Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 65

Téma: GeForce 8800GT vs. Radeon 3870

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

Já osobně těm předběžným recenzím moc nevěřím, proto je ani nečtu. Raději si počkám na nějakou oficiální, kde člověk aspoň ví, že za zveřejněním údajů nestojí porušení NDA nebo jiných smluv a morálky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

ale ony uz oficialni recenze jsou venku! karty jsou na stole, vykony a parametry jasne, jedine se ceka az dorazi na pulty a na finalni bezne ceny

Registrace
    Sep 2007

Tak jak to, že na SHW ještě není recenze?:-) Že by KP, P@pi nebo kdo je píše, zaspal?:-)

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

tady je jen strucne preview, protoze to bohuzel nevyslo z casovych duvodu. nekde to je nekolikrat napsano - sehnat kartu neni problem, ale problem je sehnat cas k otestovani a sepsani poradne recenze

Registrace
    Sep 2007

Hmm, toho jsem si vůbec nevšiml, že by se někde řešil nedostatek času na HD 38xx. Asi se to řešilo vždycky zrovna v době, kdy jsem tu nebyl ( já procházím thready podle toho, kde se zrovna diskutuje ). Tak tím líp pro AMD, když jeho karty dopadly podle očekávání. Díval jsem se dneska na CZC a náhodou tam našel předběžné ceny - stejné jako u 8800GT...

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

OT: Bylo to zmíněno v komentářích pod článkem. Obecně, když na SHW něco nevyjde, tak je to téměř vždy jen kvůli nedostatku času autora .

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Myslim si ze natole si nekdo ten cas mel udelat i na ukor jinych veci .. Proste server jako shw a nikde recenze na 38xx sorry ale je to trosku ostuda Neberte to jako rypani beru to ciste ze strany ctenare
    Naposledy upraveno uživatelem pas!k: 17-11-2007 v 09:06

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

Sem to chtěl promazat ale kašlu na to. HD38x0 šli ven 15.11., s nimi i spousta recenzí (co tak mrknout do threadu o ní). Na recenzi na SHW si počkáme, prý to není nic převratného aby se na to tak spěchalo, když stejnak není čas. Osobně doporučuji recenze na guru3d a na tweatownu, odkazy najdeš ve vláknu výše. Jediný problém je, že se recenzenti nemohou shodnout na teplotách - některým karty hřáli, některým byli vlažné, hlučnost prý byla v mezích (akorát u HD3870 byli slyšet lopatky - aerodynamický hluk), každopádně, pokud jde o ceny NEDÍVAT na CZC a jejich zlodějské ceny!

Registrace
    Jul 2006

Vydavat recenzi tyden nebo vic po vyjiti karty mi nedava smysl proc opakovat neco ceho uz je vsude plno.. Podle me je to zbytecna prace.. recenze ktera by momntalne zajimala myslim nejen me by mohla byt spis porovnani 3870 a 3850 mezi ruznymi vyrobci .. a ted nemyslim vykonostne ale treba provedenim .. zmerit teploty pri zatezi hluk hladice atd ..tohle si myslim nikde neni .. klasickcyh recenzi na 38xx je vsude plna rit Sry za ot to je posledni prispevek co jsem k tomu napsal

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Já v to mám ted zmatek. Prokousal jsem se recenzemi, a pořád nevím. Ale zatím to vypadá že je 8800GT celkově rychlejší, nebo ne? O nějakou stovku se nezajímám, jde mi o to, kterou kartu kolem 6000 si mám koupit. A na GF si klidně počkám.

Registrace
    Jul 2006

Ja se stale priklanim zatim na stranu ati .. vykonostne je na tom mozna hur ale zase bude levnejsi a uz ted ma lepsi dvouslotove chlazeni .. Ty jednoslotove chladice u nvidie zatim nesklizi moc ovace ... chce to jeste pockat ale rozhodnuty taky nejsem jen nechci v pc vrtulnik

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

2Smeli: "Pry to neni nic prevratnyho" je argument jak noha. Jak uz tu nekdo psal, odsuzujes aniz bys tu kartu videl. Uz jsme to tu resili a ja nechci vyvolavat flame, ale opravdu to vypada velmi podivne. Kdyz vysla 88GT, tak se vsichni mohli pretrhnout a ted s HD 38xx to vypada, jako kdyz to nikoho nezajima. Opakuji, ze to tak vypada (viz. Intriho zmatene hlasky), P@pi uz to dostatecne vyvsvetlil...

