Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: ASUS M2NPV-MX,ATHOLN 64 3000+,GeIL GX22GB6400UDC Ultra

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Zdravím všechny. Jak mám nastavit rychost a časování těchto pamětí k tomuhle procesoru na týhle desce. Napětí má buď auto, nebo 1.9V. Jedou v duálu. Standartní nastavení. Díky moc
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

To si budes muset vyzkouset a otestovat sam, OC je individualni a nikdo ti presne nepovi, co kde nastavit a co to udela.... neco si o tom precti a testuj na svy sestave

Clanku o pretaktovani AMD a pameti je na netu spousta....

Starousedlík SHW Avatar uživatele tequilla
    Registrace
    Aug 2006

Jako prvni si flashni aktualni BIOS verze 1101 (pokud jej jeste nemas). Jinak od verze 0502 je v BIOSu nejak patchnute napajeni pameti DDR2, mozna proto nejde zvednout vys, pokud mas verzi BIOSu starsi.
    Potom dle manualu se napeti zvysi v menu: Advanced -> JumperFree Confiuration -> DDR2 Voltage control (to ale pravdepodobne moc dobre znas).
    Pokud rada nepomuze, tak deska asi vic jak 1.9V pametem dat neumi a to je blby .

to husky14: Predpokladam, ze taktovat umi, ale jeho deska ne

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Mám ten starej 0303. Já to nikdy nedělal. Jde tam naprat rovnou ten BIOS 1101. Já jsem totiž úplně blbej uživatel. Díky

Starousedlík SHW Avatar uživatele tequilla
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od movpce Zobrazit příspěvek
    Mám ten starej 0303. Já to nikdy nedělal. Jde tam naprat rovnou ten BIOS 1101. Já jsem totiž úplně blbej uživatel. Díky
    Naprat rovnou v1101 jde, neni to flashovani nic sloziteho. BIOS si stahnes, rozbalis kamkoli (CD, disketa, disk) a v BIOSu pouzijes volbu Tools -> EZ Flash2 (manual str. 86) a najdes ten rozbalenej soubor. Pak se chvilicku bude flashovat a je hotovo.

Podobná témata

1. EGA Ultra EG-3000
    Od wojta v sekci Muzeum komponent
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 12-07-2017, 22:46
  2. DDR2: Geil 2048MB DDR II 800MHz Kit (GX22GB6400UDC)
    Od lubayys v sekci Operační paměti
    Reakcí: 74
    Poslední příspěvek: 20-04-2008, 19:47