Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Téma: Jak vypadá váš pracovní prostor?

21.11.2007 08:13
IntriUž před nějakým časem mě napadlo, že by mohlo být zajímavé, kdyby se lidi podělili o vzhled svých pracovních stolů, kde mají svého plechového miláčka.;-)

Můj stůl zatím není ve stavu, kdy by bylo možné jej vůbec vyfotit.:-) Ale až tu někdy pouklízím, podělím se taky. Mezitím vkládejte vy a sdílejte své pracovní prostory.:-)
21.11.2007 08:45
pavel_p[QUOTE=Intri;65151]Můj stůl zatím není ve stavu, kdy by bylo možné jej vůbec vyfotit.:-) Ale až tu někdy pouklízím, podělím se taky. Mezitím vkládejte vy a sdílejte své pracovní prostory.:-)[/QUOTE]
Asi tak. Až ten stůl někdy najdu tak ho klidně vyfotím, ale momentálně je na něm půlroční vrstva sedimentů. Jenže pak to nebude fotka pracovního prostoru, ale stolu. Hmm, ale to je v rozporu. Takže nic nebude!
21.11.2007 09:33
tgfhMám tady jen takovou fotku
21.11.2007 09:42
Petr S.Fotečku stolu s mým počítačem? No, to snad radši ani nee (tam je papíru a CéDéček, na který se plánuju už pěkně dlouho podívat...)- místo toho sem radši dám fotečku mé menší dílničky :D

Hlavně se nelekněte toho menšího, "pro nás dost typického :) ", nepořádku všude kolem :D
22.11.2007 01:23
Trippaxasi takto...
22.11.2007 01:32
IntriDvě PC?
22.11.2007 01:37
mech13[QUOTE=Intri;65337]Dvě PC?[/QUOTE]

na tom nic neni, ale ten poradek:D nedela spis neporadek magnet z pravyho repraku na monitoru? vypada to ze je dost blizko...

btw ze je ta prava bedna eurocase?

ja se snazil svoji fotku nahrat ale porad mi to hazelo nejake chyby antiviru nebo co:D
22.11.2007 01:41
IntriLol, já to ani nezkoušel, jinak by mi umřelo PC po vložení karty do čtečky.:-) A zase reklamovat notebook se mi nechce.

Dvě PC by nebylo nic nenormálního, sám mám dvě u nohou a jedno na stole, ale spíš by mě zajímalo využití dvou PC, které navíc vypadají, že nejsou nijak brutálně staré ( jako jedno z těch mých PC u nohou, 10 let staré Pentium 200 ).
22.11.2007 01:59
Trippax[QUOTE=mech13;65339]na tom nic neni, ale ten poradek:D nedela spis neporadek magnet z pravyho repraku na monitoru? vypada to ze je dost blizko...

btw ze je ta prava bedna eurocase?[/QUOTE]

repro su magnetically shielded type... a obe su rovnako vzdialene od monitora...

btw: presne tak ML-5410 aneb shit jak svine ale co uz? mam v plane si spravit vlastnu case len to chce nejak prespekulovat a doriesit vsetky veci okolo...
22.11.2007 02:14
Trippax[QUOTE=Intri;65343]Dvě PC by nebylo nic nenormálního, sám mám dvě u nohou a jedno na stole, ale spíš by mě zajímalo využití dvou PC, které navíc vypadají, že nejsou nijak brutálně staré ( jako jedno z těch mých PC u nohou, 10 let staré Pentium 200 ).[/QUOTE]

cize uvediem velmi prakticky priklad:
na pc1 compress-ujem zostrihane video noo a na pc2 si zatial v klude zahram napr. Starcrafta :)

a co sa tyka vekoveho rozdielu PCs tak to je zhruba 3 roky
22.11.2007 02:17
IntriNo jo, kompres... S tím jsem si užil své, ještě na 800MHz Duronu...
22.11.2007 02:54
Trippax[QUOTE=Intri;65353]No jo, kompres... S tím jsem si užil své, ještě na 800MHz Duronu...[/QUOTE]
aaa sakra ja taky... to boli casy ked som na spitfire-i 800 MHz(r2001) kompresoval do VCD alebo SVCD... teraz ho pouzivam uz len na servis a testovanie chybnych komponentov...
22.11.2007 07:22
Petr S.Njn, to já ho používám ještě stále :D

Sice teda mám Durona 950, ale ono to ve své podstatě vyjde nastejno :sleep
22.11.2007 08:24
Intri[quote=Trippax;65362]aaa sakra ja taky... to boli casy ked som na spitfire-i 800 MHz(r2001) kompresoval do VCD alebo SVCD... teraz ho pouzivam uz len na servis a testovanie chybnych komponentov...[/quote]

