Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.

Zobrazit výsledky hlasování: Antivirus ktorej spoločnosti používate ?

Hlasujících
304. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • Eset NOD

118 38.82%
  • McAfee

2 0.66%
  • Symantec

3 0.99%
  • Norton

2 0.66%
  • BitDefender

3 0.99%
  • Kaspersky

26 8.55%
  • Panda

0 0%
  • AVG

33 10.86%
  • iný

93 30.59%
  • nepoužívam antivírus, mám dobrého lekára

24 7.89%
Strana 12 z 14 PrvníPrvní ... 21011121314 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 166 až 180 z 209

Téma: Antiviry / Antivirusy

Občasný diskutér Avatar uživatele machja
    Registrace
    Nov 2007

Proč tu není avast??
    Používá ho skoro každý koho znám.
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

netusim, kazdy koho znam pouziva aviru, protoze jsem mu ji tam dal :-D

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

Neda sa jednoznacne povedat, ze ten alebo ten antivir je najlepsi. Ked sledujete testy, tak kazdy mesiac vedie niektory iny.
    Osobne pouzivam Avast a som s nim spokojny. Neotravuje, nezatazuje system ... Licencia pre domace pouzitie je zdarma na 14 mesiacov. Nezavrta sa do systemu tak "neodinstalovatelne" ako niektore ine antiviry ako Symantec, AVG ...
    S virusmi problem nemam, naposledy som preinstalovaval v 7.2007, aj to len kvoli vymene hardwaru.
    Kedze som za routerom, tak som jedno obdobie skusal ist len na windowsackom FW a tiez som nemal problem. Staci mat dobre aktualizovany OS a prehliadac. Avast som nakoniec dal len kvoli tomu, ze obcas pouziva moj PC aj manzelka.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Čárls
    Registrace
    Jul 2007

Za routrem a jen Windows firewal ano ale zaleží jak se kdo na netu chová
    a do první brebery kterou chytneš. Taky jistě víš že na routru je Firewall ale jde o to jak ho nastavíš
    a jestli ho vůbec zapneš

Občasný diskutér Avatar uživatele GUGA74
    Registrace
    Jan 2009

Pouzivam AVG 7.5 asem snim spokojeny.Urcite je dobry NOD,Avast..Je na kazdem,ktermu da duveru.Jako doplnek spyware Terminator..

Občasný diskutér Avatar uživatele Magnatt
    Registrace
    Jun 2008

Tak jsem se rozhodl vyzkoušet a vlastně i přejít na kompletní ochranne balíčky. Zrovna zkouším NIS2009 a jsem velmi spokojen. ESET i AVG znám, též velmi dobré. Ještě jsem neviděl v akci Kašperáka. Tak by mě zajímalo jestli někdo nemáte zkušenosti s tou "novinkou" od Comoda, kdy ke svému velmi dobrému FW připojili i ten antivir? I když mi přijde, že je škoda, že nepřipojili i svůj malware, který chrání před rootkity.
    Také jsem jen na rychlo zkoušel jejich cleaner. Dobrá utilitka, i když z prohlížečů zatím zvládá jen Ex. Spíše mě překvapilo čištění registrů, kdy našel víc jak 500 chyb, což jsem raději neriskoval, PCTune2009 je osvědčený a tolik chyb ani s kombinací CCleaneru a WCare nenašel nikdy.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Čárls
    Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od Magnatt Zobrazit příspěvek
    Tak jsem se rozhodl vyzkoušet a vlastně i přejít na kompletní ochranne balíčky. Zrovna zkouším NIS2009 a jsem velmi spokojen. ESET i AVG znám, též velmi dobré. Ještě jsem neviděl v akci Kašperáka. Tak by mě zajímalo jestli někdo nemáte zkušenosti s tou "novinkou" od Comoda, kdy ke svému velmi dobrému FW připojili i ten antivir? I když mi přijde, že je škoda, že nepřipojili i svůj malware, který chrání před rootkity.
    Také jsem jen na rychlo zkoušel jejich cleaner. Dobrá utilitka, i když z prohlížečů zatím zvládá jen Ex. Spíše mě překvapilo čištění registrů, kdy našel víc jak 500 chyb, což jsem raději neriskoval, PCTune2009 je osvědčený a tolik chyb ani s kombinací CCleaneru a WCare nenašel nikdy.
    Comodo má dobrý firewall ale na antivir a ostatní bych zatím moc nespoléhal
    celý popis dělal kamarád na viry.cz http://viry.cz/forum/viewtopic.php?f=29&t=73650
    Kašperský je dobrý a naleznete ve stejné sekci na viry i popis Osobně mě kašperský moc nesedl a to co se týká firewallu .
    Co se týká AVG nemám ho rád.
    Co se týká čištění registrů špice je WinXP Manager bys jsi pak teprve se divil kolik najde chyb
    Žádný antivir nedokáže stoprocentně ochránit pokud se na webu člověk chová jak.... a kliká na každou blbost . Stále jsou nové viry a bohužel pořád jsou napřed jak sem někde četl vloni poprvé bylo vyvinuto více škodlivých programů jak těch užitečných.

