Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 25 z 25

Téma: Wlcek_GK02

Obyvatel SHW
    Registrace
    Aug 2007

Konečně doma, v praci se to nějak natahlo.

Citace Původně odesláno od Karel Polívka Zobrazit příspěvek
    Jinak - mrkněte na logo SHW - sneslo by to nižší úroveň komprese.
    Jak ste to myslel s tim sniženim komprese?? Dat ho tam ve vyššim rozlišeni(větši), nebo odstranit takovou tu "auru" kolem něj (to trochu zpusobuje našednuti celeho loga)?? Nebo jak??

Btw, v praci sem při podrobnějšim zkoumani zjistil, že sem udělal špatně přechod mezi zelenou a červenou časti obrazku. Byla tam nepatrna ostra hrana. Ovšem doma na monitoru to vubec vidět nebylo. Budu muset pořidit nějakej novej. Nechcete dat jeden profesionalni do nějake souteže?? :-D
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW
    Registrace
    Aug 2007

Zkalibroval sem si monitor a zkusil sem s tim něco udělat. Ale nevim jestli uspěšně, možna je to monitorem, možna očima (přece jen je už pozdě). Ale jak ovlivnit velikost .jpg komprese sem nezjistil :-(
    Naposledy upraveno uživatelem Karel Polívka: 15-12-2007 v 18:07

Obyvatel SHW
    Registrace
    Aug 2007

@ KP: Tak už sem přišel na to co jste měl na mysli. Vim že mi to trvalo, ale přece jen... Takže tady je, doufam že už posledni, uprava.
    Naposledy upraveno uživatelem Karel Polívka: 15-12-2007 v 18:27

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Prostě super!! Máš můj obdiv, tohle je troufám si říct, nejlepší dílo co jsem tady viděl.

Obyvatel SHW
    Registrace
    Aug 2007

Děkuju. Ještě čekám na aktualizaci. Ten vystavenej neni uplně dobrej. Ten posledni už je OK.

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Aktualizováno.

Starousedlík SHW Avatar uživatele robky
    Registrace
    Oct 2006

Super práca, u mňa kandidát na výhru

Občasný diskutér Avatar uživatele Boguš
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od Karel Polívka Zobrazit příspěvek
    Hotovo, wallpaper zaměněn.

Jinak vážně dobrý nápad , převzal u mě místo mého favorita :-) (na pozadí je super, líbí se mi vždy více nějaký motiv uprostřed černé plochy).

Jen mi na něm moc nesedí jeho vertikální umístění - spíše než dole by byl podle mě vhodnější nahoře, ideálně však uprostřed. Ale to už je možná pouze můj dojem - co myslí ostatní?

... hm ... tohle je všechno možné jen né znázornění souboje .... čili Ati vs. nVid .....

Spíše to znázorňuje možný dvojí pohled na věc, dvě strany něčeho .... ale souboj? ....no tak. Ten přeci vypadá jinak ..........

Starousedlík SHW Avatar uživatele Petr S.
    Registrace
    Nov 2006

Jsi fakt machr šéfe Máš můj hlas

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Boguš Zobrazit příspěvek
    ... hm ... tohle je všechno možné jen né znázornění souboje .... čili Ati vs. nVid .....

Spíše to znázorňuje možný dvojí pohled na věc, dvě strany něčeho .... ale souboj? ....no tak. Ten přeci vypadá jinak ..........
    Už to tady někdo psal - rivalitu není nutné znázornit pouze na bitevním poli nebo ve formě nějakého projevu agrese. Zadání znělo "ATI vs. NVIDIA", nikoli "Souboj ATI a NVIDIE". Zmiňovaný dvojí pohled na věc mi k onomu "vs." rovněž sedí a nevidím na tom nic špatného.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12