Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 27 z 27

Téma: Výbuchy zdrojů

Obyvatel SHW Avatar uživatele BlackFrog
    Registrace
    Aug 2006

můžu se zeptat co je tak špatnýho na zdrojích EC? protože sem koukal na e-shopy a prodavaj se hlavně ECčka-> asi nejsou tak špatný ne?
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od wolf007
    takze uz chapes moji volbu toho fortonu? ikdyz to je na ziveni p3 700
    Chápu, proč si přidělávat starosti, že?

Citace Původně odesláno od BlackFrog
    můžu se zeptat co je tak špatnýho na zdrojích EC? protože sem koukal na e-shopy a prodavaj se hlavně ECčka-> asi nejsou tak špatný ne?
    jsou to levné zdroje, ale hodnotil bych je tak, jako nejlepší z nejhorších
    Naposledy upraveno uživatelem boboco: 14-11-2006 v 00:13

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Tak včera po 13 měsících bezproblémového provozu mi vyhořel zdroj EuroCase 450W JSP. Při zapnutí PC se z kompu začalo hulit a linout se zápach spálené umělé hmoty, měl jsem strach, co mi všechno odešlo. Nakonec to byl jenom tento zdroj a nic dalšího naštěstí neodešlo. Ale větral jsem až do večera. Budu ho dnes reklamovat, tak jsem zvědav, jak to dopadne. Ještě, že jsem měl doma starej 250 W noname. Dnes jdu pro Fortrona, už nikdy žádný EuroCase.

Starousedlík SHW Avatar uživatele wolf007
    Registrace
    Sep 2006

na tohle vam odpovim jednoduse na diskusnim foru zive je vlakno o zdrojich erucase,kde se mimo jine zminuji o tom ze jedna firma si vzala do kancl pc jen case ec + ty same zdroje, no a do skonceni zaruky se vratily do firmy ktrera ty pc stavela a duvod? nutna vymena zdroje protoze vetsinou se odpalily ...

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2006

Já jsem takové štěstí se zdrojem EC 350W něměl. Byla to rána jak z děla. Vypl se komp a já cítil tu vůni seškvařený izolace. Bohužel to neodnesl jenom zdroj, ale skoro všechno ostatní tzn.: základka, CPU, RAMky,GK, jeden HDD a jedna mechanika. Takžýe mi zbyl jeste jeden HDD a jedna mechanika. Reklamovali mi zdroj, HDD a zakladku. Zbytek bohužel nevyšel. Docela drahý prázdniny sem tedy měl. No jo smůla je smůla.

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

Na LANce se mýmu kamášovi povedlo odpálit zdroj (EC 300W/350W) a vzal sebou i desku. Odešel při vytahování rozdvojky, na kterou byly napojeny všechny PC (pravděpodobně špička či co) ...

Starousedlík SHW Avatar uživatele wolf007
    Registrace
    Sep 2006

jeste neco k tematu ;D http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=45960

eraser

Keď som aktívne skladal PC (1999-2003), tak sme EC dávali do 95% počítačov a nemali sme najmenšie problémy. Nedávno som však skladal zopár skladačiek a tie zdroje hneď, či postupom času explodovali jak rachejtle na Silvestra.

Čestný člen
    Registrace
    May 2006

po určitých úpravách je i EC velmi dobře použitelné, ale většině lidí se to nevyplatí dělat

Nováček
    Registrace
    May 2006

A co to je za tuning??? to me zajima? Nedavno jsem v mem Eurocase 400W menil vetrak. Byla tam 12cm,ale zacala nejak piskat(asi premazany) tak jsem koupil znackovej 12cm vetrak a ticho.

Čestný člen
    Registrace
    May 2006

tak mám další kousek na blacklist nějaký ANS 300W, poháněl Durona800 v desce MSI(hodně stará s SDRAM), ve zdroji odešel ST-BY měnič, a bylo povysychaných plno kondíků, i po opravě pomocného zdroje se hlavní nechtěl rozjet, až po výměně kondíků, jeden jsem musel měnit i na desce a na grafice, počítač po opravě opět stabilně šlape.

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Tak více jak po měsíci doplňuji - reklamace nebyla uznána, prý náhlé přepětí sítě, a to není důvod k reklamaci. Ale přitom v téže místnosti jely v tu dobu další 2 počítače, které nic takového nezaznamenaly. A stalo se to při zapínání počítače. Ať tak, či tak, už měsíc mám v počítači 400W PFC FSP400-60THN-P a zatím jsem velmi spokojen.
    Stejný zdroj mám ve svém druhém starším PC už asi půl roku a tyhle Fortron můžu jedině doporučit. V tom druhém PC jsem měl také problémy a také pravděpodobně zapříčiněny nekvalitními zdroji. Ale to už píšu jinde.
    Naposledy upraveno uživatelem Pitrum: 19-12-2006 v 13:56

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Testy zdrojů
    Od ICEBOSS v sekci Zdroje
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 18-04-2013, 13:58
  2. žebříček nejtišších zdrojů
    Od jyh v sekci Zdroje
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 24-03-2009, 17:39