To ten komp byl asi aspoň trochu kvalitní... Kdyby ten můj brácha nechtěl, už jsem ho dávno odvezl na chatu a tam ho rozkopal na součástky, jak moc mi lezl na nervy.:-) Počítač naprosto nehodný jakékoliv pozornosti. Nebylo se čemu divit, byl z DXT... Nakonec ho zachránilo právě to, že ho potřeboval brácha, a později i to, že jsem si řekl, že ten počítač za nic nemůže.
22.11.2007 11:55
a8nr
Na koleji. Až podezřele uklizeno. :) (Foceno webkou z druhého noťasu, tomu odpovídá kvalita.)
24.11.2007 03:10
speedsnailTak muj pracovni prostor.
(mala zmena: case je ted vlevo vedle stolu na zemi a mezi monitorem a bednou zleva je taky stojanek na CD, fialovel mi monitor :) )
24.11.2007 05:54
...No...Name...Tak u mě to vypadá takle...Ale jen tak jednou za tejden v neděli když je tam uklizeno...v tejdnu se počítač ztrácí pod nánosem obalů atd...Jo a ještě tam chybí repro co bylo v tu dobu v reklamaci...
24.11.2007 06:12
KonnorNo tak u mě asi takhle před focením jsem krapet uklidil;)
26.11.2007 09:54
tequillaJe zvlastni, ze kazdy sem dava obrazky z domu. Ja pod pojmem pracovni prostor chapu prostor v praci :D. Po uklidu to vypada asi nejak nasledovne
26.11.2007 10:46
Intri[quote=...No...Name...;65911]Tak u mě to vypadá takle...Ale jen tak jednou za tejden v neděli když je tam uklizeno...v tejdnu se počítač ztrácí pod nánosem obalů atd...Jo a ještě tam chybí repro co bylo v tu dobu v reklamaci...[/quote]

Co to je za světlo, modré neonky?
28.11.2007 08:14
pas!kmoje domaci pracovna :)
9.12.2007 11:08
P@piDoma v pokoji. V domě je ještě jedno místo s PC, ale to je momentálně pod nánosem A4ek... :D
9.12.2007 11:29
wolf007[QUOTE=Petr S.;65433]Njn, to já ho používám ještě stále :D

Sice teda mám Durona 950, ale ono to ve své podstatě vyjde nastejno :sleep[/QUOTE]
hehe,hezka nahoda mam tu dve masiny jednu na k133 od msi[spitfire 900mhz] a druha je na k7s5a[spitfire 950mhz] az budu mit cas tak nafotim,samozrejme obe masiny budou mit omlazovaci kuru ...
9.12.2007 03:47
...No...Name...[QUOTE=Intri;66357]Co to je za světlo, modré neonky?[/QUOTE]

Sorry že sem neodepsal dřív...Jojo,jsou to modrý neony...Kvůli vzhledu a hlavně kvůli nočnímu psaní...
9.12.2007 05:20
IntriV pohodě. Jak je to napájené a kolik to stojí?:-)
9.12.2007 08:39
CommanderZUplne normalni stul s uplne normalnim bordelem. Foceno mobilem, omluvte kvalitu :)

To tequilla: Ja si na tomhle kompu i vydelavam, takze jo, je to muj pracovni prostor.
9.12.2007 10:14
...No...Name...[QUOTE=Intri;70141]V pohodě. Jak je to napájené a kolik to stojí?:-)[/QUOTE]
napajení 12V z molexu...a ceny asi kolem 200 korun za jeden(CZC)...ale to už sme si OT...

No a aby se neřeklo,tak v úterý sem hodim fotku mého pracovního(školního) PC...bude to luxus...
[QUOTE=CommanderZ;70193]Uplne normalni stul s uplne normalnim bordelem...[/QUOTE]

jak koukám tak i normálně stejná myš jako mam já...svět je ale malej...:D;) a s tim bordelem sem na tom ještě hůř...
9.12.2007 10:27
CommanderZ[QUOTE]jak koukám tak i normálně stejná myš jako mam já...svět je ale malej...[/QUOTE]
Levna paranska mys, co chtit. Ja znam dalsi kopu lidi co ji maji - ona je proste idelani pro lidi, kteri nechteji mys za 150 korun ale zaroven nechteji davat za mys 1500,-

BTW, pismenko k se imo pouziva pro tisic, ne pro stovku, kilo je kilo je akorat v mluveny reci (a to jen v cestine :) ). Uz jsem si rikal co za blazna by dalo tolik tisic za nocni osvetleni stolu.
9.12.2007 10:40
...No...Name...člověk se musí pořád učit...ale hlavní je že si všichni rozumíme.S tou myší máš pravdu.Nechce se mi dávat "tisíce" za myš,ale taky se mi nechce mít nějakou šitku za 150 kaček...Jo a pro ukázku sem si teď vycvaknul komp,aby byl viděl muj horní poličkovej bordel...a to je tam jenom půlka(samotnej bordel fotit nebudu,to už by se pak mohlo rovnou založit téma "Jak vypadá Váš bordel kolem PC")...
11.12.2007 11:18
Petr S.Máš to docela pěkně zařízené ;)

[quote=...No...Name...;70230]to už by se pak mohlo rovnou založit téma "Jak vypadá Váš bordel kolem PC")...[/quote]

Jóó, to by bylo mrtě úspěšné téma :D Co takhle založit i soutěž s touhle tématikou?
11.12.2007 11:25
IntriHa, tak to rozhodně beru, protože ten bordel, co tady mám já, by mi mohli závidět i snědí spoluobčané.:-)
11.12.2007 11:29
Petr S.Není to náhodou tak, že správný počítačový nadšenec se pozná podle toho, jak vypadá jeho stůl?