eraser

Citace Původně odesláno od Čárls Zobrazit příspěvek
    jak sem někde četl vloni poprvé bylo vyvinuto více škodlivých programů jak těch užitečných.
    Z vývoja malware sa stal biznis, preč sú tie časy, keď nejaký frustrovaný počítačový fanatik napísal deštrukčný vírus.

Nevylučujem, že aj v dnešnej dobe pochádza zopár výtvorov od takýchto "nadšencov", no ide o mizerné percento.

Občasný diskutér Avatar uživatele Magnatt
    Registrace
    Jun 2008

Tak děkuji za odkaz na "recenzi", vskutku dobrá, zatím zůstanu u NIS, možná si ho i koupím. Koukal jsem i na testy FW u Matouška a nutno říct, že Norton FW si polepšil, nj, kdyby tehdáž odkoupený Sygate celý integrovali, měli by dnes nejlepší FW . Ale má zajímavý tichý mód, kdy tě neotravuje s žádnými otázkami. To musím ještě prověřit.
    Jinak jsem zkoušel Vista manager a právě reg clean mě překvapil, asi nejlepší, který jsme potkal. Ale i TuneUp děla rok od roku pokroky, ve verzi 2009 je lepší než býval v 2008. nOstatní moduly mi tam ale neseděli, čištění junked files nebylo špatné, ale chyběla mi podpora Opery a jiných programů, v tom je nejlepší AWC a CCleaner, tam i TuneUp pokulhává, ale snaží se přidávat další podpory. Taky jsem postrádal defragmentaci disku. A v TU mám rád i ten jejich styler pro Okna.

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

no hoši sice přispívám trochu pozdě ale prostě sem musim napsat že je to hodně špatna anketa když tady nemáš žadny bežny antiviry..
    Něco jako
    McAfee
    Symantec
    BitDefender
    Panda
    jsem v životě neslyšel a ještě k tomu ti tu chybí Avira a Avast
    Já používám jednoznačně Aviru je zatím nejlepší ze všech AV co sem kdy měl avast stojí za hovno

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Letis Zobrazit příspěvek
    no hoši sice přispívám trochu pozdě ale prostě sem musim napsat že je to hodně špatna anketa když tady nemáš žadny bežny antiviry..
    Něco jako
    McAfee
    Symantec
    BitDefender
    Panda
    jsem v životě neslyšel a ještě k tomu ti tu chybí Avira a Avast
    Já používám jednoznačně Aviru je zatím nejlepší ze všech AV co sem kdy měl avast stojí za hovno
    J atam teda symantec a mcafee vidim

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele fanynek
    Registrace
    Oct 2006

Něco jako McAfee, Symantec, BitDefender, Panda, jsem v životě neslyšel a ještě k tomu ti tu chybí Avira a Avast.
    A jakýpak jsou podle tebe ty "běžný antiviry"?

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

jaký jsou běžný rozhodně ne McAfee ,Symantec ,BitDefender a Panda
    A chyběj tam 2 avira a avast si přečtěte můj post pořádně

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Ja pouzivam COMODO antivirus a ten v ankete nie je.

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Místo planého křiku by bylo lepší shrnout výhody a nevýhody tebou používaných řešení, na které jsi přišel praxí.

A chyběj tam 2 avira a avast si přečtěte můj post pořádně
    Citace Původně odesláno od metrEy Zobrazit příspěvek
    Ja pouzivam COMODO antivirus a ten v ankete nie je.
    Kdybyste si přečetli vlákno od začátku, tak byste věděli, že pro tyto případy je tak kolonka iný. Žádná anketa nemůže postihnout všechna řešení dostupná na trhu.

Strana 12 z 14 PrvníPrvní ... 21011121314 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Antiviry
    Od TomasOxx v sekci OS Windows
    Reakcí: 32
    Poslední příspěvek: 02-02-2008, 01:32