reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Mikrofon nahrava prilis potichu.

_Obor_ (21)|29.11.2007 14:38
Kupil som si tuto zvukovku prave kvoli zlepseniu (zvyseniu) urovne vstupu mikrofonu. Mam headset Sennheiser PC131, co je, myslim, celkom kvalitny vyrobok. S integrovanou zvukovkou (MB GB P35-DS3L) ma bolo slabo pocut v Skype aj v Counter Strike:S. Najprv som do Audigy zapojil aj predny panel - podla http://www.driverheaven.net/410454-post36.html. Mikrofon s pouzitim predneho aj zadneho vstupu takmer nebolo pocut. V Audigy mixer-i som pritom mal uroven mikrofonu na max, zapnuty Boost, aj uroven nahravania na max. Stiahol som (cez automaticku aktualizaciu Creative) najnovsie drivre aj SW.
Potom som odpojil predny panel. V CS:S je to uz skoro OK (lepsie ako s integrovanou zvukovkou), ale vsetko musim mat na max. Vo win je nahravanie stale prilis tiche. Skype som este neskusal.
Pre uplnost, mam XP Prof. SP2 (stiahnute najnovsie aktualizacie).
Nejaky napad? Dik.
pas!k (3765)|29.11.2007 14:51
Kliknout na repracek dole v liste pak moznosti/ vlastnosti / prepnout na zaznam/ a u sloupce mikrofon popojet soupatkem nahoru
_Obor_ (21)|30.11.2007 10:04
No skusim to, ale predpokladam, ze ked mam mic v Audigy mixer-i na max, tak to bude na max aj v winXP nastaveni zvuku.

Inak v CS:S je to uz ozaj uspokojive (vcera som skusal este raz). A aj Skype je OK. Akurat cez Creative Recorder je nahrany zvuk prilis tichy. To ma vsak az tak netrapi. Pouzivat to nebudem.

Skusim este zapojit ten predny panel (vcera som nemal cas) a uvidim, ci to bude mat zasa negativny vplyv.