Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 26

Téma: Jakou multifunkční tiskárnu do 3.000,-

Nováček
    Registrace
    May 2006

Zdravím,

jakou by jste mi doporučili multifunkční tiskárnu do 3.000,- a proč? Tiskárna bude pro domácí použití takže hlavně tisk textů obrázků, kopírovaní textů.

Požadavky
    * Nízké náklady na tisk
    * Nesmí být černá
    * Samozřejmě co nejlevnější

Předem díky za vaše návrhy

S pozdravem

KIvos
    Odpovídat lze po přihlášení

odb odb je offline
    Obyvatel SHW
    Registrace
    May 2006

mas trosku velke naroky na multifunkcnu tlaciaren a dost nizky limit

V poslednej dobe som dvom znamim odporucil Cannon MP210 , je urcite pod 3.000,-

Nieje cierna - je cierno-strieborna (vygoogli si obrazok a uvidis)
    Náklady na tlač to neviem a u takto lacneho zariadenia nemôžeš čakať zázraky.
    Kvalita tlače a kopírovania veľmi dobra. Keď som na nej vytlačil fotku 10x15 na fotografickom papieri, tak som nevidel rozdiel medzi nou a fotkou robenou vo fotolabe. Kvalita kopírovania a tlače tiež veľmi dobrá.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Petr S.
    Registrace
    Nov 2006

Teď řeším podobné dilema a tak bych se chtěl optat, s jakými značkami, respektive přímo tiskárnami máte jaké zkušenosti? Původně jsem měl vyhlédnutou Canon MP180, ale tu již moc prodejců neprodává

Máte někdo tip na nějakou podobnou? Lepší?

Díky

Starousedlík SHW Avatar uživatele tequilla
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od Petr S. Zobrazit příspěvek
    Teď řeším podobné dilema a tak bych se chtěl optat, s jakými značkami, respektive přímo tiskárnami máte jaké zkušenosti? Původně jsem měl vyhlédnutou Canon MP180, ale tu již moc prodejců neprodává

Máte někdo tip na nějakou podobnou? Lepší?

Díky
    Co Canon MP220? Je to skoro to same, akorat novejsi typ s lepsim rozlisenim scaneru a podporou Vist. Cena 2330,- s DPH?

Starousedlík SHW Avatar uživatele Petr S.
    Registrace
    Nov 2006

Díky na tu jsem taky koukal... Mezitím mi ale přišly na oči tiskárny Epson (konkrétně DX7400 a DX7450). Máte s nimi někdo zkušenosti (kvalita výtisků, spotřeba inkoustu)? Nevíte jestli mají Epsonky české ovládací prostředí?

Díky

Starousedlík SHW Avatar uživatele tequilla
    Registrace
    Aug 2006

S inkoustovyma Epsonama a multifunkcema nemam moc dobre zkusenosti. At uz s ovladacema nebo nepochopitelne omezenym okrajem tisku. Jo, kdyby jsi chtel jehlickovou, tak tam dam za Epson ruku do ohne (coz bych byl schopnej i u samostatnyho skeneru od Epsonu).

Nováček
    Registrace
    May 2006

Mám doma Epsonku dx6050 a jsem s ní spokojenej. Originální inkoust stojí 200 (každá zvlášť). Kvalita tisku mi přijde postačující na domácí tisknutí. (nedoporučuju kupovat neorig inkoust) pak to furt otravuje, že nemáte orig cartrige a neukazuje pak ani hladinu inkoustu. Ale stejně není důvod kupovat neoriginální, jelikož jsou i orig. hodně levné. Canon má náplně kolem 250 co jsem se díval.

Ale měl bych taky dotaz, taktéž potřebuji poradit. Taky hledám multifunkční tiskárnu do 3000Kč. A mám pár favoritů.
    Požadavky mám stejné jako KIvos (až na tu barvu, zde je černá žádoucí )
    Epson Stylus DX8450
    Canon MP520 X
    HP OfficeJet 5610
    Kterou byste doporučili?

Starousedlík SHW Avatar uživatele crasher.km
    Registrace
    Aug 2007

já bych bral určitě to HP má levné tiskové karty, dobrý OS i podporu

Občasný diskutér Avatar uživatele disruptor
    Registrace
    Dec 2007

Ja bych sel do HP Photosmart C5280. Cena okolo 3k a seda barva. Daj se do ni dat velky kazety 350XL (cerna na 860 stran za cenu kolem 6ti stovek), 351XL (trojbarva na 580 stran za cenu kolem 7mi stovek)
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: C5280%20Printer.JPG 
Zobrazení: 228 
Velikost: 288.5 KB 
ID: 4918  

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Ano souhlasím tato tiskárna je vhodná pro domácí použití a vyhovuje všem tvým požadavkům, určitě bych do ní šel.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od kacany Zobrazit příspěvek
    Ano souhlasím tato tiskárna je vhodná pro domácí použití a vyhovuje všem tvým požadavkům, určitě bych do ní šel.
    No a nestalo by za to napsat o kterou tiskarnu se jedna? Jak ma dotycny poznat na koho reagujes? Nejlepsi je pouzivat v odpovedich citaci orginalniho prispevku.

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Ok ale myslel sem předešlý příspěvek-HP Photosmart C5280

Starousedlík SHW Avatar uživatele Maximus12
    Registrace
    May 2006

Tak osobně mám nejlepší zkušenosti s multifunkcema od HP a ta co je výše zminěna by byla ideal bych řekl.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Withman
    Registrace
    Jul 2006

Epson - pokud nechceš dávat balík za náplně, tak je nebrat...sice mají oddělené inkousty, ale spotřeba 3 - 4 pk je naprostý výsměch.

HP - je na tom lépe, ale zase si cartrigde nechají zaplatit. Nikdy bych si inkoustovku od HP nekoupil.

Canon - kup si MP520 (pokud nebudeš mít na MP610), má spotřebu 2pk, levné inkousty (cca 250kč za jeden), kvalita fotolabu, rychlej tisk, skvělé ovladače (Vista, XP, MAC atd.) a dobrý SW

pár důvodů proč si připlatit za MP610 - spotřeba 1pk, 5 inkoustů (2xčerná), potisk CD/DVD, velký barevný displey (samo v češtině), 2x podavač na papír, duplexní tisk, pictbridge, čtečka karet...něco z toho má i MP520, ale to tučné určitě NE!

Jinak od Canonu bych nebral MP210 a MP220, pokud hodláš hodně tisknout, prodělal bys na barvách.

Obyvatel SHW Avatar uživatele Sieben
    Registrace
    Jan 2007

u Epsonů je velkej problém(a dle mého i podraz od Epsonu), že pokud ti dojde jakákoliv barva, tak ti tiskárna přestane tisknout...(i v případě, že by ti došla nějaká barevná a tys chtěl tisknout černě) ! na ot si dej bacha u Epsonů je to humus!

Jinak bych šel do Canonky, maj dobrej tisk a sou prostě dobrý

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Tiskárny: Jakou novou tiskarnu?
    Od Georginek v sekci Periferie
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 22-02-2010, 21:50
  2. Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 25-10-2009, 23:55
  3. Jakou vlastníte tiskárnu?
    Od Karel Polívka v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 42
    Poslední příspěvek: 16-01-2009, 17:11
  4. Diskuze k anketě na SHW (Jakou vlastníte tiskárnu?)
    Od Karel Polívka v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 55
    Poslední příspěvek: 13-08-2008, 15:30
  5. Tiskárny: Jakou prostou tiskárnu??
    Od okleger v sekci Periferie
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 26-04-2007, 09:32