Je strašně moc lidí, které znám a kteří to s kompy myslí trošku vážněji, kteří nemají na stole zrovna dvakrát uklizeno :D
11.12.2007 11:31
IntriPokud je to tak, pak to myslím s PC natolik smrtelně vážně, že kdo mi na PC sáhne, umře.
11.12.2007 11:37
Petr S.Myslíš, kvůli bakteriím nebo kvůli tomu, že by jeho organismus neunesl takovou přemíru nadšenosti? :D :D
11.12.2007 12:04
...No...Name...[QUOTE=Petr S.;70735]...Je strašně moc lidí, které znám a kteří to s kompy myslí trošku vážněji, kteří nemají na stole zrovna dvakrát uklizeno...[/QUOTE]

Souhlasim...Ale jsou i vyjímky které znám...ani neví že je v PC něco jako procesor a i tak mají kolem bordel...Takže ten bordel bude asi globální problem...

No,ale protože je teď období vánočních uklidů,tak by to měli poznat i naše stoly a prostory kolem pc...
11.12.2007 12:36
Petr S.Samozřejmě to platí jen jedním směrem :) Ten že má někdo na stole nepořádek nemusí nutně znamenat, že je guru ;)
11.12.2007 10:38
CommanderZ[QUOTE]Jóó, to by bylo mrtě úspěšné téma Co takhle založit i soutěž s touhle tématikou?[/QUOTE]
To tezko, bordel se da hrozne umele vytvorit. To s opacnym procesem uz je to o dost slozitejsi :D
2.1.2008 06:06
bobocoHmm, tak koukám, že jsem sem ještě nepřispěl, hned to napravíme:-) To je bobocův pracovní prostor + hopsací podložka na které se každé ráno probouzím:D
2.1.2008 06:07
pas!kHmm mas stejny kreslo :) a vedle hlavniho lcd mam taky 17 crt l;)
8.1.2008 12:35
pas!kJeden z pracovnich prostoru v praci :)
16.2.2008 11:37
adolfiktaky si rýpnu :)
Většina věcí je natažena z Holic nebo různě, co jsem pohrabal na smetištích servisů nebo ze skladu školy ;) Mám takové hezke období, i když je otrava pořád přehazovat kabely monitoru. Widle 95 jsou dole s penťáskem MMX pro smažení dosovek. Vpravo můj milášek Abit bx133 RAID s voodoo 3 3000 na widle 98SE pro starý gamesy. A nakonec ne zrovna můj oblíbený černoch vlevo s XP pro net a školu. Nemám ho rád, protože není takovej zrezivělej, hnusnej, ošklivej, starej jako ostatní moji šrotíci :D
Jinak většina mýho šrotu se válí po celým pokoji v případě útoku matky je třeba ho prozatím náházet do stolu a po úklidu se v klidu zase vyhází a je připraven k použití případně mazlení :D
16.2.2008 12:18
...No...Name...[SIZE="1"][OT]2 adolfik:Potom se div že nemáš ani kam dát subwoofer;)...[/OT][/SIZE]
16.2.2008 12:27
boboco[QUOTE=adolfik;90932]... i když je otrava pořád přehazovat kabely monitoru. ...[/QUOTE]
Proč si nepořídíš přepínač pro monitor a klávesnici?:notsure - věc, která se dá pořídit za pár korun v každém druhém bazaru a za tak do 500,- nová (nemluvím o digitálním přepínači, ten je lepší, ale taky dražší).
16.2.2008 12:46
adolfik...No...Name...-kdybys ses radši staral o svý holky a vdolky :D
boboco-vím že něco takového existuje, ale jsem línej to schánět a navíc platit, když každou chvíli se mé šrotiště rozšiřuje ;)
16.2.2008 06:48
mech13[OT]k tomu prepinaci: analog strasne degraduje video signal, na 800*600, mozna jeste 1024*768 to je jakz-takz pouzitelny, na vetsi rozliseni ale katastrofa. to si radsi vest prodluzky z jednotlivych PC nekde na volny koutek na stole a prepojovat monitor mezi nimi pohodlnej nez vzadu na bedne nez prepinacem[/OT]
22.2.2008 06:43
Pavel BočekPoslední mohykán dodává fotku svého Velína :) Musím si zvykat už předem na blokovou dozornu JE :thumb
22.2.2008 09:25
Encore1106Jéééé, ty plakáty Pokémonů z ABC jsem taky měl :pp Ještě je snad někde doma mam nalepený na kusu kartonu, aby se nemačkaly - neúspěšně...

