Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 11 z 11

Téma: Tiskarna do 2500Kč

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Cau lidi, poraďte mi prosím, jakou tiskárnu(ne multifunkční) koupit do 2 500Kč, aby byl tisk co nejlevnější, tisknout na ni budu hlavně dokumenty...uvažoval jsem o ip 4300, ale slyšel jsem, že do ni nemůžu koupit refill aniž bych přišel o záruku
    Naposledy upraveno uživatelem lammak: 13-11-2007 v 16:43
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Co tenhle laser? Je sice černo-bílý, ale spokojenost
    http://www.100mega.cz/product.jsp?artno=TISM1272A

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Diky za odpověd, ale budu sem tam tisknout i barevně...bez barev si to ani moc nedokazu představit

Pravidelný diskutér Avatar uživatele s.skull
    Registrace
    Jun 2007

osobně bych si koupil za necelé 3k Xerox Phaser 3117 viz test na http://www.zive.cz/Titulni-strana/Us...8/default.aspx

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

jo dik za názor, možná jsem se nevyjádřil dost jasně, ale tiskarna by měla by být barevná

Registrace
    Jun 2007

jj sorry... pomalé vedení...

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

ne v poho xd, aspon si mi něco napsal

Registrace
    Jun 2007

jen poznámka k tomu refillu - u každé ink. tiskárny ti neuznají nárok na reklamaci, pokud ti neoriginální náplň způsobí problémy... není to jen canon a je dokonce jedno, jestli jsi koupil neorig. náplň, nebo doma na koleně doplňoval. Alespoň to je zkušenost mého okolí... Cena tisku je jedním z důvodů, proč ink. tiskárnu nemám - opravdu jít kupovat inkousty za 1800 po tisku 200 stran není moje hobby (omlouvám se pokud trochu přeháním...)
    Canon je na tom - alespoň kam moje vědomosti sahají - na tom ještě s cenou tiskárna/náplně/kvalita/výdrž poměrně dobře, jen zrovna u ip4300 (vypadající dost solidně) jsou dost drsné diskuse na e-shopech, takže doporučuji pročíst
    hodně štěstí při výběru

Redaktor SHW / Digimanie Avatar uživatele Milan Šurkala
    Registrace
    May 2006

Osobně mám Canon (trochu postarší, iP3000) a nedám na něj dopustit. Kvalitní tisk, náplně nějaký ten pátek vydrží a hlavně jsou levné. Když si vzpomenu na HP (na jeho obranu nmusím hned z počátku říct, že šlo o low-end model), tam jedna náplň stála 1200Kč a vydržela stejně jako dnes náplň Canonu za 300Kč.
    Barvy jsou u lepších tiskáren rozdělené, takže když dojde jedna, nemusíš měnit celout trojitou barevnou cartridge, ale jen tu barvu co došla (Ono zpočátku je budeš měnit ve shodnou dobu, ale s přibývajícím tiskem se to začne rozcházet, mě nejdéle vydrží žlutá. Opět srovnání se starším HP, cartridge stála dalších 1200Kč (Canon 3x250Kč). Obecně by se dalo říct, čím dražší tiskárna, tím levnější tisk. S iP4300 nemám praktické zkušenosti, ale co známým většinou pořizuju Canony, tak nikdy nebyly žádné problémy a všichni jsou spokojeni.

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

jj, díky kluci..já asi půjdu do té ip 4300 nebo 3500, ještě nwm, ale jinak dik

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

jo ještě chlapy,,našel jsem na netu nějakou kazetu, do které se musí dát čip z originalní,, na jakým principu to funguje (http://www.resco.cz/inshop/scripts/d...5633&Level=560)

Podobná témata

1. Grafická karta do 2500Kč
    Od VirRea v sekci Grafické karty
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 28-03-2014, 16:11
  2. Radeony: karta do 2500Kč
    Od kadett v sekci Grafické karty
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 10-11-2011, 18:34
  3. Tiskárny: nova tiskarna/tiskarna+kopirka, cb, A4, automaticky duplex
    Od optim v sekci Periferie