reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Chlazeni X1550 pasive

Resurrection (114)|4.12.2007 11:10
Zdravim, mam takovy mensi problemek. Cekam na HD38xx / 88GT, podle toho co bude driv a mezitim pouzivam pucenou grafiku do PCIe MSI RX1550. Je s pasivem a docela zvlada co od ni chci, ale dost rychle se diky tomu pasivu prehreje a pak ztraci dech a jednou se mi dokonce restartoval komp kvuli tomu. Potrebuju tedy poradit jak to vyresit a moc do toho neinvestovat, jelikoz je to pouze provizorni reseni. Napadlo me neco podobneho jako tady hazel kdosi s tim vetrakem pridelanym na vedlejsim PCI slotu, myslite ze by to bylo dobry? Na desce mam 3-pin sysfan volnej, takze to by nebyl problem. Otazkou by bylo, jakej vetracek. Budto nejakej 120mm bych koupil, ale ty sou dost drahy... a nebo nejakej mensi.

Dalsi moznost je koupit nejakej vetrak primo do bedny. Bedna je ale stara EC, design sice peknej a diry to ma po strane i vepredu, ale zadna slava to asi neni. Myslite, ze by to vyresilo muj problem? Pokud tedy existuji vetraky co bych do ty skrine dal...

Diky moc.
pas!k (3765)|4.12.2007 11:15
Staci vetrak .. klidne i nejak amatersky pridelat k te karte na tu chvili to bude stacit .. v bedne mas nejakej pruvan ? Nejake dalsi vetraky ?
odb (505)|4.12.2007 11:24
Ked to je len docasne riesenie, tak by som na ten pasiv prichytil hocijaky 80mm ventilator uvezovacimi paskami alebo niecim podobnym a na tu chvilu mas vystarane. Fungovať to určite bude.
Resurrection (114)|4.12.2007 11:26
Diky, urcite zkusim pridelat primo na ten pasiv nakej vetracek co odpoledne koupim :-) Jinak v bedne zadny aktivni pruvan nemam.
pas!k (3765)|4.12.2007 11:33
[QUOTE=Resurrection;68498]Diky, urcite zkusim pridelat primo na ten pasiv nakej vetracek co odpoledne koupim :-) Jinak v bedne zadny aktivni pruvan nemam.[/QUOTE]

Kup to nejlevnejsi pokud je to docasne .. pokud bys ale pro ten vetrak mel dalsi pouziti az ho oddelas z te grafiky mrkni po nejakem nexusu nebo noctua .. celkem osvedcene tiche znacky i kdyz drazsi ..