Jinak svuj "pracovní prostor" sem přihodim, až to trošku uklidim, seženu baterky do foťáku a budou přívětivý světelný podmínky, jinak fotky z našeho foťáku stojej za prd...
29.2.2008 04:13
ICEBOSSbez komentare... ale teda mit na zdi plakat KIA Oprius... snad jenom na zakryti diry ;o))
29.2.2008 06:02
Janyk1LOL, ty základovky tam poházený, jinak perfektní brajgl, ale aspoň ten zdroj do té skříně(vlevo) můžeš zastrčit pořádně, ať mu nečouhaj kabely ven ;)
29.2.2008 06:05
P@piKdyž to vidím, není to náhodou screenshot z fallouta 3? (viz. tvůj avatar....)

Jinak fakt perfektní bordel, ještě o něco horší než u mně ;-) (ale ne o moc :D).
1.3.2008 01:21
trodasKdybych vyfotil skrin s nahazenym mym pocitacovym bordylkem tak to by teprv byla hruza a des indiana... :)

...tak alespon druhy kousek meho pokoje:

:p
23.3.2008 03:47
adolfikPavel Boček-V tvým případě bych čekal větší Vault bratře :D Musíme se přece připravit na příchod Fallouta 3 :D
Trodas-*slint slint* kdepak máš abitka bxko133? :)
23.3.2008 03:52
Encore1106Tak jsem se konečně odhodlal a došel koupit baterky do foťáku :D.

Dostat muj pracovní prostor na jednu fotku tak nějak moc dobře nešlo, mam malej pokojík... Ale aspoň něco :p

Jinak možná by nebylo na škodu hodit tohle téma taky jako Důležité.:idea:D
23.3.2008 07:20
Pavel BočekVětšina plakátů je jen na zakrytí zdi :D Ještě horší to bylo vedle, tam se nedalo chodit...teď už je zdárně muzeum z 97 % přesunuto do skříní a mám místo na další harampádí :D

Trodas: sestavy mám naházeny dole v přízemí pod stolem :D Momentálně mám ještě jednu další vedle sebe, tu si dělám do školy místo té své PII 366/66 :D

[SIZE="1"]A vůbec, kdo z vás má vlastní sestavu ve škole, no ?[/SIZE]
adolfik: mohl jsem na monitor pověsit svou M10 (vel. 1), než aby se válela na zemi, co ? :D
23.3.2008 08:10
adolfikP.B-Jasně vždy připraven :D
24.3.2008 11:34
trodas adolfik - ve vedlejsim pokoji na skrini... ;) :p Stejne tak dalsi 3 pocaly... :rolleyes:

Pavel Boček - se mas, ze mas misto :p Ja uz ho nemam... :o PII 366/66 ...? Hmmm, to zni dobre. Overclock? :D
24.3.2008 11:59
boboco[QUOTE=Encore1106;103694]Tak jsem se konečně odhodlal a došel koupit baterky do foťáku :D.

Dostat muj pracovní prostor na jednu fotku tak nějak moc dobře nešlo, mam malej pokojík... Ale aspoň něco :p

Jinak možná by nebylo na škodu hodit tohle téma taky jako Důležité.:idea:D[/QUOTE]

Jééé, ten můj wallpeper na notebooku mě moc potěšil:)
Jinak souhlas, toto téma bude od nynějška mezi důležitými. Myslel jsem, že se budeme více bavit o ergonomii a co největším pohodlí u stolní kalkulačky, ale i tak toto téma obsahuje dost přínosných informací.

...ale prosím, nepokračovat v OT z předchozích příspěvků.
26.3.2008 09:36
Petr S.Tak jsem se rozhodl, že vám taky ukážu svůj pracovní prostor, kterým momentálně je....celkem asi pro všechny oblíbené místo :)

Schválně jestli uhádnete, co je to za místečko. ;) Momentálně teda dosti neupravené :D

Ergonomie jde ale zatím dosti stranou. Ale ruku na srdce. Vadí to? :D :D :D
28.3.2008 12:43
trodasMůže to být něco jiného, než postýlka? :D
28.3.2008 10:49
elpsycho[QUOTE=Pavel Boček;103789]Většina plakátů je jen na zakrytí zdi :D[/QUOTE] Ale místo Kii Opirus bych tam radši nechal i případnou díru - včera jsem Opirus potkal u přechodu a tak mě šokoval že jsem zakopl...Jedině SsangYong už je škaredší :)
28.3.2008 02:22
Petr S.[QUOTE=trodas;105434]Může to být něco jiného, než postýlka? :D[/QUOTE]

Japak jsi to uhádl? :notsure Jsem myslel, že to bude složitější hádanka :D :D :D
28.3.2008 03:18
wolf007ok tady je muj kutloch
28.3.2008 04:00
mech13tak jsem se ukecal ze to sem dam, ale jenom z mobilu a v malym rozliseni, aby nebylo poznat co vsechno tu mam za bordel:D u tohoto sedavam vetsinou v noci (a kdyz se nekomu vrtam v kompu tak taky tady), "skladiste" mam dve nekde jinde a pak mam dalsi "pracovní prostor" tam, kde se zrovna povalim s notasem... vetsinou u svoji v posteli:inlove

