jsem chtěl hodně místa :-)
mech13 (5526)|7.11.2007 16:09
mam ji ja a first.indian a je to paradni bedna
me presvedcilo toto: https://www.svethardware.cz/recenze-antec-nine-hundred-zamereno-na-chlazeni/16271
co konkretne te zajima?

ja v ni mam ten komp v podpisu, CPU @2.2GHz freezer pasivne (pasivne zvladal pri peknych teplotach do 2,7GHz), GF6600GT accelero pasivne (pri zatezi 40 stupnu), teploty jak kdybych mel PC v mrazaku, disk podchlazeny a to mi tam bezi jen 200mm@400rmp a 120mm ve zdroji
120mm vetraky jsem vsechny vydelal a nektery diry ucpal temi pruhlednymi CD co byvaji po jednom navic k kazdem baleni...
nepoznas ze je PC zaple
Salamander (6177)|7.11.2007 16:46
no, tak hlavne jsem chtel vedet, jak kvalitni je, jestli s ni nejsou zadne problemy a pak taky, jestli by se mi dovnitr vesla Noctua NH-U12F.
first.indian (683)|7.11.2007 17:29
[QUOTE=Salamander;60937]no, tak hlavne jsem chtel vedet, jak kvalitni je, jestli s ni nejsou zadne problemy a pak taky, jestli by se mi dovnitr vesla Noctua NH-U12F.[/QUOTE]

Tak kvalitka antec je to jo :) Jedine problemy co mam tak asi to ze mi nejak nefacha predni audio panel s moji deskou (proste se nemaji radi :D ) Ale to me netrapi protoze pouzivam dve zvukovky. A ted po delsi dobe jsem se az zalekl kdyz jsem uvidel kolik mam ve skrini prachu :) Ty dva predni vetraky jsou slusny "vysavac" i na male otacky. Takze planuju koupit dva nejake vzduchove filtry. Jinak zatim spokojenost. Snad jen co me mrzelo bylo ze kdyz jsem kupoval znamemu Antec 182 tak tam uz je lepe vyresene ovladani vetraku - prepinace otacek jsou vyvedeny do zadni casti skrine.
Pokud si nejsi jisty s tim chladicem tak sem napis jeho velikost a ja ti to premerim :)

Jo a zrovna jsem dalsi Antec 900 pred asi 15ti minutama predal zakaznikovi :D (sam se divim ze uz jsem prodal 2 kousky :) - Antec v posledni dobe boduje mezi drazsimi skrinemi )
Salamander (6177)|7.11.2007 18:06
[QUOTE] Jo a zrovna jsem dalsi Antec 900 pred asi 15ti minutama predal zakaznikovi :D (sam se divim ze uz jsem prodal 2 kousky :) - Antec v posledni dobe boduje mezi drazsimi skrinemi )[/QUOTE]

Vazne? Mohl bych se kdyztak zeptat, za jakou cenu ji mas ??? + rozměry (mm): 155 x 126 x 95
diky.
first.indian (683)|7.11.2007 18:35
[QUOTE=Salamander;60962]Vazne? Mohl bych se kdyztak zeptat, za jakou cenu ji mas ??? + rozměry (mm): 155 x 126 x 95
diky.[/QUOTE]
Za 2850,- s dani
Rozmery skrine:
Height: 46.8 cm
Width: 20.6 cm
Depth: 49.3 cm

Takze pokud ma ten chladic na vysku 155mm tak ho tam das naprosto lehce a jeste neco zbude :)
mech13 (5526)|7.11.2007 18:54
ja ji bral za 3500,- first.indian ji ma tusim dovezenou z nemecka nebo rakouska

prach je asi tak jediny problem, ale ten se v takto derave skrini neda uhlidat.

jsem se po roce stavoval v obchode kde mi toho Anteca sehnali, sem se zakecal s prodavacem, a napadlo ho ze na me zamachruje ze skrino, ze ted objevil uplne paradni, ze si to kdosi objednaval a zalibila se mu a dal do ni uz asi 8 serveru a jak je super a vsude to chvali... tak mi ukazal obrazky a ja mu rekl ze ten nekdo sem byl ja a mam ji uz rok doma:D

to first.indian: nevim jestli s tema filtrama uspejes, ten horni 200mm bude tahat vzduch vsude okolo a stejne ve skrini bude porad dost prachu... ikdyz asi o neco min

ja to ted nepremerim, jsu v brne na private a bednu mam doma...
first.indian (683)|7.11.2007 19:13
[QUOTE=mech13;60973]ja ji bral za 3500,- first.indian ji ma tusim dovezenou z nemecka nebo rakouska

prach je asi tak jediny problem, ale ten se v takto derave skrini neda uhlidat.

jsem se po roce stavoval v obchode kde mi toho Anteca sehnali, sem se zakecal s prodavacem, a napadlo ho ze na me zamachruje ze skrino, ze ted objevil uplne paradni, ze si to kdosi objednaval a zalibila se mu a dal do ni uz asi 8 serveru a jak je super a vsude to chvali... tak mi ukazal obrazky a ja mu rekl ze ten nekdo sem byl ja a mam ji uz rok doma:D

to first.indian: nevim jestli s tema filtrama uspejes, ten horni 200mm bude tahat vzduch vsude okolo a stejne ve skrini bude porad dost prachu... ikdyz asi o neco min

ja to ted nepremerim, jsu v brne na private a bednu mam doma...[/QUOTE]

Jo no mam ji z nemecka za 3100,- :) Chci dat filtr jen na ty dva co nasavaji ale jeste nevim zda tam pujde nejaky filtr dat... Zatim me zaujal jen PRIMECOOLER PC-DFA120B 120mm Aluminium Black foto viz obrazek :)
img.jpeg
Salamander (6177)|7.11.2007 19:25
No, v jsccomputers ji maji za 2993, tak jsem chtel vedet, jestli je ta cena primerena.
mech13 (5526)|7.11.2007 19:33
jj za 3000 to je dobra bedna.

s tim filtrem to bude zajimavy, kdyz si tak vzpominam jak tam jsou ty vetraky nacvaknuty, tak asi skoncis u zpusobu uchyceni "udelej si sam". ikdyz nejak rozumne to mozna pujde i tak

EDIT: ja ji bral neprimo z http://www.patro.cz (primo u provozovatele shopu NWT)
Salamander (6177)|11.11.2007 19:34
Jo, jeste budu mit urcite par otazek :-) ,hlavne bych chtel vedet, jestli by sel pripevnit radiator vodniho chlazeni k tomu 200mm ventilatoru.