Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 33

Téma: mini-ITX case

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

mate nejaky tip kde (idealne v Brne) se daji sehnat ITX skrine?

mam davat dohromady PC nejakemu dedulovi co potrebuje webkameru a dorozumivat se s dcerou, tak to vidim na:
    INTEL BLKD201GLYL LTTLE VALLEY
    A-DATA 1024MB DDRII 800
    HITACHI 160GB/7200rpm 8MB 7K160
    Samsung SH-S202H

a uvazuju do ceho to dat. cca do 2500 i se zdrojem.
    celkem se mi zalibila tato skrin ale nemuzu o ni najit zadne info krome 100 obchodu kde ji prodavaji
    docela netusim jak na tom muze byt s dostupnosti...

nejake tipy na jine skrine? nebo hlavne na nejaky obchod kde by se neco dalo v rozumne dobe (ne za mesic po objednani) sehnat?

nebo se s tim nemazlit a narvat to do CM elite 340? http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=46332
    Naposledy upraveno uživatelem mech13: 09-11-2007 v 02:41
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Withman
    Registrace
    Jul 2006

Já bych to nacpal do Modecomu Step203 s 300W zdrojem.

Registrace
    May 2006

jj Step 203 je dalsi varianta podle penez... rikal jsem si ze kdybych to uz daval do obycejne uATX bedny, tak bych skusil to CM, 350W OEM seasonic a pridat tam 92mm vetrak jestli by to slo chladit pasivne - tj sundat ten pokus o ventilator z CPU aby PC bylo neslysitelne...

ale to jsou zalozni varianty, spis by me ted zajimaly ty mini-ITX skrine

zepry to docela specha takze v nedeli objednavam a pokud mozno aby to pristi tyden vsechno bylo (v pripade dobre ITX skrine by to snad 14 dni pockalo)

Registrace
    Jul 2006

v tomhle VO mají ITX skříně, viz:

http://www.penta.cz/default.asp?cls=...s&fulltext=itx

Jestli se ti nějaká líbí, tak ti můžu zjistit, zda mají skladem a pak můžeš hledat nějaký obchod, kde jejich zboží prodávaj.

Jinak ceny těch casů se mi zdají přemrštěné.

Obyvatel SHW Avatar uživatele SmartMole
    Registrace
    May 2006

Já jsem minulý týden instaloval do této skríně:
    http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=49852

Design poměrně povedený, vnitřní uspořádání také, jen větráky to chce zregulovat.

Není to však mini-ITX ale micro-ATX.

Registrace
    Jul 2006

Vypadáááá mooooc luxusně.

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Withman Zobrazit příspěvek
    v tomhle VO mají ITX skříně, viz:

http://www.penta.cz/default.asp?cls=...s&fulltext=itx

Jinak ceny těch casů se mi zdají přemrštěné.
    tak ty ceny jsou uz moc, ty by bylo drazsi nez zbytek PC...

doufal jsem v neco takoveho jako toto - za rozumnejsi penize se zdrojem a ten design se mi zda taky mnohem povedenejsi... u tohoto ale buh vi kdy se to podari sehnat... takze momentalne to spis vypada na obyc uATX

to SmartMole: jo, ta vypada dobre jak je na tom uvnitr? jake v tom jsou vetraky? co v tom zhruba je za zdroj?

Registrace
    Jul 2006

doufal jsem v neco takoveho jako toto - za rozumnejsi penize se zdrojem a ten design se mi zda taky mnohem povedenejsi... u tohoto ale buh vi kdy se to podari sehnat...

Tak toto není u dodavatele a to bych počítal tak na několik týdnů.

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od mech13 Zobrazit příspěvek
    to SmartMole: jo, ta vypada dobre jak je na tom uvnitr? jake v tom jsou vetraky? co v tom zhruba je za zdroj?
    Vevnitř je to celkem v pohodě. Disky tam jdou dát dobře díky odnimatelnému košíku. Pro mechaniky jsou tam použitelné kovové lyžiny, které mechaniku opravdu upevní a neklepe se to! Do prostřední pozice bych však doporučoval vybrat co nejkratší mechaniku, jinak hrozí kolize s mikro-ATX deskou.

Se zdrojem jsem byl maximálně spokojený, protože je tichý. Hodnoty napětí jsem však neměřil....