[QUOTE="Trodas"]Kdybych vyfotil skrin s nahazenym mym pocitacovym bordylkem tak to by teprv byla hruza a des indiana... [/QUOTE]
jo, ta je dobra:D ale myslim ze takovy "koutek" tady ma kazdy z nas
30.3.2008 12:42
Petr S.Dobrý mechu :) Nejvíc mě na tom fasicinuje ten zajíček. Ten tak trošku z toho všeho technickýho vybočuje :D
30.3.2008 01:00
mech13co bys na velikonoce nechtel:D vajcka jsem uz pojedl, zajic jeste odolava:)
30.3.2008 01:07
Petr S.No ten můj taky. I když se kapánek s příchodem zpozdil. Dostal jsem ho až včera :D

Proto ho taky na mé fotce nehledaj. Ještě tam neni :D :D
30.3.2008 01:47
BlackFrogChtěli jste pracovní prostor máte ho mít... upozorňuju že většinu odpadků sem zliklidoval, kdyby tu náhodou měl někdo slabší žaludek :) ale pro představu to stačí... ty ponožky tam jsou čisté ;)
1.4.2008 01:17
meeeeHodím sem svůj odpočinkový prostor, pracovní neukážu :p

Jedna věc mě tu trochu otravuje - kam dát ty satelity..?
1.4.2008 03:01
OdMajklaSweet Home :) :) :) :)
1.4.2008 09:02
kane.shw[QUOTE=meeee;106939]Hodím sem svůj odpočinkový prostor, pracovní neukážu :p

Jedna věc mě tu trochu otravuje - kam dát ty satelity..?[/QUOTE]

Tak ten ručník na židli je tam efektní :D:D:D To si ho tam jen sušíš, nebo už ho tam máš nastálo?
To by mě vážně zajímalo :D
1.4.2008 09:09
boboco[QUOTE=BlackFrog;106157]Chtěli jste pracovní prostor máte ho mít... upozorňuju že většinu odpadků sem zliklidoval, kdyby tu náhodou měl někdo slabší žaludek :) ale pro představu to stačí... ty ponožky tam jsou čisté ;)[/QUOTE]
Co je to "Houmrova odysea"? To je něco o Simpsonech?:confused: - a ta motorkářská helma se mi taky nějak nezdá...:turtle :rolleyes::D
[QUOTE=OdMajkla;106972]Sweet Home :) :) :) :)[/QUOTE]
ehm... když si pozveš na noc přítelkyni - nepadaj pak ty věci z poliček? :D
2.4.2008 12:24
speedsnail[QUOTE=boboco;107138]ehm... když si pozveš na noc přítelkyni - nepadaj pak ty věci z poliček? :D[/QUOTE]
Copak věci z poliček, ale z postele bez zábradlí bych spadnul já ! (osobně vyzkoušeno před pár lety na lyžáku, ta rána vzbudila půlku chaty :))
//EDIT: tak koukám že pod postelí má "záchrannej" gauč :D
2.4.2008 07:11
Siebenhlavně mi dělá chutě tou pizzou! mám hlad! a asi bych preferoval gauč na nějaké akce..než postel..u stropu..blééé :D
2.4.2008 07:19
meeee[QUOTE=kane.shw;107133]Tak ten ručník na židli je tam efektní :D:D:D To si ho tam jen sušíš, nebo už ho tam máš nastálo?
To by mě vážně zajímalo :D[/QUOTE]

Tak ta dečka je tam nastálo ze dvou důvodů:
1. Ten potah na židli pomalu ale jistě odcházel.
2. Můžu ji kdykoliv vzít a vyprat, což s potahem židle tak snadno nejde. :thumb
2.4.2008 07:28
OdMajklaNo postel nahore je v ramci uspory mista. kam bych asi dal gauc kdybych mel postel na zemi. a kde by byl komp? boze. to bych musel jít tak někam do sklepa. mam pokoj v podobe loznice a obyvaku a vlastne i pokoje pro chvile pohody v jednom. takze jiny reseni nebylo. a je to tu dost ůtulny řek bych. z poličky strach nemam. na postely se spí. s přítelkyní je rodeo dole na sedačce která je rozkládací a vznikne tak gauč o 160x200 cm :) a polička? tak toho už se vůbec nebojim. a spadnout z postele? bratrovi se to podařilo kdysy když byl nalitej :D to jsme měli ještě palandy. já osobně jak si lehnu tak se proberu takže toho se nebojim. v noci necestuju. a když tak jen na záchod :D a krom toho. když mam takhle tři v jednom . pařim na kompu - dávaj něco v telině tak skočim z křesla na gauč - sem ospalej, skočim z gauče na postel. vše ve vteřině. pro mě vyhovující :D
2.4.2008 09:20
BlackFrog[QUOTE=boboco]Co je to "Houmrova odysea"? To je něco o Simpsonech?:confused: - a ta motorkářská helma se mi taky nějak nezdá...:turtle :rolleyes::D [/quote]

