Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 30

Téma: Uvítali byste v expertiádách 1 skutečně hodnotnou cenu nebo větší množství méně hodn?

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Apophis66
    Registrace
    Oct 2007

Je to jedno, super je, ze se vubec da neco vyhrat jen tak.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Já bych uvítal více menších cen, protože nic stejně nevyhraju... :-) A když tak k mé smůle to bude tričko... :-))

Obyvatel SHW Avatar uživatele SmartMole
    Registrace
    May 2006

No mě by zase naštvalo po těch letech vyhrát deset obálů na dvd nebo chladič AC Freezer Pro! :-)
    Navíc tři výhry sice teoreticky šanci na výhru zvýší, ale prakticky se to v tom množštví ztratí...trochu nadneseně: "Třikrát nula je stále nula!"
    Šance vyhrát je malá a když už se to stane, tedy pokud vůbec, tak ať to za něco stojí!

Takže jsem jednoznačně pro první variantu - jednu opravdu hodnotnou cenu!

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Spíše jednu opravdu hodnotnou cenu

Čestný člen Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

Tak KP nezklamal.... 3x CPU Intel je skutecne lakava soutez a je videt, ze nejaky obavy z 3x podlozka pod mys se nepotvrdili

Jak uz sem psal, sem jednoznacne pro vice cen, treba ted misto toho NB od MSI 5x 8800GT.... kdyby to slo

Pravidelný diskutér Avatar uživatele SpeedFilip
    Registrace
    Oct 2006

Navrhujem moznost 3, tzn. 3 skutocne hodnotne ceny.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Já bych raději viděl víc menších cen, zvlášť když jsou by byly i samostatně použitelné. tj externí box, mpx přehrávač, klíčenka. Je pravda, že s vyhraným chladičem CPU bych asi nevěděl co dělat. Nový počítač si kvůli němu nepořídím a bazar je možnost trošku otravná a nejistá.

Co takhle umožnit konverzi nepotřebné výhry na SHW kredity a možnost vybrat si z odměn? Nevybraná výhra by se zařadila mezi odměny.

Ale stejně u výher záleží víc na tom, co nabídnou firmy. Neomezoval bych je podle této ankety

Raději bych uvítal trochu těžší otázky, až moc často mi stačí zkopírovat otázku do google a případně trocha angličtiny. Ale nerad bych byl v kůži toho, kdo musí vymýšlet chytáky. Aspoň jeden ze sady by být mohl

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Nejvic s emi libi ta moznost co tu zminoval husky .. vice cen ale hodnotnych .. to co je ted s tema procesorama je super .. i ten napad s tema grafikama byl dobry ..

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

rozhodne jednu hodnotnou, desetiny promile neni vubec spatna sance na vyhru

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

jsem pro stredni cestu, stridat obe varianty A u komponent jako je treba CPU a deska, dat treba jako hodnotnou cenu set... deska+cpu(+pamet), kdyz mam napr. vse na amd a vyhraju do me sestavy nepouzitelny intel, potesi me to, ale nejspis ho prodam... nez abych prekopaval pul PC.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Vzhledem k malé pravděpodobnosti výhry je mě to vcelku jedno,jednu přednost však expertiáda má.Díky ní se člověk dozví mnoho zajímavého o vlastnostech a nových možnostech HW nad kterými jinak nepřemýšlí a ani neví k čemu vlastně slouží.

Obyvatel SHW Avatar uživatele Zeli
    Registrace
    Sep 2006

Co se ridit hlasem lidu... Zatim je pomer draha:levne asi 1:2 , tak pokud to bude trochu mozne, mohla by byt jednou draha vyhra a dvakrat vice levnejsich...

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Zeli Zobrazit příspěvek
    Co se ridit hlasem lidu... Zatim je pomer draha:levne asi 1:2 , tak pokud to bude trochu mozne, mohla by byt jednou draha vyhra a dvakrat vice levnejsich...
    Tohle je celkem dobry kompromis, treba hrat od mene hodnotne ceny a jednou za 1/4 roku treba o neco vetsiho

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Já bych byl pro to aby bylo více méně hodnotných cen ,ale třeba o vánocích by mohla být jedna nějaká super cena např: nové PC ,Notebook.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Taky jsem pro vice cen nez pro jednu. Ale byl by lepsi nejaky komplet nez jenom napr. CPU, abych nemusel dokupovat dalsi veci (MB,VGA,...). Nebo by jako ceny mohli byt kon
    Úsměvzole (Playstation 3, Xbox 360 a Wii) a hned mame vic cen a jeste nemaji takovou cenu jako ten notebook od MSI.http://www.svethardware.cz/forum/images/icons/icon7.gif
    Úsměv

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Uvítali byste další kolo soutěže Rozjeď to a vyhraj?
    Od husky14 v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 21-07-2011, 16:34
  2. Víkendová diskuze: Jaký nový vynález byste nejvíce uvítali?
    Od Karel Polívka v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 101
    Poslední příspěvek: 14-11-2008, 12:54
  3. Jaké grafy byste uvítali v recenzích?
    Od -HoNY- v sekci Volná témata
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 13-10-2008, 01:20
  4. Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 12-10-2008, 15:20
  5. Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 18-11-2007, 12:00