reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

.vob do mpeg

Korek (4)|19.11.2007 19:24
Dobrý den, potřeboval bych poradit. Známý mi donesl nahrané dvd, kde je video ve formátu vob.Chtěl bych ho sestříhat v pinnacle 9, ale ten umí jen mpeg nebo avi. Jak mám postupovat abych ho v pinnaclu otevřel.Zkoušel jsem plno různý convertorů a pořád se nějak potýkám s kvalitou obrazu. Jde to vůbec nějak udělat? Dík všem co mi poradí i vyčistí hlavu že jsem lama.
husky14 (4214)|19.11.2007 19:54
Docela kvalitne umi prevadet DVD do mpegu Canopus Procoder2....
Tregli (24)|19.11.2007 23:58
Nekde na nejakem foru o Pinnacle studio jsem se docetl ze by tam nekde mela byt funkce: "Importovat nazvy disku" a tim by to melo jit, jinak muzes zkusit pouzit softik DVD2avi.
Korek (4)|20.11.2007 14:34
Tak přeci, dík za nápovědu. Měl jsem 9ku a dočetl se že to bere tímto stylem až 9.4. Video už tam je akorát se potýkám ještě se zvukem, ale to snad ještě doladím. Dík
amilo (1)|20.12.2007 18:13
[QUOTE=Korek;64527]Dobrý den, potřeboval bych poradit. Známý mi donesl nahrané dvd, kde je video ve formátu vob.Chtěl bych ho sestříhat v pinnacle 9, ale ten umí jen mpeg nebo avi. Jak mám postupovat abych ho v pinnaclu otevřel.Zkoušel jsem plno různý convertorů a pořád se nějak potýkám s kvalitou obrazu. Jde to vůbec nějak udělat? Dík všem co mi poradí i vyčistí hlavu že jsem lama.[/QUOTE]



Doporučil bych "VideoReDo TVSuite" které zvládá i editaci a celkem rychle ukládá...........
IXOXI (145)|23.12.2007 11:45
DVD je vždy ve formátu MPEG2, soubory na dvd pak mají příponu .vob. Pokud je potřeba mít to v mpeg, pak to stačí jen přejmenovat. Pokud je potřeba to dát do jednoho souboru nebo to rozstříhat, tak na netu je spousta jednoúčelových utilit, které tyto úpravy zvládnout bez překonvertovávání.
Korek (4)|25.12.2007 15:02
Zdravím, tak problém vyřešen. Jede mi to od verze 9.4 a jde to tím ,,importovat názvy disků´´ a bez ztráty kvality obrazu i zvuku. Děkuji všem. Jinak u toho přejmenování mi to nějak nebralo, ale teď nevím jestli jsem to nedělal ještě v 9-ce.