Homérova tyjo... antická literatura ti nic neříká? :D a ta helma neni motorkářská ani trošku :P
1.5.2008 02:53
GianelleTypické dívčí pracoviště :-D - Já v akci (foceno webkou - příšerná kvalita), můj bordýlek bez akce a můj miláček na nočním stolku.
Ještě tam chybí fotka síťového kabelu přivázaného k zácloně (aby se neválel po zemi, kolečkové křeslo je zákeřné :-D ale jakmile jsem našla pro miláčka trvale výhodné umístění, táhnu kabel za skříní, tam je v bezpečí :-D)
2.5.2008 12:17
trodasHeh, a ted jeste... kde ze je ten bordylek? :) Protoze kdyz srovnam tohle a to, co ma segra misto pokoje, tak mi prijde, ze mas prave uklizeno :D
2.5.2008 07:27
GianelleNo, počítač je centrum mého pokoje, takže tam se ten pořádek jakž takž udržuje, jenom ty police nad stolem plné nesourodého materiálu v rozsahu od dílenského nářadí přes počítačovou literaturu, nespecifikované množství kabelů a vyřazených periferií až po prázdnou lahev od chlastu a kosmetiku, no a korunu tomu nasazuje bedna od píva aka odpadkový koš, který jsem měla vynést asi před měsícem Nevadí, koupím novou basu piv :-D No a rozdrbaná postel v průběhu dne ... se taky není čím chlubit :-D
2.5.2008 08:36
slowak1982V práci, foceno mobilem :(
Doma je trošku větší pořádek.
3.5.2008 10:14
boboco[QUOTE=BlackFrog;107568]Homérova tyjo... antická literatura ti nic neříká? :D a ta helma neni motorkářská ani trošku :P[/QUOTE]

Nepochopil jsi, že si dělám srandu a nebo si ji děláš teď Ty ze mě?:D
3.5.2008 10:25
hl.hlV kuchyni u jidelniho stolu na jeho kratsi strane. Vpravo NB a vlevo misto na talir pripadne sklenku. No fotkou se radeji chlubit nebudu.
4.5.2008 01:15
Sieben[QUOTE=slowak1982;118607]V práci, foceno mobilem :(
Doma je trošku větší pořádek.[/QUOTE]

héééj, úplně stejnej hrnek se slonečkama sem dostal na vánoce od sestry mé bejvalky(a že je to kočka:inlove (15) :inlove)

já vám taky brzo postnu moje pracoviště..tedy spíše smetiště:D
4.5.2008 06:56
ICEBOSSpostni sestru ;-p Na ten tvuj mr*nik tu nikdo ted uz zvedavej neni ;-p
5.5.2008 08:56
noegonczbych si dovolil ukázat, jak to vypadalo donedávna u mě na prac.stole :))
někdo by řek, lepší systém v bo*delu, než bo*del v systému :D
5.5.2008 09:00
P@pi[QUOTE=noegoncz;119426]...[/QUOTE]

[SIZE="1"]OT:Co to vyrábíš? :-)) Myslim ty hromady toho kovu tam...[/SIZE]
5.5.2008 10:12
noegoncz[QUOTE=P@pi;119428][SIZE="1"]OT:Co to vyrábíš? :-)) Myslim ty hromady toho kovu tam...[/SIZE][/QUOTE]

jo tak ten bor*ýlek jsou části rozvaděče pro optiku,tehdy ještě z původní verze..vše z ALMG3. fotka je samozřejmně z práce,ne z domu :)
5.5.2008 11:16
pas!kTy dilce vyrezavate laserem nebo nejaka kombinovana derovacka ? :)
5.5.2008 12:06
noegoncz[QUOTE=pas!k;119459]Ty dilce vyrezavate laserem nebo nejaka kombinovana derovacka ? :)[/QUOTE]

je to vyráběné na vysekávačce.Tj nástrojema, laser nee,ten bohužel nemáme.Ale zkoušeli jsme to vodním paprskem a taky to není k zahození.. Nicméně i ta vysekávačka má tuším přesnost 0,01mm,takže i tak je to OK :D
20.5.2008 02:37
ICEBOSSmoje doupe...
20.5.2008 02:42
meeeeICE: tak ta židle je rulézní.:thumb :D:D:D
21.5.2008 04:16
Janyk1Tak se taky "pochlubím":)

Imho to není až tak docela obvyklý stav, nedávno (tejden?) jsem uklízel:cool: Ale po včerejší "operaci" se mi tam válí ještě starý zdroj, FAN (70x70mm :mistake) a Zalman Fan Mate 2. Jinak obvyklá sestava-notebook, komp, slovník:), nějaké to počteníčko:) a samozřejmě MPtrojka:) A buďtě rádi, že nevidíte židli:), na ICE sice nemá:D, ale ...

