Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.

Zobrazit výsledky hlasování: Antivirus ktorej spoločnosti používate ?

Hlasujících
304. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • Eset NOD

118 38.82%
  • McAfee

2 0.66%
  • Symantec

3 0.99%
  • Norton

2 0.66%
  • BitDefender

3 0.99%
  • Kaspersky

26 8.55%
  • Panda

0 0%
  • AVG

33 10.86%
  • iný

93 30.59%
  • nepoužívam antivírus, mám dobrého lekára

24 7.89%
Strana 1 z 14 12311 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 209

Téma: Antiviry / Antivirusy

Nováček Avatar uživatele FanATIk
    Registrace
    Aug 2006

Ktorý antivírus je podla vás najlepší ?
    Na ktorý sa dá najviac spolahnúť ?
    Ktorý ma najväčšiu databázu vzoriek vírusov ?
    Jednoducho povedané, ktorý antivír sa oplatí mať ???
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Withman
    Registrace
    Jul 2006

Co se týče jen antivirusů, tak podle mě je nejlepší NOD32, rychlý, bezproblémový, nenáročný. Co se týká celkového zabezpečení PC, tak tam bych to viděl na Norton Internet Security, obsahuje všechny důležité věci jako antivis, firewall, antispam apod. - avšak měl bych k němu jednu výtku, pro počítačové začátečníky může být dobrý, integruje se do Widlí a o všechno se stará sám, pro mě je to absolutně nehodící se, ale jinak vskutku dobrý produkt.

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Zajimava anketa, ale chtelo by to vice hlasu ne jen 2.

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

Chybí ti jeden z nejlepších antivirů v poslední době a to Avast 4.x

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Z te ankety jde vycist ze nod 32 je bezkonkurencni antivirus, a ze ho pouziva 100% lidi, ani avast 4.xxxx na neho nema! :-D

Starousedlík SHW Avatar uživatele wizaard
    Registrace
    Jun 2006

Vždycky jsem používal AVG (5, 6 a teď 7) a nikdy jsem neměl problém. Norton Antivirus je podle mě k ničemu (nemám ho rád a nerad s ním pracuju), Internet Security je dost pitomě řešený balík, kde není možné žádnou část "vypnout" (používal jsem Norton Personal Firewall, dnes ho nahradil nVIDIA ActiveArmor), ostatní antiviry neznám, jenom vím, že nový Avast vážně není špatný, zřejmě lepší než AVG, ale značku nezměním .

Občasný diskutér Avatar uživatele Matajon
    Registrace
    May 2006

Nejlepsi antiviry jsou podle me NOD32 a Kasperky Antivirus. Kdyz uz je potreba neco zadarmo, tak urcite Avast Home, protoze AVG nestoji za nic

OT: Pise se "antivir" ne antivirus, a podle toho se to i sklonuje "antivirů" ne "antivirusů" atd ...

Starousedlík SHW Avatar uživatele tequilla
    Registrace
    Aug 2006

Ja po dlouhym badani zustal u Avastu. Je zdarma a za takovou cenu mi opravdu vyhovuje Celkem dobry jsou produkty od Nortonu, ale maj jednu velkou nevyhodu, a to, ze zerou systemovy prostredky jako rakovina...

Občasný diskutér Avatar uživatele Kerry
    Registrace
    May 2006

Nejlepší jsou NOD32 a Kaspersky Antivirus

Obyvatel SHW Avatar uživatele BlackFrog
    Registrace
    Aug 2006

nevim ktery antivir je nejlepsi, ale uz dlouhou dobu pouzivam AVG a nikdy jsem nemel problem. a jeste pouzivam Spybot - Search and Destroy proti spywaru a Kerio Personal Firewall. Proste ochrany neni nikdy dost

Starousedlík SHW Avatar uživatele wizaard
    Registrace
    Jun 2006

Ano, to jsem zapomněl dopsat - taky používám Spybot Search and Destroy (v kombinaci s již zmíněným nVIDIA ActiveArmor Firewall).

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

ja pouzivam AVG 7, windows XP firewall, IE7 (od beta1, driv sestku) a problemy nemam. kdyz ale hledam serial nebo crack, tak hledam ve Firefox portable, v IE navstevuju jen seriozni stranky.

Obyvatel SHW Avatar uživatele BlackFrog
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od mech13
    ja pouzivam AVG 7, windows XP firewall, IE7 (od beta1, driv sestku) a problemy nemam. kdyz ale hledam serial nebo crack, tak hledam ve Firefox portable, v IE navstevuju jen seriozni stranky.
    ale pred par mesici vydal Microsoft prohlaseni ze windows XP firewall je jen provizorni firewall do te doby nez si sezenete jiny, a ze ho nedoporucuji pouzivat nastalo. od te doby mam Kerio...

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od BlackFrog
    ale pred par mesici vydal Microsoft prohlaseni ze windows XP firewall je jen provizorni firewall do te doby nez si sezenete jiny, a ze ho nedoporucuji pouzivat nastalo. od te doby mam Kerio...
    ano, vim ze ten firewall stoji za prd, ale staci si davat pozor kam lezu. jak sem psal, problemy nemam. svinstva ktera postrehnu se mi bud podari odstranit rucne, nebo to je vetsinou uz v takove fazi, kdy ma system dost a je zraly na format. pak nevaham

EDIT: za poslednich par let sem jakysy spyware ci co chytl trikrat - dvakrat sel lehce odstranit a potreti format. co tyden rozhodne neformatuju

[OT] EDIT2: to prohlaesni bylo beztak kvuli takovem pripadom jako s WMP - ze poskozuji konkurenci, kdyz dodavaji firewall integrovany v XP a ze to odrazije zakazniky kupovat si reseni od jinych firem. ale tady se resi ANTIVIR [/OT]
    Naposledy upraveno uživatelem mech13: 29-08-2006 v 13:02

Nováček Avatar uživatele FanATIk
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od Smeli
    Chybí ti jeden z nejlepších antivirů v poslední době a to Avast 4.x
    No jasné, na AVAST som uplne zabudol. Je to sice freeware ak sa nemylim, a neviem či je aj original krabicové balenie, ale dať som ho tam ozaj mal, škoda že sa to neda upaviť.
    Tak použivatelia AVASTu teraz klikajte v hlasovaní na "iný"

Strana 1 z 14 12311 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Antiviry
    Od TomasOxx v sekci OS Windows
    Reakcí: 32
    Poslední příspěvek: 02-02-2008, 00:32