Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 65

Téma: GeForce 8800GT vs. Radeon 3870

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

No, ať je karta převratná nebo není ( těžko říct, kde leží definice převratnosti, jestli by náhodou nebyla převratná, kdyby přišla před 8800 GT ), lidé se těšili na recenzi karty... Osobně jsem chodil na Živě.cz, než jsem začal chodit sem na fórum. Pak jsem si říkal, že tady se dozvím stejné informace, ale aspoň to nebude takový "bulvár" jako na Živě. A teď jen zjišťuju, že recenze, která by mě celkem dost zajímala a která by určitě měla vzhledem k situaci na trhu mít přednost, na SHW prostě není z nedostatku času...

Sorry, hoši, já chápu a vím, že čas je svinstvo a že určit si priority není nic jednoduchého. Ale vidět na fórech, jak se lidí těší na přímé srovnání HD38xx a 8800GT a přesto jim říct "počkejte si, teď nemáme čas", to mi nepřijde moc ok.
    Odpovídat lze po přihlášení

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

Nějakou recenzi by to fakt chtělo, přece jen pokud SHW bojuje o návštěvnost, tak co na tom, že jinde to už je...? Recenze tu jsou na velmi dobré úrovni a lidi si to rádi přečtou. Chápu taky že P@pi má na starost i další věci...ale upřímě...nebýt kritizovaného preview, které toho stejně moc neřeklo, měl by pár hodin na recenzování

Čestný člen Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od Intri Zobrazit příspěvek
    A teď jen zjišťuju, že recenze, která by mě celkem dost zajímala a která by určitě měla vzhledem k situaci na trhu mít přednost, na SHW prostě není z nedostatku času...
    Hele Intri, nechapu co resis? Jeste na predchozi strance si pomalu ani netusil, ze nejaka karta ATI byla 15.11. vydana a ted uz ti zivotne chybi recenze na SHW? Tech recenzi je vsude kolem mraky ... tak si je zatim v klidu procti a vydrz. Uz tady bylo receno, ze je to z nedostatku casu a nema cenu se tu v tom dal patlat. Az bude, tak bude. Timhle to stejne nepopozenes....

Btw. mas u me + za to, zes prestal chodit na Zive bulvar (tam mas recenzi taky)

Registrace
    Sep 2007

:-) Neříkám, že životně, ale právě proto, že nechodím na jiné servery pro informace, mě celkem zklamalo, že na SHW nenajdu recenzi, na kterou se těším ( to, ža ta karta vychází, se dovídám právě z těch recenzí, zas tak horlivě ji nesleduju, abych věděl o první recenzi na celém internetu, co vyjde ). Ono, přijde mi trochu divné se na fóru ohánět recenzemi na konkurenčních serverech... Copak Světu HW jde o to, aby si lidi chodili číst recenze jinam? Pokud jo, stačí jen říct, budu na SHW jen diskutovat a odkazovat na konkurenci...:-) To zní blbě, že jo. A upřímně, zrovna tak blbě mi zní, že na SHW slyším "nemáme čas na recenzi", což je přesně to, pro co sem návštěvník půjde.

Čestný člen Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

Proc by to melo znit blbe, recenze jsou prece od toho, aby se cetli a nikdo po tobe nechce, abys jako uzivatel SHW 4a necet recenze na jinych webech.
    Jestlize ma tady recenze z jakychkoliv duvodu zpozdeni, je prece uplne logicky, ze si tu recenzi prectu nekde jinde.

Kdyz si budes vybirat jakykoliv kus HW, prectes si jen recenzi na SHW nebo prolezes net krizem krazem, aby sis precet a dozvedel se o tom co nejvic.... ?

Registrace
    Sep 2007

[OT] Už to napíšu radši malý, protože se toto už netýká přímo karty. Osobně, když vybírám HW, mrknu se nejdříve na svůj oblíbený server. Když to tam najdu, mrknu po ostatních. Když to tam nenajdu, mkrnu taky po ostatních, jen s tím, že se dost často stává, že na těch ostatních už zůstanu.

Však říkám, že chápu, že čas je hnus, já to SHWčku nijak nezazlívám nebo tak něco, jen mi to přijde prostě takové divné, že si nechává ujít být součástí skupiny serverů, které informace poskytnou jako první. A vzhledem ke kvalitě zdejších recenzí by to mělo i slušný smysl.

BTW, pokračování na toto téma bych raději přesunul na Skládku OT nebo jinam, sem se to už opravdu nehodí. [/OT]

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

testy jsou venku, tak co resite? jestli nebude stat 3870 vyrazne min nez 8800gt, tak podle me nema smysl ji kupovat.

na alfacompu ji maji jako docasne nedostupnou za 5500 s dani, coz +/- odpovida cenam 8800GT, ktery jsou lepsi.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Ahoj, nevíte někdo o testech na Crysis v 1024x768 na Very High? Myslím že by to všechny zajímalo, jak si s ním tyto karty poradí...

Registrace
    Sep 2007

Citace Původně odesláno od ICEBOSS Zobrazit příspěvek
    na alfacompu ji maji jako docasne nedostupnou za 5500 s dani, coz +/- odpovida cenam 8800GT, ktery jsou lepsi.
    Však pokud se HD 38xx nebude moc prodávat, bude muset AMD zase s cenou dolů, což mu opět vylepší poměr ceny a výkonu...

Obyvatel SHW Avatar uživatele CommanderZ
    Registrace
    Nov 2007

Tenhle odkaz jsem uvadel uz v prvnim prispevku

http://www.guru3d.com/article/Videocards/472/10/

Je tam - na uplne max (zda se ze bez AA) davaji oboje pri 1024*768 18 fps, coz je tak tak hratelne.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

no ja som najprv planoval kupit GF 8800GT aj vdaka vasmu odporucaniu a odporucania mojho kamosa.no nakoniec z financnych dovodov som rozhodol pre HD3850 a aj preto lebo mi tych 10% vykonu zase az tak vela nepripada a da sa to prezit.

Obyvatel SHW Avatar uživatele CommanderZ
    Registrace
    Nov 2007

No, v Crysis se rozdil mezi 3850 a 8800 pohybuje mezi 20 a 50 procenty...

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od Chester Zobrazit příspěvek
    no ja som najprv planoval kupit GF 8800GT aj vdaka vasmu odporucaniu a odporucania mojho kamosa.no nakoniec z financnych dovodov som rozhodol pre HD3850 a aj preto lebo mi tych 10% vykonu zase az tak vela nepripada a da sa to prezit.
    HD 3850: rozdíl 20 - 50 %, cena 4k
    HD 3870: rozdíl 10 - 15 %, cena 5,5k

Registrace
    Sep 2007

Pošli sem, please, odkaz na test, ze kterého vycházíš, ať můžu taky mrknout a ať mě lidi nezabijou, že se ptám na blbé otázky, když je to všude v testech.:-)

Občasný diskutér Avatar uživatele haCR
    Registrace
    Oct 2007

Ja bych uvítal test radeonu 3870 v crossfire zda jsou 2 x 3870 rychlejsi nez ultra či gtx, a radeon crossfire gecube 3870 oc (x-turbo III), v rozlisení kolem 1280x1024 ,nebo 1680x1050,vysledky v crysis+vysledky s novými ovladači ati

Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední

Podobná témata

1. GeForce: GeForce 8800GT drivery
    Od tj-max v sekci Grafické karty
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 14-12-2008, 21:15
  2. GeForce 8800GT a ForceWare 174.16?
    Od Hofik v sekci Grafické karty
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-03-2008, 23:49
  3. GeForce: G92 - GeForce 8800GT / 8800GTS v.2