//jo a monitor je provizorní, ten "obvyklý" už je krapet ohořelý v CRT nebi(vlastně ve sklepě):cry
////sakra, se dívám, že je to nějaký zubatý ta fotka:notsure
21.5.2008 09:56
Pavel BočekTyhle monitory jsme měli leta ve škole:thumb A židli ekaž :D
31.5.2008 08:26
SiebenTak takhle vypadá moje bordeliště, sice se snažím, uklidit, ale bohužel to nejde, protože je tu navíc jedna nábytková stěna, která tu už rok zavazí a ještě ji není kam odvézt :angry

a teď tu mám pěknej bordel:D
31.5.2008 09:24
Pavel BočekUh, to je síla, asi jako u mě před Velkým Úklidem :D Ten AOC monitor jde/není vysvícený/rozmazaný ?
2.6.2008 01:25
Trippaxten meč nemá chybu... :D To je na "padouchy"?
- ináč superBORDEL, fakt king
2.6.2008 06:28
chesterfieldfoto c.1 domaci priestor - cistota pol zdravia ( netyka sa vnutorneho obsahu skrinky )
foto c.2 pracovny priestor ( cim viac papierov na stole tym je vizualne vykazovana vecsia cinnost )
2.6.2008 07:20
Sieben[QUOTE=Trippax;128611]ten meč nemá chybu... :D To je na "padouchy"?
- ináč superBORDEL, fakt king[/QUOTE]

snažím se:D
meč je na všechyn kdo mě naštvou:D dělal sem asi 5let historickej šerm...tak proto:)
2.6.2008 08:35
xmarekTohle je u mě doma. :D V práci to vypadá o poznání jinak.
11.6.2008 12:35
...No...Name...Já si myslel že tu mám bordel...ale Sieben mě uklidnil...mam tu relativně uklizeno...A protože se stěhovalo,tak tady přihazuji svůj upgradovaný pokojíček...ale radši jen v malých fotkách...
15.6.2008 05:34
BlackFrog[QUOTE=Pavel Boček;124553]Tyhle monitory jsme měli leta ve škole:thumb A židli ekaž :D[/QUOTE]

My je tam stále máme v jedné učebně... Když k tomu sotva sednu a už nastavuju aspon nákých 75Hz mam strach aby to nevybouchlo :D
27.6.2008 01:52
noegonczpracovní prostor - týden po úklidu :sleep:)
27.6.2008 01:59
pas!kSem se chtel zeptat jestlis povysil nebo jestli sis uklidil :D
27.6.2008 02:03
mech13[QUOTE=noegoncz;136254]pracovní prostor - týden po úklidu :sleep:)[/QUOTE]

neni nad poradny ergonomicky monitor s velkym rozsahem vyskove nastavitelnosti:D:D:D

a taky je krasne videt, ze ani v dnesni ere internetu a informacnich technologii to bez knih nejde:D
27.6.2008 02:16
pas!kAkorat mi nejak nesedi datum na tom snimku :)
27.6.2008 02:21
pas!kPrihodim aktualni pracovni prostor :)
27.6.2008 03:20
Jezevectequilla: Chválim za toho ThinkPada na stole, nejlepší notebooky na světě;)... eht ta fotka... vypadá to až nápadně podobně jako jedna kancelář v centrále UPC na Žižkově:)... pletu se?
29.6.2008 12:38
noegoncz[QUOTE=mech13;136260]neni nad poradny ergonomicky monitor s velkym rozsahem vyskove nastavitelnosti:D:D:D

a taky je krasne videt, ze ani v dnesni ere internetu a informacnich technologii to bez knih nejde:D[/QUOTE]

heh. Jo knihy, zlaté knihy !! jen se liskám, že už nemám sešity ze školy :)

[QUOTE=pas!k;136277]Akorat mi nejak nesedi datum na tom snimku :)[/QUOTE]

jasně. Je to focený nějakým firemním kompaktem,který je věčně bez baterek :)
30.6.2008 01:15
n3fr0nTo já mám jeden pracovní stůl v rohu místnosti. Je víceúčelový, tzn. mám na něm (pod ním) PC a zároveň je to pracovní stůl ve smyslu učení, psaní čehokoli, atd. Ten stůl je docela kvalitní, pohodlný, dobře řešený. Jediné, co se mi na mém prostoru nelíbí je trochu ošoupaná židle, ale jakožto chudý student to asi nechám tak, jak to je. ;)

Fotka:
3.7.2008 09:27
tequilla[quote=Jezevec;136310]tequilla: Chválim za toho ThinkPada na stole, nejlepší notebooky na světě;)... eht ta fotka... vypadá to až nápadně podobně jako jedna kancelář v centrále UPC na Žižkově:)... pletu se?[/quote]

Thinkpad pozdeji uplne nahradil ten HP, co je na fotce take. Uz bych nemenil ;). Centala UPC na Zizkove to neni, je to centrala nasi male firmy na Vaclavaku :).
11.7.2008 09:03
Pavel BočekSoučasný pracovní prostor, středně vysoká kvalita. (Jinak to zdvojení listí dělá blesk :)).

