reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Dell Latitude D600

slavick (77)|2.12.2007 10:12
Zdravíčko,
mám možnost získat starší (repasovaný) notebook Dell Latitude D600. Chtěl jsem se zeptat, jestli s ním někdo zkušenosti a jaké?
odb (505)|2.12.2007 10:42
Pouzivam v práci podobný Dell (tusim 610) a úplná spokojnosť. Pre mna je naj notebook IBM ThinPad, to je zatial najlepsi notebook aky som mal v rukach. Potom je to Dell a HP. Ak ti vykonovo a cenovo vyhovuje ber ho. Kvalitne spracovanie, tichy chod (ventilator nepocujes, ak sa vôbec rozbehne), dobra vydrz na baterie.

p.s. jeden pre mna by sa nenasiel ? :)
slavick (77)|2.12.2007 11:07
Díky za radu. Právě, že o něm dost silně uvažuju a nevěděl jsem, jestli má cenu do něj investovat. Zase peněz není tolik a i když bych za ně sehnal úplně nový, tak o nějaký slabý Acer nebo něco podobného nestojím. V práci mám Acerů několik a je to děs. Takže jsem pátral po nějaké osvědčené značce.

P.S.: Zeptám se, jestli by jich nebylo víc a dám vědět :-)

//edit

Vlastně ještě jsem se chtěl zeptat, jak je na tom s kvalitou displeje?
odb (505)|2.12.2007 18:04
displej je tiez v pohode, skusal som na nom MOHAA a bolo sem-tam citit slabsiu odozvu ale pri beznej praci a filmoch bez problemov (predsa len nieje najnovsi). Pozorovacie uhly niesu extra velke, ak sa pozeras z väčšieho uhla, tak sa stracaju farby a jas. Na pozeranie filmov s kamaratmi urcite nieje :) ale inac np.
Neviem ake mas naroky, hodnotenie je dosť subjektivne :)
slavick (77)|2.12.2007 20:19
Šlo mi právě o odezvu. Jestli se na něm dá v pohodě koukat na filmy. Budeme na něj koukat maximálně ve dvou, takže i menší pozorovací úhly jdou přežít :-) Pak jsem měl na mysli věrnost barev. Třeba jestli barvy nejsou takříkajíc "vyblité". Ale to bude asi individuální záležitost každého kusu. Je mi jasné, že to není úplně poslední výkřik techniky :-)
odb (505)|3.12.2007 07:35
dvaja to je este v pohode, keby bol aj treti, tak ten by z toho nemal extra zazitok. Mozem skusit vyfotiť obraz, neviem ako sa mi to podari ale skusit to mozem. Fotky by mohli byt zajtra, fotak ostal doma :(
slavick (77)|3.12.2007 08:55
Děkuji moc. Do zítřka to vydržím :-)
odb (505)|4.12.2007 17:25
tu je par fotiek, nieje to nič extra. Ako som sa snazil ,tak som sa snazil, tak lepsie fotky ako toto som nenafotil (zle svetlo a fotak tiez nic extra). V reale je obraz lepsi ako na fotkach, pozorovacie uhly su lepsie horizontalne ako vertikalne. Tento displej bol trochu jasnejsi v dolnom okraji. Bolo to vidiet pri filme, kde dole bol cierny pruh. Je dobre mechanicky urobeny, jednoduchá výmena (prístup) základných komponentov (DVD mech., pamäť, HDD).

Je to na tebe. Dúfam, že som ti aspon trochu pomohol :)
1.jpg 2.jpg 3.jpg
slavick (77)|4.12.2007 17:39
Super, díky moc. Jasně, že jsi mi pomohl.