Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 25

Téma: Wlcek_GK02

Obyvatel SHW
    Registrace
    Aug 2007

Wlcek_GK02
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Wlcek_GK02.jpg 
Zobrazení: 12997 
Velikost: 647.0 KB 
ID: 2059  
    Naposledy upraveno uživatelem Karel Polívka: 15-12-2007 v 18:10
    Odpovídat lze po přihlášení

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

V gifu (a tedy s viditelnými barevnými přechody díky jejich nedostatečnému množství) to je schválně, nebo omylem?

Obyvatel SHW
    Registrace
    Aug 2007

Tan prvni byl schvalně, ale tady ten druhej je překlep. Da se to napravit??

Přihodim to i v .jpg
    Naposledy upraveno uživatelem Karel Polívka: 02-12-2007 v 11:50

Registrace
    May 2006

Hotovo, wallpaper zaměněn.

Jinak vážně dobrý nápad , převzal u mě místo mého favorita :-) (na pozadí je super, líbí se mi vždy více nějaký motiv uprostřed černé plochy).

Jen mi na něm moc nesedí jeho vertikální umístění - spíše než dole by byl podle mě vhodnější nahoře, ideálně však uprostřed. Ale to už je možná pouze můj dojem - co myslí ostatní?
    Naposledy upraveno uživatelem Karel Polívka: 02-12-2007 v 11:58

Obyvatel SHW
    Registrace
    Aug 2007

Ještě delam na malych upravach te zelene časti (aby ty barvy nebyly takovy..."plochy") Za chvili to sem přidam, jestli to bude vypadat lip, tak pls ještě pak o zamněnu.

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Wlcek Zobrazit příspěvek
    Ještě delam na malych upravach te zelene časti (aby ty barvy nebyly takovy..."plochy") Za chvili to sem přidam, jestli to bude vypadat lip, tak pls ještě pak o zamněnu.
    V tom případě navrhuji přehodnocení vertikální pozice Mám to teď na ploše a takhle nízko to vážně není ono (navrhuji dát na střed).

Jinak až teď jsem si všiml, že ten 1. wallpaper je skutečně taky gif - a schválně? Pochopil bych, že by to mohl být účel u těch karet na pozadí, ale u té slečny to působí rušivě. Nebo to tak přijde jenom mě?

Obyvatel SHW
    Registrace
    Aug 2007

Ja sem puvodně chtěl zkusit zanimovat logo SHW :-) tak proto gif. ale mam original uloženy ve specialnim formatu tak neni problem dat i .jpg pokud to ještě zamněnite (přidam to k tomu prvnimu do threadu v novym přispěvku).

Na střed?? :-) Jestli mi to ziska bodiky při hlasovani tak neni problem :-D

Nováček Avatar uživatele SnowEm
    Registrace
    Nov 2007

je to hodne pekny, ale me to moc jako souboj neprijde...

Registrace
    May 2006

No, o bodíkách rozhodují ostatní... ale třeba to i na ostatní působí jako na mě, takže v takovém případě by to nejspíše bylo "ano" :-).

Registrace
    May 2006

A logo ATI je o něco málo níže než logo NVIDIE (v tomto případě znázorňující zornice), přestože černé "duhovky" mají stejnou vertikální pozici, což není možné, protože duhovka je se zornicí středově souměrná, proto i pozice obou log by měla být stejná :-)

Jsou to sice detaily, ale působí po chvíli sledování rušivě (na první pohled jsem si toho nevšimnul). A právě detaily dělají výsledek, že ano :-)

Obyvatel SHW
    Registrace
    Aug 2007

To jako že šilhá?? :-D

Tak upravil sem pozici obou log, aby byly ve stejné pozici, pozici celého obrázku a taky barvy zelené části, aby byly víc nVidia :-) (a nejsou až tak ostré,... neříjemné)

@ SnowEm: Souboj se přce nemusí odehrávat jen na bojišti, může být i morální.

EDIT @ KP: chvilku sem zkusi pozorovat ten svuj vytvor a ty loga, ač sou ve stejné pozici, tak se zdaji byt v rozdilne vyšce protože u ati je ten napis radeon šedivý a méně výrazný než nápis nVidia, tak to vypada jako by bylo v jine pozici. Trošku sem to ještě zkusil opravit.
    Naposledy upraveno uživatelem Karel Polívka: 02-12-2007 v 15:08

Registrace
    May 2006

To jako že šilhá?? :-D
    Ne, zornice a duhovka má stejný střed, i když člověk šilhá - u šilhání je jiná pozice duhovek vůči sobě (ale zornice jsou stále v jejich centru).

Tak upravil sem pozici obou log, aby byly ve stejné pozici, pozici celého obrázku a taky barvy zelené části, aby byly víc nVidia :-) (a nejsou až tak ostré,... neříjemné)

EDIT @ KP: chvilku sem zkusi pozorovat ten svuj vytvor a ty loga, ač sou ve stejné pozici, tak se zdaji byt v rozdilne vyšce protože u ati je ten napis radeon šedivý a méně výrazný než nápis nVidia, tak to vypada jako by bylo v jine pozici. Trošku sem to ještě zkusil opravit.
    Super, teď už jsou ty loga ve stejné výši a je to OK. Předtím ve stejné pozici nebyly a (nebylo to jinými odstíny - byly prostě jinak umístěné).

Jinak - mrkněte na logo SHW - sneslo by to nižší úroveň komprese.

Obyvatel SHW
    Registrace
    Aug 2007

Ok, taky ještě vylepšim, ale až večer. Teď musim do prace. O pulnoci to tu ale bude :-)

A diky za napady a rady.

Registrace
    May 2006

A diky za napady a rady.
    Rádo se stalo :-)

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007