reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Colin McRae: Dirt - problém

wanabe (28)|3.12.2007 13:18
Ahoj. Včera jsem si od kámoše půjčil tuhle hru, s tím že si pořádně zajezdím. Ale mám takovej zvláštní problém. Po nainstalování jsem hru spustil a ona jede divně zpomaleně. Ne že by se trhala, ale prostě je o polivinu pomalejší. Zkusil jsem teda nainstalovat demo a to jede na úplně stejné nastavení detailů tak jak má (teda 2x rychleji než celá verze). Nevíte včem by mohl být problém. Zkoušel jsem normální verzi i s oběma patchy a furt je to to samé. Mám 8800GT a nainstalované nejnovější ovladače ze stránek Nvidia. Prostě nevím co stím může být. Kámoš tu hru nezkoušel protože na ni nemá kompl, takže nevím jestli je to problém jen u mě nebo u všech. Jo a není to originál, tak jestli to taky nemůže být tím. Hra vypadá skvěle, ale když nemá člověk ten pocit rychlosti tak to ubírá tak 70% z požitku
tgfh (2985)|3.12.2007 14:26
No jistě, to musí jet normálně.
Tím, že píšeš, že není legálně porušuješ pravidla, každopádně tím to nebude.
Zkus nejnovější DirectX
https://www.svethardware.cz/forum/downloads.php?do=file&id=232&act=down
tequilla (1015)|3.12.2007 14:30
[QUOTE=tgfh;68196]Tím, že píšeš, že není legálně porušuješ pravidla, každopádně tím to nebude.[/QUOTE]

Proc by nemohlo? Uz jsem videl hodne zkazenych cracku...Zvlaste pokud demo na stejny nastaveni jede ok, tak bych za tim videl prave zpackanej crack nebo celej release.
tgfh (2985)|3.12.2007 15:02
[quote=tequilla;68200]Proc by nemohlo? Uz jsem videl hodne zkazenych cracku...Zvlaste pokud demo na stejny nastaveni jede ok, tak bych za tim videl prave zpackanej crack nebo celej release.[/quote]
Možná máš pravdu, osobně jsem se ale s takovým chováním hry díky špatnému cracku nesetkal, buď hra jela nebo ne.
wanabe (28)|4.12.2007 08:17
Díky za odpovědi. Vyzkouším nový direct a když to nepovalí tak se na to vykašlu.
Richmond (8084)|2.6.2008 12:21
je mozny ze me to jede taky pomalu (pri rallye zpozdeny zataceni)? ForceWare 174.40/Vista, GeForce 8800GTS 320-bit, X2 na 3.4GHz, 2GB Patriot 4-4-4-12 SLI Memory Enabled, MB Asus NF590SLI