Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.

Zobrazit výsledky hlasování: Antivirus ktorej spoločnosti používate ?

Hlasujících
304. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • Eset NOD

118 38.82%
  • McAfee

2 0.66%
  • Symantec

3 0.99%
  • Norton

2 0.66%
  • BitDefender

3 0.99%
  • Kaspersky

26 8.55%
  • Panda

0 0%
  • AVG

33 10.86%
  • iný

93 30.59%
  • nepoužívam antivírus, mám dobrého lekára

24 7.89%
Strana 2 z 14 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 209

Téma: Antiviry / Antivirusy

Nováček Avatar uživatele FanATIk
    Registrace
    Aug 2006

Osobne používam NOD32, ale kamoš čo sa venuje tak trochu problematike PC virusov ma za to moc nechváli, aj preto som zvedavý na výsledok hlasovania. Možno prejdem aj ja na iny antivirák, NOD 32 sa mi nezda ako najlepšie riešenie. Pamúťovo je náročnejší ako AVG, čo v minulosti bolo naopak.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele tequilla
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od FanATIk
    Osobne používam NOD32, ale kamoš čo sa venuje tak trochu problematike PC virusov ma za to moc nechváli, aj preto som zvedavý na výsledok hlasovania. Možno prejdem aj ja na iny antivirák, NOD 32 sa mi nezda ako najlepšie riešenie. Pamúťovo je náročnejší ako AVG, čo v minulosti bolo naopak.
    Par let zpatky jsem psal diplomku na tema viru. Soucasti diplomky byly samozrejme i testy, ve kterych NOD32 celkem dost propadl (narozdil od dalsich ASW). Testy byly delany na (v ty dobe slusny) kolekci zhruba 4000 viru. Od te doby jsem vuci NODu skeptickej, ale treba se za ty leta polepsil...

wex wex je offline
    Občasný diskutér Avatar uživatele wex
    Registrace
    May 2006

Používám Avira AntiVir PersonalEdition Classic, jsem s ním spokojený, nezdá se mi náročný na systém a je free.
    http://www.free-av.com/

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Používám Avast,který se na našem compu objevil již od samého vzniku.Samozřejmě bylo hodně přestávek,kdy se zkoušel jiný.(Dokonce bych snad měl mít ještě původní produkty Avastu).Zkoušel jsem i současné použití dvou antivirů,k tomu kombinoval a testoval různý firewall.Ale vždy jsem se k Avastu vrátil.Nyní k němu používám Zone Alarm a Spyware Terminator s rezidentním štítem.S řešením problémů s viry apod.pomáhá http://forum.asw.cz/index.php.
    Hlavní je mít alespoň nějaký antivir,než sklad odpadu.........

Obyvatel SHW Avatar uživatele Frog
    Registrace
    Aug 2006

nakoniec zvíťazí v ankete "iný". Asi je moc populárny AVAST ako čítam , tak ho skúsim. Hoci teraz fičím na NOD32.

Obyvatel SHW
    Registrace
    Jul 2006

Nechápu smysl antivirů, snad jen pro automatické označování emailů posílaných červy jako spam. Programy instaluji pouze z důvěryhodných zdrojů, takže nemám důvod se virů obávat, a klasický antivir proto nepoužívám.

Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od Ritchie83
    Nechápu smysl antivirů, snad jen pro automatické označování emailů posílaných červy jako spam. Programy instaluji pouze z důvěryhodných zdrojů, takže nemám důvod se virů obávat, a klasický antivir proto nepoužívám.
    A mas doma internet? Pokud ano, tak jsi dobry hazarder Cervy, trojsti konicci a podobny obludky nemusi byt jen v e-mailech...

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od tequilla
    A mas doma internet? Pokud ano, tak jsi dobry hazarder Cervy, trojsti konicci a podobny obludky nemusi byt jen v e-mailech...
    tady se ho musim zastat, kdybych jednou za cas neshanel crack nebo serial (presnej nebyl sklerotik a kdyz ho hledam tak hledal ve FF a pak ho misto spusteni rucne rozbalil a smazal zavirovany .exe ktery se spusti ihned po self-extrakci) tak antivir taky nepotrebuju. kdyz si clovek dava pozor kam chodi, tak vetsinu ochran nepotrebuje.