Treba se pri techto srovnani nikdo ani nepozastavuje nad tim, ze nekolik z tech testu a recenzi bylo na ovladacich, ktere oficialni podporu nove rady ani nemaji. Pak me treba zarazi to, ze v malych rozlisenich si vedou obe strany zhruba stejne. Pak se to lame ve prospech 88GT a v nejvyssich zase ve prospech HD38xx. Nakonec jsou tu ty teploty, na ktere ale ma vliv prilis mnoho faktoru imho, takze to moc exaktni proste ani byt nemuze.

Celkove proste vubec nechapu tuhle skepsi vuci ATI. Opravdu to pak vypada, ze se svet deli na nvidioty a fanatiky, kdy neexistuje skutecne objektivni pohled na vec.

Omlouvam se predem P@apimu, pokud to vyzniva jako jeho osocovani, neni to tak zamysleno.

EDIT: Na tom PCTuningu je to imho shrnuty uplne dobre.
    Naposledy upraveno uživatelem Resurrection: 17-11-2007 v 11:10 Důvod: oprava chyb

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Resurrection Zobrazit příspěvek
    2Smeli: "Pry to neni nic prevratnyho" je argument jak noha. Jak uz tu nekdo psal, odsuzujes aniz bys tu kartu videl. Uz jsme to tu resili a ja nechci vyvolavat flame, ale opravdu to vypada velmi podivne. Kdyz vysla 88GT, tak se vsichni mohli pretrhnout a ted s HD 38xx to vypada, jako kdyz to nikoho nezajima. Opakuji, ze to tak vypada (viz. Intriho zmatene hlasky), P@pi uz to dostatecne vyvsvetlil...

Treba se pri techto srovnani nikdo ani nepozastavuje nad tim, ze nekolik z tech testu a recenzi bylo na ovladacich, ktere oficialni podporu nove rady ani nemaji. Pak me treba zarazi to, ze v malych rozlisenich si vedou obe strany zhruba stejne. Pak se to lame ve prospech 88GT a v nejvyssich zase ve prospech HD38xx. Nakonec jsou tu ty teploty, na ktere ale ma vliv prilis mnoho faktoru imho, takze to moc exaktni proste ani byt nemuze.

Celkove proste vubec nechapu tuhle skepsi vuci ATI. Opravdu to pak vypada, ze se svet deli na nvidioty a fanatiky, kdy neexistuje skutecne objektivni pohled na vec.

Omlouvam se predem P@apimu, pokud to vyzniva jako jeho osocovani, neni to tak zamysleno.

EDIT: Na tom PCTuningu je to imho shrnuty uplne dobre.
    Ja nic nedsoudil, sám budu HD3850 512 nebo HD3870 po novém roce kupovat

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od Smeli Zobrazit příspěvek
    Ja nic nedsoudil, sám budu HD3850 512 nebo HD3870 po novém roce kupovat
    Tak jsem to asi spatne pochopil :-) Omlouvam se.

Obyvatel SHW Avatar uživatele CommanderZ
    Registrace
    Nov 2007

Jak se tak divam na CZC, tak rozdil mezi temi kartami je u nejlevnejsich kousku (Gigabyte) cca 200 korun - 5520 vs. 5760 vc. DPH. Myslim, ze u me bude nakonec rozhodovat, kdo k tomu pribali lepsi hru (nekde jsem zahlid GT s Crysis za 6100 muehehe).

Strana 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. GeForce: GeForce 8800GT drivery
    Od tj-max v sekci Grafické karty
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 14-12-2008, 20:15
  2. GeForce 8800GT a ForceWare 174.16?
    Od Hofik v sekci Grafické karty
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-03-2008, 22:49
  3. GeForce: G92 - GeForce 8800GT / 8800GTS v.2