Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 34

Téma: Jakou podsvícenou klávesnici?

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

Zdravim,

prochazel jsem si podsvicene klavesnice a designove se mi libi jen maloktera. Nakonec jsem si vybral tuto:

Klávesnice C-TECH multimedia STEEL BLUE stříbrná (silver) podsvícená, CZ/SK, USB

Co na ní říkáte? Jde mi primárně o design, aby to proste bylo hezký :-) Taky je sympatický, že má notebook-like klávesy.

Ocenim i nejake navrhy!

Diky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

a jde vypinat to podsviceni???treba vecer u filmu by me to vadilo. Zalezi na tom jak moc to sviti ze? mozna ze by sem mohl napsat nekdo kdo uz ju ma. co sem se tak dival tak me osobne by se libila i tato uz jenom kvuli tomu ze ma velky enter pro me je to rozhodne vyhoda ikdyz ted mam zrovna maly enterale uz sem si zvykl: http://www.alza.cz/klavesnice-c-tech...s-2-d65198.htm

Starousedlík SHW Avatar uživatele Petr S.
    Registrace
    Nov 2006

Ano, tato klávesnice by měla být už podle popisu na Alze vybavena vypínatelným podsvícením (což by mi jinak také dosti vadilo)...

BTW: Osobně se mi také dosti zamlouvá

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

Osobně bych volil spíš klávesnici, která nemá průsvitné klávesy a černá písmena, ale svítila přímo písmeny ( G11/G15 od Logitechu, Eclipse I/II od Saiteku, Tarantula od Razeru, Reclusa od Microsoftu ( a Razeru ) apod. ). Osobně mi to přijde zdravější, myslím, že to nenamáhá tolik oči. Přece jenom u celoplošně podsvícených kláves se člověk kouká do světla a hledá tam znaky, které jsou vidět jen tím, že pohltí okolní světlo. Bohužel tyto klávesnice patří do min. dvakrát vyšší cenové kategorie.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Withman
    Registrace
    Jul 2006

Mám Umax Lumi EL-715 a jsem maximálně spokojen. Podsvětlení se dá vypnout. Momentálně je na trhu model EL-725, který má navíc pár multimediálních kláves a je v velmi pěkné černo-stříbrné kombinaci. C-TECH nedoporučuji, viděl jsem jí na vlastní oči a je to dle mého názoru "levný šmejd".

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

Hm, tak ten Umax vypada pekne... sice ma podivne rozlozeni klaves, ale to je o zvyku ze.

eraser

Umax Lumi EL-715 mám tiež, celkom do pohody klávesnica a na tlačítka som si zvykol veľmi rýchlo, pričom bežne pracujem na Thinkpade. Jednoducho dokážem medzi dvomi rôznymi klávesnicami "prepínať".

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

ja mam uz asi rok http://www.alza.cz/klavesnice-saitek...usb-d56403.htm moznost vyberu ze dvou podsviceni... v noci nemusim mit zapnutou lampicku kdyz parim WoW a pisu do guild/raid chatu
    velka spokojenost a muzu doporucit....
    diky dost castymu hrani zacinam mit osoupany dve pismenka tak to bude asi jediny minus ...

Registrace
    Sep 2007

Jo, Saitek je prý taky dobrý. Rozvažoval jsem mezi Eclipse II a G15, nakonec vyhrála G15 kvůli vyšší funkcionalitě. Jen škoda té ceny, i když je víc než odůvodněná.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

ano je ... az mi "umre" tak taky pujdu do G15 ...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Logitechy u me skoncily diky slejzajici barve u klaves. Spis jsem premejslel o tom, vzit cernou klavesnici s bilymi popisky a osvetlit to UV lampou. Teoreticky by moh bejt vysledek velice efektivni, ale nevim, co by na to rekl ocni lekar... myslite, ze jsou vsechny UV lampy a katody pri delsim pouziti nekompatibilni s ocima?

Registrace
    Sep 2007

S očima a nezapomeň i na kůži... Nechat si prsty v jednom kuse osvětlovat UV zářením, nevím, jestli je to zrovna to pravé ořechové... Sice to jsou strašně nízké energetické hodnoty, ale přece jenom bych raději volil čisté světlo.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Zoidik
    Registrace
    Sep 2006

Souhlasím s Intri, pokud podsvícenou, tak jedině písmena, ale osobně se mi to zdá být celkem zbytečná věc to podsvícení, ale ono je na PC spousta zybtečnejch věcí, který tam člověk má. Ale jinak když to chceš proč ne, aspon že je tam to vypínání.

Registrace
    Sep 2007

No, ono to podsvícení je třeba fajn při nočním hraní nebo třeba při sledování filmů v noci a zároveň komunikaci po IM. Na film si zhasneš lampičku a když máš podsvícenou klávesnici, uvidíš písmenka bez problémů a netřeba lampičku pořád zapínat a vypínat. A v neposlední řadě to vypadá dobře.:-)

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

Já dostanu k Vánocům Microsoft Reclusa Gaming Keyboard...
    Máte s ní někdo nějaké zkušenosti?

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Telefon s klávesnicí.
    Od LamasroCZ v sekci PDA a smartphony
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 28-11-2013, 00:18
  2. Problém s klávesnicí
    Od FreeDe v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-07-2013, 23:51