reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Vista Ultimate-(ne)zobrazení uvítacího okna

fanynek (2048)|19.11.2007 15:47
Zdravím!
Mohl by mi prosím někdo poradit?
Mám Vindows Vista Ultim.ed. 32bit a nevím, proč se mi najednou začalo při naběhnutí systému zobrazovat uvítací okno s hláškou "Přihlašte se stisknutím Ctrl+Alt+Del" ,(nebo tak nějak-nejsem teď doma). Potom se zobrazí klasická uvítací obrazovka s uživatelskými účty a normálně se k jednomu z nich přihlásím. Předtím ale tato obrazovka s už. účty naběhla ihned, bez nějakého mačkání Ctrl+Alt+Del. Nejsem si vědom ničeho, co bych mohl nějakým zásahem změnit. Pouze jsem dělal scan MWAV-em a instaloval Nero 7.9...... Rád bych se tohoto otravného kroku zbavil. Díky!
jroman (25)|19.11.2007 20:44
Zkus dát nabídku Start a do pole pro vyhledávání zapsat "netplwiz". Na kartě Upřesnit je dole zaškrtávací políčko.

Dál se ještě můžeš podívat do politik, přes "secpol.msc" (spustit např. výše uvedeným způsobem). Tam je v menu Místní zásady-Možnosti zabezpečení položka "Interaktivní přihlašování: Nevyžadovat stisknutí kláves Ctrl+Alt+Del"

V jakém vztahu jsou tyhle dvě možnosti ale nevím, pokud však bude fungovat první, tak by to snad mělo stačit.
fanynek (2048)|19.11.2007 22:03
Jo, fajn. Díky! O té druhé možnosti jsem taky četl. To by mělo fungovat.:thumb
EDIT: Tak jak jsi říkal. Je to O.K.