Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Správa desktopu - jak na to?

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Zdravím,

mám takovýto problém:
    Koupil jsem si nové LCD (EIZO S2000), ve Win XP pouzivam nativni rozliseni (1600 x 1200).

Problem nastane ve chvili, kdy si potrebuji kvuli pripojeni k TV prehodit na rozliseni 1024 x 768. Pokud si na normalnim rozliseni pekne rozmistim ikonky po cele plose a prepnu na 1024 x 768, samozrejme se ikony na plose pokusi smestnat na tuto plochu a pri prepnuti zpet do pracovniho rezimu 1600x1200 mam na obrazovce maglajz.

Bohuzel Ati Control Center (mam Radeon X800) nema nic tak inteligentniho jako Matrox, tj. moznost ulozit a znovu nacist celou pracovni plochu a tak ted chtic nechtic musim mit plochu nastavenou tak, aby pri prepnuti do TV rezimu nedoslo k rozhazeni ikonek, tj. vsechno mam namackane do leveho horniho rohu. To je dosti otravne. Zkousel jsem nejake programky na virtualni plochy a to evidentne neni reseni.

Nevite nekdo o nejakem jednoduchem elegantnim reseni? Ja jsem prisel pouze na prepina uzivatelu, coz zrovna jednoduche a elegantni neni.

Diky

Alex
    Odpovídat lze po přihlášení

Lax Lax je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Taky jsem potřeboval něco podobného, nakonec používám tohle:
    http://www.howtogeek.com/howto/windo...windows-vista/

Lax

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jul 2006

Z tohoto důvodu připojuji různá zařízení jako druhý monitor (dual head) a tomu nastavím rozlišení.
    Ukládat pozici ikon umí PowerStrip (primární účel je jiný a není free), pak může pomoct vyexpoertovat občas z registrů HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Shell \Bags\1\Desktop\ (neodzkoušeno)

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

tak jsem to po par hodinach googlovani vyresil, skvely softik od Enterra, ktery se jmenuje Icon Keeper, ve free verzi si pamatuje rozlozeni ikon pro kazde rozliseni zvlast.

Podobná témata

1. Antiviry: AVG+statni sprava
    Od john v sekci Antiviry a bezpečnost
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 10-07-2012, 09:09
  2. správa počítače na dálku
    Od petr.svec v sekci Sítě
    Reakcí: 27
    Poslední příspěvek: 21-04-2011, 19:54
  3. Vzdálená správa 98 z XP
    Od B!B0 v sekci OS Windows