Obyvatel SHW
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od tequilla
    Počítač mám připojen k internetu, dokonce po celou dobu, kdy počítač běží, přitom v tom nevidím žádný problém. V emailech mně červi vadí jen kvůli tomu, že mě obtěžuje jejich ruční přesouvání, jinak bych neměl důvod používat antivir ani k filtrování emailů. Můžete mně vysvětlit, proč bych měl používat antivir, když a) dodavatel software reaguje na případné bezpečnostní problémy přirozeně rychleji než dodavatel antiviru a b) programy jako uživatel nemám právo instalovat a nenainstalované programy právo spouštět?

Registrace
    Aug 2006

Premlouvat te rozhodne nehodlam, jen jsem vyjadril svuj nazor. Kazdy je sveho stesti strujcem...

a) dodavatel software reaguje na případné bezpečnostní problémy přirozeně rychleji než dodavatel antiviru
    Jeste jsem nikdy nenarazil na takoveho dodavatele SW, ktery opravi bug ve svem SW rychleji, nez antivirova spolecnost vyda nove antivirove definice. Podotykam, ze renomovane antivirove spolecnosti jsou schopne definice vydat v radu desitek minut po tom, co se hrozba objevi.

b) programy jako uživatel nemám právo instalovat a nenainstalované programy právo spouštět?
    To je jiste dobre preventivni opatreni, ktere pouzivam i ja, ale k 100% ochrane pred viry proste nestaci. Uz jen proto, ze spousta viru se instalovat nemusi a vyuziva jine cesticky k integraci do systemu...

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Honny
    Registrace
    May 2006

já měl vir naposled na (uff, odhadem) PI 120MHz v době kdy se používaly, od té doby nic. Lezu na závadný stránky (warez ne, spíš pr0n), používám Operu, kombinaci HW a SW firewallu a záplatovanej systém.
    Neříkám že AV sou zbytečný.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2006

používám AOL anti virus nshield, už je taky zadara

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Považujte mě za blázna, ale já ve svém osobní PC nikdy neměl antivir, firewall ani nic jiného. Jen si hlídám běžící prosesy a čistím čas od času registry a hlavně mám nastavenej prohlížeč tak, že zobrazuje jen to, co chci. Nikdy jsem na svém kompíku neměl s viry sebemenším problém a to se dost často pouštím na stránky s crackama, stahuju torrenty, používám občas DC nebo hledám HQ obrázky s pěknejma holkama což jsou taky mnohdy hooooodně pochybný stránky. Zkrátka jak mi kdysi dávno říkal jeden dobrej známej, když si budeš dávat pozor, nepotřebuješ ochranu (teda, nemluvili jsme o antivirech), ale riziko tu je vždycky. Jsem ale spokojenej, nikomu však podobné experimenty nedoporučuju. Funguju na netu takhle nonstop už dva roky, ale jednou to určitě přijde, jednou i ke mně zavítá nějakej virus

EDIT: Když ale vidím v jakém stavu mi lidi občas přinesou svoje kompíky... nechápu jak to dělaj, ale na něketrý lidi jsou všechny antiviry krátký, kolikrát vážně kroutím hlavou a nechápu, že se tolik virů, spamu, reklamního softwaru atp. do jednoho PC vejde. Jinak když nekomu dělám Windows, dávám tam většinou Avasta.
    Naposledy upraveno uživatelem boboco: 21-10-2006 v 15:32

Obyvatel SHW Avatar uživatele BlackFrog
    Registrace
    Aug 2006

tak já lezu taky všude možně, něco podobnýho jak psal boboco, a avast mi při kontrole (tak 1x týdně) najde cca 1-2 viry.

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od BlackFrog
    tak já lezu taky všude možně, něco podobnýho jak psal boboco, a avast mi při kontrole (tak 1x týdně) najde cca 1-2 viry.
    Když jsem měl systém jednou nainstalovanej přes půl roku, bez jakékoliv ochrany, jen s tím co jsem uvedl výše, ani AVAST, ani NOD32 ani Kaspersky mi nenašli jedinej vir. Ad-Awar našel pár zápisů v registru, ale samý věci který nejsou nebyzpečný - spíš to vypadalo na pozůstatky po nějakém softwaru.

Strana 2 z 14 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Antiviry
    Od TomasOxx v sekci OS Windows
    Reakcí: 32
    Poslední příspěvek: 02-02-2008, 01:32