Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345
Zobrazené výsledky: 61 až 65 z 65

Téma: Lg L226wtq-pf

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Tak ho mám taky pár dní v té černé a chci tu poděkovat na ten odkaz s tou opravou obrazu pač jsem měl ten samý problém a je vyřešeno,jsem s ním velmi spokojen,jen škoda že nelze regulovat na výšku.Jinak se tu chci zeptat majitelů tohoto panelu jaké mají odzkoušené nastavení pro co nejlepší zobrazení AVI(700MB)a úplně nejlépe pokud používáte FFDShow tak jaké nastavení se vám osvědčilo,rád se taky podělím o to své,díky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér Avatar uživatele s.skull
    Registrace
    Jun 2007

já osobně jsem teď tentýž monitor nastavoval pro bráchu - na pomoc jsem si alespoň orientačně vzal test z http://www.lagom.nl/lcd-test/ - pomocí něhož jsem nastavoval tak, abych se co nejvíce přiblížil ideálu - a pak podle citu - případně pokud je to na film, který je sledováno z větší dálky tak použít jednu z přednastavených možností f-engine (je potřeba donastavit)...

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Memohol By Niekto Kto Ho Ma Uz Doma Pofotit Nejake Fotky Popripade Video Spravit Ako Vyzera Z Predu Zo Stran A Podobne Popripade Ked Je Zapnuty.bol By Som Vdacny.lebo Stale Riesim Dilemu Aky Monitor Kupit.

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

jediné co mě ted na něm asi štve je to nerovnoměrné podsvícení spodní a vrchní hrany při tmavém pozadí ale to je asi hold bolest všech větších uhlopříček.

Nováček Avatar uživatele e-MP
    Registrace
    May 2006

Zdravim

Tak aj ja uz mam toto LCDcko. Moj je vyrobeny v dec.2007. Ten vas bol kedy?
    Firmware mam 1.3 a vy? Zistit sa da cez programcek co bol na cd forteManager...Support>Asset ID>EDID revision

Prosim napiste ako ho mate nastaveny pretoze ja ho mam dost svetly. Poutil som aj nastavenia z recenzie+ten profil, ale je to to iste
    Dozvedel som sa, ze tam mam nastavene nejako Display Gamma na 2.20. Tak to asi preto mam tak zosvetleny obraz, ktory sa neda znizit.

Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345

Podobná témata

1. LCD: DELL 2208WFP nebo LG L226WTQ?
    Od Gumidekcy v sekci Monitory
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 14-08-2008, 12:48
  2. LCD: L226WTQ...SF alebo PF???
    Od e-MP v sekci Monitory
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 17-02-2008, 21:43
  3. LCD: LG L226WTQ-PF vs.Samsung SM 2232BW