reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nová soutěž o nejlepší článek

Intri (3490)|11.11.2007 02:12
Soutěž o nejlepší článek o Vistě už měla skončit 30.9.2007... Nevím, jestli jsem někde něco přehlédl, ale nešlo by říct, jestli tato soutěž ještě pokračuje, či vypsat nové téma?
Karel Polívka (1485)|11.11.2007 05:09
Vzhledem k tomu, že se nikdo nezúčastnil (což mě osobně docela mrzí), to vypadá jedině na nové téma.

Nějaký návrh?
eraser (0)|11.11.2007 12:08
Napr. téma Vista - prečo používať Windows XP. :)
Intri (3490)|11.11.2007 12:13
Dobrá otázka... Co třeba volné téma? Nevím, jak se vyhodnocují soutěžní články, ale jestli podle ohlasu uživatelů, pak by stačilo prostě každý měsíc vyhlašovat nejlépe hodnocené články a ty případně odměnit. I když je fakt, že hodnocení diskutujících se dá snadno zmanipulovat zakládáním fake nicků. Nebo pokud je zapotřebí téma, co třeba retro recenze?

@eraser: Klidně se do toho dám, ale mohl by sis pak být jistý, že to udělá flame jak prase.:-)
eraser (0)|11.11.2007 12:19
[quote=Intri;61889]hodnocení diskutujících se dá snadno zmanipulovat zakládáním fake nicků.[/quote]To záleží od podmienok, pričom v tomto prípade by som napr. navrhoval obmedzenie, jednoducho podobnú záležitosť, no prísnejšiu ako s pravidlami pri udeľovaní reputácií, čím by bolo znemožnené, aby si niekto založil fake a pozitívne hodnotil svoj článok.
Intri (3490)|11.11.2007 12:21
Minimum 50 příspěvků by mohlo stačit.
ICEBOSS (3435)|12.11.2007 13:06
Tak treba...

Koho mam na foru nejradeji, a proc zrovna iceboss...

:D:hmm:runaway
pas!k (3765)|12.11.2007 13:13
:-) pekne
boboco (1987)|12.11.2007 13:40
[QUOTE=ICEBOSS;62234]Tak treba...

Koho mam na foru nejradeji, a proc zrovna iceboss...

:D:hmm:runaway[/QUOTE]
Já to znám jako "Kterou historickou osobnost máte nejraději a proč právě Lenin?" :D
...na Tebe to ale sedí stejně dobře:turtle

Volné téma bych asi nedával, články by se pak velmi těžko srovnávaly. Určil bych třeba širší - obecnější téma např. "Operační systémy".
Intri (3490)|12.11.2007 13:44
A nebo tu retro recenzi na nějaký ( klidně autorem volitelný ) kus HW ( jednu jsem zrovna napsal :-) ).
Pavel Boček (4169)|12.11.2007 14:25
[QUOTE=ICEBOSS;62234]Tak treba...

Koho mam na foru nejradeji, a proc zrovna iceboss...

:D:hmm:runaway[/QUOTE]

A já tě nemám nejraděj :rolleyes: Nic si mi eště výhodně neprodal :D

To Intri: ode mě je taky jedna na cestě :thumb
Karel Polívka (1485)|16.11.2007 06:48
Obávám se, že na tuto aktivitu je ještě stále brzo - není tu dostatečné množství uživatelů, kteří by články na určité téma tvořili a nechat to volné nejde (jak píše boboco - nešlo by pak srovnávat).

Proto to nechám zatím být bez vyhlašování jednotlivých kol a každým kdo nějaký článek vytvoří, za něj obdrží odpovídající množství kreditů (viz pravidla Odměňovacího systému).

Spíše bych tímto rád oslovil ty, kteří mají o tvorbu článků zájem, aby se zde vyjádřili... pokud by vás bylo více, mohli bychom společně vymyslet nějaké téma, kde byste mohli porovnat své síly :-) a tedy vyhlásit nové kolo. Čili každá nápad nebo prostě jen poznámka je vítána...
Intri (3490)|10.12.2007 14:18
Já myslím, že ta retro recenze by nemusela být úplně nejhorší nápad. Přece jenom většina zdejších uživatelů určitě má nějaké zkušenosti se staršími mašinami, které už dneska nejsou dostupné ( stará Pentia, Durony, nebo i 486 a nižší ). Články by to mohly být zajímavé ( zvlášť třeba od těch starších z nás, kteří si třeba ještě pamatují sálové počítače ) a jejich kvalita by byla porovnatelná. Samozřejmě by se mělo upozornit, že se nemá hodnotit stáří výrobku, ale kvalita zpracování recenze, informační hodnota atd.