reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

cudne spravanie sa zoznamu nainstalovanych programov

_Marduk_ (30)|7.11.2007 16:46
toto sa mi stalo dnes so zoznamom nainstalov programov ked som chcel nieco odinstalovat:


skusil som preskenovat pc nodom a spybotom a nic

mam xp pro 32bit

su tam polozky co tam normalne nemaju co robit a netusim akym sposobom sa to takto sprasilo
tgfh (2985)|7.11.2007 16:52
Nenachytal jsi nějaké viry? Máš NOD a Spybot aktuální? Používáš firewall? jaký? Máš SP2?
_Marduk_ (30)|7.11.2007 16:59
cez nod som to prebehol aj cez spybot a ciste

pouzivam spybot a nod ako rezidentnu ochranu a operu ako prehliadac
na nezname stranky nechodim a firewall nepouzivam kvoli blbnutiu utorrenta

napada ma jedna vec: vcera som omylom dal do adresneho riadku zlu sranku a siel som na nejaku firemnu angl. a nod vyhodil infiltraciu(tak som dal do karanteny a tu zmazal) potom som este oskenoval disky ci tam nieco nezostalo a nic nenasiel

a SP2 mam
tgfh (2985)|7.11.2007 17:10
Nevím jak tobě, ale mi by se za chvilku, bez firewallu, zbořil celý systém.

Bratranec si firewall vypl, zapomněl ho zapnout a po pár dnech mu to pěkně začlo blbnout.

Jsou někteří, kteří jedou bez firewallu, ale tam je to způsobeno tím, že mají firewall v routeru apod.

Bez firewallu cesta nevede
_Marduk_ (30)|7.11.2007 17:14
[QUOTE=tgfh;60945]Nevím jak tobě, ale mi by se za chvilku, bez firewallu, zbořil celý systém.

Bratranec si firewall vypl, zapomněl ho zapnout a po pár dnech mu to pěkně začlo blbnout.

Jsou někteří, kteří jedou bez firewallu, ale tam je to způsobeno tím, že mají firewall v routeru apod.

Bez firewallu cesta nevede[/QUOTE]

no neviem ja som v pohode 3.5 mes bez firewallu bezal velmi zalezi na ake stranky chodis a co vsetko skusas
tgfh (2985)|7.11.2007 17:16
A když dáš utorrent do výjimek (Ovládací panely - Brána firewall systému windows - výjimky) tak taky nefunguje?
_Marduk_ (30)|7.11.2007 17:49
nehovorim ze utorrent nefunguje pod win firewallom ale pod inymi
zda sa mi zbytocne pouzivat win firewall
tgfh (2985)|7.11.2007 18:24
Zbytečné? Z jakého důvodu?
Firewall patří mezi zákládní zabezpečení systému.
Pokud ti funguje win firewall normálně proč ho nemáš zapnutý?
Tvůj problém v něm třeba nebude, ale co jiného by způsobilo takový binec než viry?

Reinstaloval bych win, poté nainstaloval vše aktuální a nechal zapnutý (ten bezproblémový) win firewall.