Registrace
    May 2006

to SmartMole: diky za info, rozhodne o ni budu uvazovat

to Withman: taky moc diky, bohuzel jsem ti daval reputaci nadavno takze jinak momentalne podekovat nemuzu... snad si vzpomenu az budu moct

odb odb je offline
    Obyvatel SHW
    Registrace
    May 2006

riesil som podobny problem kam umiestnit tú dosku od intelu. Mini-ITX skrinky, čo som našiel boli dosť drahe a skončil som pri skrinke MODE COM DEBUT uATX je tam 300W Fortron -pekny dizajn a slušne spracovana skrinka http://pvs.ekatalog.biz/zbozi/microt...aspx?p=z:83177
    v sekcii download su obrazky tej skrinky

U nas sa daju mini-ITX skrinky tu http://www.hej.sk/pocitace-pda/shop/...&sort=5&page=1

ale tá cena človeka odradí.

Registrace
    May 2006

nic o te ASUS co by nevypadalo jako rozsypana ryze jsem nenasel, nastesti pomohl strycek google
    http://www.brainbox.co.kr/review/vie...id=20572&from=
    http://translate.google.com/translat...&hl=en&ie=UTF8

to SmartMole: jaky v te bedne je zdroj? je pres celou pozici s nejakym vetsim vetrakem nebo mu je taky vypomozeno tou zaslepkou?
    moc se mi nelibi ty dva male vetracky, ikdyby byly tiche, tak moc vzduchu neprozenou... to asi radsi tu CM, zdroj s 120mm a k tomu pridat jeden 80 nebo 92mm

EDIT: to odb: jj modecom je v poradi jen to nejsou primo fortrony ale zdroje se stejne vypadajicim vnitrkem jako fortrony delane modecomem...

Registrace
    May 2006

to Mech 13:
    Ke zdroji: zdroj má 2 80mm vetráčky. Jeden ze spodu druhý venku. Je opravdu tichý (samozřejmě záleží jak ho vytížíš - já do té bedny osadil, Athlon X2 4200+ EE, 2GB RAM, jeden disk a jedna mechanika, grafika byla integrovaná X1250 tedy součást AMD 690G - což žere opravdu málo i ve špičce). Uvádí na něm, že by měl krátkodobě zvládnout i 300W, ale veř tomu, že? :-)

Otázku se záslepkou jsem nějak moc nepochopil...

Jinak ohledně toho malého větráčku vzadu ve skříni - já ho hned odpojil. Dal jsem pryč i ten v bočnici a nechal to všechno na zdroji. Ta sestava toho opravdu moc neohřeje. Pokud bych tam dával výkonnější komponenty, skřín bych asi chladil přetlakem. V předu je místo na 92 mm ventilátor a do bočnice se také vejde.

Na nějaké našlapané PC to moc vhodná skříň není, ale ideálně se hodí jako media centrum do obýváku či pro pro práci. Je to tiché, elegantní a účel to také plní.

eraser

Citace Původně odesláno od mech13 Zobrazit příspěvek
    potrebuje webkameru a dorozumivat se s dcerou
    Nech si kúpi Samsung 220TN, ktorý má integrovaný OS Windows XP, webkameru, dokonca i podporu pre VoIP. Je to osadené Geode LX800, čo je vlastne AMD 500 MHz, 128 kB cache a i s doskou môže skonzumovať takých 10W.

Kto uhádol dnešné Laboratórium, tak vie, o čo ide...
    Naposledy upraveno uživatelem eraser: 13-11-2007 v 00:17

odb odb je offline
    Obyvatel SHW
    Registrace
    May 2006

to odb: jj modecom je v poradi jen to nejsou primo fortrony ale zdroje se stejne vypadajicim vnitrkem jako fortrony delane modecomem...
    Vo väčšine ich skriniek sú ako hvoríš Fortrony robené modecomom ale u tohto modelu (uATX MODECOM DEBUT) a asi ešte u jedného alebo dvoch modeloch sú originál Fortrony.

To len tak mimochodom

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. mini case - ekvivalent HP microserver
    Od richie_ke v sekci Skříně
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 15-05-2014, 17:00
  2. Zdroj do MINI Case
    Od P.Orka v sekci Zdroje
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 06-12-2011, 13:20