reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Odstraneni nove instalace Win Xp

MaxSand (30)|10.11.2007 13:41
Mam problem. Pred nedavnem ve zmatkovem jednani sem si nechal nakopirovat soubory pro novou instalaci Win Xp. Hned potom jsem, ale zjistil, ze mi to stejne na nic nebude a proto sem je chtel smazat, aby mi neustale nenajizdela moznost nove instalace pri spousteni Win. Cekal jsem, ze kdyz vymazu tu nainstalovanou slozku z C:, ze se snad ten problem vyresi a zbytkove soubory, ktere by nahodou byly ve slozce windows by nevadily. Ale omyl...problem pretrvava, ale ted pri najizdeni nove instalace to vypise chybu...Nevite co s tim... Teda krome formatu...??

Do windowsu se normalne dostatu protoze mi predtim vyskoci tabulka a v ni si muzu vybrat spustit Win Xp nebo novou instalaci ale kdyz nic nezvolim tak najizdi nova instalace a to je prave ten problem...
Paluk (12)|11.11.2007 00:38
Na disku C: budeš mít soubor boot.ini - otevři ho v poznámkovém bloku a nakopíruj sem obsah, pak ti napíšu co máš smazat a vše bude OK.
Když ten soubor neuvidíš, tak dej v Možnostech složky volbu zobrazovat skryté soubory a složky....
MaxSand (30)|15.11.2007 18:12
Tak konecne sem se k tomu dokopal. Tady je obsah:

[CODE] [Boot Loader]
Timeout=5
Default=C:\$WIN_NT$.~BT\BOOTSECT.DAT
[Operating Systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Home Edition" /fastdetect
C:\$WIN_NT$.~BT\BOOTSECT.DAT="Instalace Windows"[/CODE]
Alf (305)|15.11.2007 22:16
[CODE][Boot Loader]
Timeout=5
Default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS
[Operating Systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Home Edition" /fastdetect[/CODE]