[SIZE="1"]Tam k tomu nahoře sem psal ICEovi ať to smaže asi před měsícem, ale někde se válí a nechodí sem :angry[/SIZE]
22.10.2008 05:32
drobek314Moje království.
Ten stůl je hroznej ,mám ho asi 12 let

23.10.2008 12:08
Richmondto co je na stolech je nefotitelny, pod stolem taky, tak aspon vedle stolu...

edit: jeste k tomu stari stolu - ten vpravo mam taky snad uz od nepameti, horni deska dozivotne poznamenana barvickama na modely apod. ale je rafinovane zakryta deskou s krasnym lakem ;-)
23.10.2008 06:58
KozoušPřed 1/2 rokem to vypadalo takto:
29.11.2008 03:41
skawagonTak také přidám nějaký hezký snímek - tenhle je tak rok(?) starý, nic z toho není pravda, změnil se pokoj, stůl, stroj, monitor, klávesnice, zůstala myš a binec:-D Do věčných lovišť odcestoval telefon:-D Ale když už o tom píšu, poraďte nějakou schopnou židli k počítači - chtěl bych něco z houpacím mechanizmem, kovovým spodním křížem, a hlavně aby to bylo z nějakého prodišného materiálu... Tak kolem 2000:) A když už jsem tak u toho, Icebosi, co to máš za stůl?
17.6.2009 09:35
meeeePřes půl roku mrtvo? Taksi kopnem do mrtvolky, když je to ve volnejch.:)

V současný době - viz přílohu. I na pidiprostoru se dá operovat a to dokonce poměrně dost pohodlně, nohy hodim do regálu pod bedýnkama, uložim se do židle a pohodička. Malej prostor, ale pořešenej tak, že mě ani po celým dnu před PC nic nebolí a jsem čerstvej. Přesnej opak toho v kanclu, odkud docela často odcházim s tím, že mě silně táhne za krkem.

A jak u vás?
18.6.2009 08:44
mstejskaJá se teda taky přidám.
18.6.2009 09:22
Draken[QUOTE=mstejska;260177]Já se teda taky přidám.[/QUOTE]

zajímavý, ty máš tolik rukou? tři NB a PC?... (ještě řekni,že máš na druhý straně PSP+PS3+XBOX+Nintendo64 a sadu 3x PS2 a 2x wii....:D

....na každý den jiný stroj:D
18.6.2009 03:38
mstejska[QUOTE=Draken;260187]zajímavý, ty máš tolik rukou? tři NB a PC?... (ještě řekni,že máš na druhý straně PSP+PS3+XBOX+Nintendo64 a sadu 3x PS2 a 2x wii....:D

....na každý den jiný stroj:D[/QUOTE]

Ne, to byla náhoda. Jeden ACER je můj (teď u manželky) druhý jsem zrovna instaloval švagrové a Lenovo mám pracovní. Ale dělám na něm přes vzdálenou plochu na monitoru a klávesnici. Je to pohodlnější. A tu fotku jsem tenkrát dělal proto, abych potěšil Intriho. :)
21.6.2009 03:11
desukTak toto je můj pracovní prostor. Omluvte kvalitu. Je to foceno webkamerkou. Na mobilu de.ilu mám ještě horší foťák.
Fotka je pořízena po dvoudením úklidu. Před úklidem si nebylo ani kam odložit propisku
21.6.2009 08:40
desukTo Pavel Boček

Nepletu-li se tak tak kousek od monitoru máš složku s těma kravinkama od Počítač můj (ne)přítel. Taky jsem to jednu dobu odebíral, ale až už jsem měl tři ty složky tak jsem s tím odebíráním přestal. A ty CD s programama stáli pěkně za ho...
14.10.2009 02:25
lexxxataky bych pridal par fotecek:)

na zaves prilepenej lepenkou nekoukejte:),provizorni reseni,prijdou shrnovaci dvere,(stul i stojan na PC vlastni vyroba)
27.2.2010 07:30
kamikadzejjtak tu pridavam aj ja svoje nadobi:-)
9.5.2010 09:17
GeorginekTaky pridam neco do mlyna. Hodnotte, kritizujte, ale sem tam jak pasa. Jen se zhoupnu. Dekuji Tati, ze si tuhle zidli chtel hodit do kontejneru a ja si ji vzal. A ja uz ji mam prez 5 let. Sice nema jedno kolecko, ale je uzasna. Skoro u toho lezim. :D
4.6.2013 06:37
VitenutoLuxus! :-) to jsem si taky chtěl udělat v pokojíku - donést si staré monitory PC a rozjed to, problém byl, že když jsem ty věcy umil a vytáhl ze sklepa tak jsem zjistil, že na ně nemám grafiku tak je to zase všechno nanic :-)
Ale máš to fakt moc pěkné, taky bych to tak někdy chtěl mít!
5.7.2013 12:17
VitenutoJejda fail... omlouvám se, špatně jsem kliknul....
14.9.2014 06:43
c4ni[QUOTE=Georginek;374051]Taky pridam neco do mlyna. Hodnotte, kritizujte, ale sem tam jak pasa. Jen se zhoupnu. Dekuji Tati, ze si tuhle zidli chtel hodit do kontejneru a ja si ji vzal. A ja uz ji mam prez 5 let. Sice nema jedno kolecko, ale je uzasna. Skoro u toho lezim. :D[/QUOTE]

pěkné, takový ideální průměr :-)
14.9.2014 10:02
johnu me tezky bordel....
17.9.2014 06:33
c4nirád bych se taky podělil jenže doma lítám jen s notasem a v práci si kompa vyfotit nemůžu :-/