Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.

Zobrazit výsledky hlasování: Antivirus ktorej spoločnosti používate ?

Hlasujících
304. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • Eset NOD

118 38.82%
  • McAfee

2 0.66%
  • Symantec

3 0.99%
  • Norton

2 0.66%
  • BitDefender

3 0.99%
  • Kaspersky

26 8.55%
  • Panda

0 0%
  • AVG

33 10.86%
  • iný

93 30.59%
  • nepoužívam antivírus, mám dobrého lekára

24 7.89%
Strana 4 z 14 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 209

Téma: Antiviry / Antivirusy

Starousedlík SHW Avatar uživatele Petr S.
    Registrace
    Nov 2006

Citace Původně odesláno od okounek
    ...máš každý měsíc aktualizaci...
    Aha, a z netu aktualizace u téhle verze nejdou?
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

ee nejdou je to jenom pro předplatitele chipu jinak bohužel taky jsem to už zkoušel a nic

Nováček Avatar uživatele mccase69
    Registrace
    Mar 2007

Jo Avast jsem si zvolil pro začátek protože byl zadara a tak nějak jsem u něj zůstal.Naprosto mi postačuje už několik let

eraser

Citace Původně odesláno od okounek
    ee nejdou je to jenom pro předplatitele chipu jinak bohužel taky jsem to už zkoušel a nic
    Hmm, takže pokiaľ som to dobre pochopil, tak čitatelia Chipu si musia vždy mesiac počkať na nový update?

Jako, dosť hustá predstava...

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

jj pochopil jsi to správně každý měsíc si to musíš obnovit a toje docela dlouhá doba,mě to nevadí já jsem i tak spokojený .

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

antivir updatovanej po mesici je k nicemu. AVS se aktualizuje pomalu kazdy 2 hodiny

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Každý má svůj názor mě je to jedno,at má každý jaký chce já bych antivir stejně nevyměnil.

Registrace
    May 2006

nejde o nazor omfg. jde jaksi o to, ze nejaky novy rychle se sirici epidemie to nema sanci vychytat... kdyz budes mit 30 dnu s komplu trojana, tak se pak pujdes strelit

Občasný diskutér Avatar uživatele tonda pařmen
    Registrace
    Dec 2006

Já mam AVG 7.5 Internet Security, Avast 4.7 home, NOD32 2.5 a viry mam v kompu každou chvíly...

Registrace
    May 2006

3 antiviry naraz? jeste krutejsi nez aktualizace jednou mesicne

Moc nechapu jak to delas, ze mas stale zavirovane PC, ja nemel virus asi pul roku...

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

proboha, jak mu souběžně mohou fungovat tři antiviry?! Vždyť se musej navzájem tlouct a nemluvím pak o rychlosti systému. Avast a AVGčkem se snese, ale když je u nich ještě NOD... Proboha

Přál bych si, aby si jednou všichni mohli dopřát pohodlí a naivní pocit bezpečí bez jakéhokoliv antiviru a firewallu, jako já.
    Asi mě viry nemůžou ani cejtit, protože jsem nikdy žádnej nechytl - teda kecám, nedávno jsem si stáhl z torrentu archiv, rozbalil ho a spustil exe soubor v domění ,že je to bsplayer a místo toho se do registrů a do systému vecpaly nějaký pitomý softíky, který pořád žadonili o zakoupení a otevíraly reklamní okna. Dva restarty a 10 minut práce - a byly pryč. Samozřejmě opět bez použití nějakého antiviru. Pouze jsem pak vyčistil systém TuneUpem.

Viry stejně nejčastěji v dnešní době vytvářejí stejné společnosti, které vyrábějí antiviry . Určitě je to tak. Předtím než vir vypustí, jejich antivir si s ním samozřejmě hravě poradí a konkurenční software je namydlenej - a oni z toho náležitě profitují.... -Že to dává smysl?

Občasný diskutér Avatar uživatele tonda pařmen
    Registrace
    Dec 2006

náhodou je to dobrý, třeba NOD32 kontroluje otvíraný netový stránky kdežto AVG a AVAST ne. Dycky kdyz sem vlez na jednu nejmenovanou stranku tak naskocil (kamos co nemel NODa tak toho vira chytil a zacal mu blikat a troubit komp a dodnes se toho vira nezbavil). V průzkumníkovi když otevřu něco s virem tak naskočí AVG, NOD32 i AVAST najednou (ten avast jen někda). Prostě trojitá ochrana a stejně neni stoprocentní... Ale kdyz projizdim pc AVGčkem a najde vira tak hned naskočí NOD a da vira do karanteny a vzápětí naskočí znova a dá do karantény nějakej soubor z AVG (něco.dat). A to samí se děje s AVASTem, taky ho NOD šoupá do trezoru (má tam 6 věcí s koncovkou .tmp patřící AVASTu).
    Naposledy upraveno uživatelem tonda pařmen: 16-03-2007 v 00:01

Registrace
    May 2006

zajímaly by mě ty stránky, zkus mi poslat odkaz, třeba i formou SZ, pokud je to důvěrné, jen mě zajímá, jestli se nakazím -já totiž nevím, kde ty lidi na ty viry choděj, já nikdy žádnej nenašel

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

skus najit nejaky crack ktery je zabalen v sfx archivu - na andr.net (ted nejede, nevim proc...) tak byly baleny vsechny cracky a po samorozbaleni se spustil soubor run.exe ktery ti zasvinil system. jednoduche obejiti je otevrit archiv ve winraru a extrahovat si jen co potrebujes a na ten run.exe nesahat

EDIT: jo a skus si na takove stranky vlizt s IE6

Registrace
    May 2006

sfx archivy rozbaluji zásadně pravým čudlítkem (za pomoci PowerArchiveru), kde zvolím "extrahovat do" a v takovém případě se nic nespustí. -ale je to každopádně sviňárna, něco podobného byl ten incident v archivu s BSplayerem, který jsem si stáhl. Ten byl jen ještě o něco fikanější Na ty stránky se nedá dostat, ale troufnu si říct, že AVANT mi žádný svinstvo do PC nepustí, navíc po každém ukončení AVANTa se mi mažou veškeré sušenky a offline soubory a další věci. Někdy, když je otevřen třeba i několik dní v kuse (PC moc nevypínám), tak potom to mazání značnou chvilku trvá

Strana 4 z 14 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Antiviry
    Od TomasOxx v sekci OS Windows
    Reakcí: 32
    Poslední příspěvek: 02-02-2008, 01:32