Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 14 z 14

Téma: Jaké LCD 22"

Nováček
    Registrace
    Nov 2007
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

Z těchto bych bral Samsung, možná LG, kdyby se mi víc líbil vzhled.

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

Co tento, někdo ho tu dost chválil, zkus pohledat.

http://www.alza.cz/lcd-panel-hp-pavi...07h-d82399.htm

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

Tenhle má parádní barvy, ale prý pokulhává v jiných ohledech. Každopádně za zvážení rozhodně stojí, to barevné podání mě dost zaujalo, když jsem ho viděl v Alfě.

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Samsung, LG, Asus, HP - všechny to jsou kvalitní firmy, rozhoduj se podle vzhledu, parametru a ceně - značku moc neřeš

Nováček
    Registrace
    May 2006

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Razantne doporucuji 22" LCD Samsung 223BW,mam tu cest stravyt denne cca.12h u monitoru a LCD TV ruznych znacek.Co se tyce tve ho vyberu ber Samsung a nepremyslej.Kvalitni barvy,dobra odezva (pokud nechces zavodit v ms.), velmi pekny vzhled a po instalaci ovladace do PC a instalace programu Magic Tune (dodany k monitoru) muzes ovladat veskere nastaveni monitoru,primo z tohoto programku,tudiz krasne a inteligentni ovladani monitoru primo na plose.Dulezitou veci a to zduraznuji, ac se to muze zdat docela jako nesmysl,oproti jinym znackam,pri hodinovem zirani do tohoto monitoru, te neboudou palet,bolet tak oci.Tim samozrejmne nechci tvdit,ze tento monitor je naprosto jedinecny,to ne,ale je opravdu velmi dobre naslaplej a kvalitni.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Díky za tipy, proběhl jsem pár diskuzí a s přehledem vyhrává 22" LCD HP PAVILION w2207h
    takže jdu do něho.

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Ale asi nebude za 7k

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Není to sice ideální cena, ale podle názoru většiny "ideální" LCD v cenové relaci do 10 tis.. Takže těch pár stovek oželím.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

mam doma druhy tyden Samsung 226BW ... jsem s nim velice spokojeny ... hraju na nem WoW , Zaklinace sleduji filmy ... muzu jen doporucit

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od Pixel461 Zobrazit příspěvek
    Razantne doporucuji 22" LCD Samsung 223BW,mam tu cest stravyt denne cca.12h u monitoru a LCD TV ruznych znacek.Co se tyce tve ho vyberu ber Samsung a nepremyslej.Kvalitni barvy,dobra odezva (pokud nechces zavodit v ms.), velmi pekny vzhled a po instalaci ovladace do PC a instalace programu Magic Tune (dodany k monitoru) muzes ovladat veskere nastaveni monitoru,primo z tohoto programku,tudiz krasne a inteligentni ovladani monitoru primo na plose.Dulezitou veci a to zduraznuji, ac se to muze zdat docela jako nesmysl,oproti jinym znackam,pri hodinovem zirani do tohoto monitoru, te neboudou palet,bolet tak oci.Tim samozrejmne nechci tvdit,ze tento monitor je naprosto jedinecny,to ne,ale je opravdu velmi dobre naslaplej a kvalitni.
    myslis ze je lepsi nez LG L226WTQ ? rozhoduju jaky monitor koupit a tak nevim
    LINK: http://www.barbone.cz/index.asp?stii...VMM&str=0&tit= LG%2022''%20TFT%20L226WTQ-PF%20Glossy%20Black%20500012msDVI%20f-Engine

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Tohle LG mam a jsem s nim moc spokojen. Odezva je super(pařim různý FPS a koukam na filmy), ale to je obecně silná stránka LG a barvy jsou taky v pohodě. I v recenzi na tomhle serveru ho hodnotí kladně. Jinak jsem se rozhodoval taky mezi těmahle dvěma. Ani jedním asi neuděláš chybu. Tady jde už asi fakt o to jakej se ti líbí víc.

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

LG L226WTQ mám taky, barvy se dají poladit podle recenze http://www.svethardware.cz/recenze-d...26wtq-sf/18849

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-09-2013, 15:18
  2. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 05-08-2009, 11:00
  3. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 03-10-2008, 20:17
  4. LCD: Jaké rozlišení u 22" LCD
    Od suder v sekci Monitory
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 03-09-2008, 14:48