reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

BIOS a ASUS P5LD2 - delux

aldalda (18)|12.5.2006 14:24
Potřebuji radu jak na taktování této desky. Spíš potřebuji rozklíčovat položky v biosu co která znamená.
Lapak_oldd (68)|12.5.2006 23:45
[QUOTE=aldalda]Potřebuji radu jak na taktování této desky. Spíš potřebuji rozklíčovat položky v biosu co která znamená.[/QUOTE]
no pokud se jeste nevyznas v polozkach v biosu tak skus jednoduchy zvysovani fsb pres program asus Ai Booster, mel by jsi ho dostat k desce, az se v tom zacnes trochu orientovat, tak teprv pristup k pokrocilejsim moznostem biosu, je pravda ze tahle deska jich nema zrovna malo a byla by skoda je nevyuzit ;-)
aldalda (18)|15.5.2006 09:30
No nejsem zas úplná LAMA. Totiž při zvyšování fsb se mění frekvence na všem. Potřebuji použít zámky na RAM, PCIe. To ta dodávaná utilitka jak si neumí. Nebo aspoň jsem to nepostřehl. Jaké jsou zkušenoti s přehráváním BIOSu z WIN? Mám k tomu dost nedůvěru. Co když se to nepovede, je možno po té uplatnit záruku? Myslím, že riziko je dosti velké.

ASUS P5LD2 - delux, intel P4 630 + zallman 9500 LED, Sapphire Radeon X800GTO2, 2 x CORSIAR 512 MB Twinx XM2S-5400 DDRII 675, zdroj 450 W

Díky !!!!!
rs (104)|18.5.2006 18:55
[QUOTE=aldalda]No nejsem zas úplná LAMA. Totiž při zvyšování fsb se mění frekvence na všem. Potřebuji použít zámky na RAM, PCIe. To ta dodávaná utilitka jak si neumí. Nebo aspoň jsem to nepostřehl. Jaké jsou zkušenoti s přehráváním BIOSu z WIN? Mám k tomu dost nedůvěru. Co když se to nepovede, je možno po té uplatnit záruku? Myslím, že riziko je dosti velké.

ASUS P5LD2 - delux, intel P4 630 + zallman 9500 LED, Sapphire Radeon X800GTO2, 2 x CORSIAR 512 MB Twinx XM2S-5400 DDRII 675, zdroj 450 W

Díky !!!!![/QUOTE]

Když se nepovede nahrání BIOSu není nic u ASUSu - a tvojí desky zvláště -ztraceno. Stačí vložit do mechaniky CD s ovladači a deska si z ní nahraje původní BIOS. Je taky možné použít disketovou jednotku.

Všechno je to v manuálu, takže stačí si ho pročíst.