reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Antiviry / Antivirusy

kevin00 (10238)|21.8.2009 16:12
[quote=trodas;284362]Nejlepsim antivirem je 1) linux, a tesne po te je 2) odstraneni IE z Windows.
Nepouzivam antiviry, protoze je uz aplikaci varianty 2) nepotrebuji a take proto, ze malo-kdy pomuzou proti novym virum bez aktualizace, ktera uz casto byva s virem nemozna. Obcas pomuze projet pocaly pres sit, ale to je tak vse. Myslim, ze nejlepsi antivir je funkcni vlastni mozek :)[/quote]

Trodas čteš někdy po sobě ty příspěvky ? Linux není antivir a odstranění IE nezamezí zavirování počítače. Stačí Ti jeden email, obrázek, apod. a ten s IE moc společného nemá :stupid
pavel_p (993)|1.9.2009 21:59
Btw, jaký je váš názor na AVG 8.5? Proti 7.5 se mi zdá je to obrovský krok vpřed. Hlavně hledání virů na škodlivých stránkách se docela osvědčilo, falešných poplachů je méně a paměťové nároky jsou také podstatně menší. Staré AVG naproti tomu nenašlo skoro nic. Zatímco před rokem jsem tvrdil AVG nikdy více, tak teď nevím, jestli licenci po vypršení na dva roky obnovit, nebo přejít na NODa. Kaspersky se mi také líbí, ale na starší počítače je díky enormním nárokům nevhodný (na pracovní 3GHz P4HT s 1GB RAM nemůžu s počítačem v době, kdy scanuje paralelně 2 7zip archivy skoro dělat)
Sommer (384)|1.9.2009 23:05
AVG 8.5 je určitě oproti minulé verzi velký krok vpřed. Sám jej používám (AVG 8.5 Internet Security) a zatím z něho mám kladný dojem. Líbí se mi detailní možnosti nastavení firewallu, rezidentní štít taky pracuje dobře. Co se hledání dnes už nejenom virů týče, tak se notně posunulo dopředu. Samozřejmě to pořád asi není nejlepší antivir, ale myslím, že je dosti na výši.
xlukinek (68)|2.9.2009 07:24
Osobně sem dal hlas Nodu, používám ho a sem s ním nadmíru spokojený. Jinak sem vyzkoušel asi všechno možný z neplacených, pak sem si platil AVG, ale přešel sem k Nodu, ten je pro mne bezkonkurenční. Jinak je prawda, že poprok u toho AVG je, nedávno mi propadla licence na druhém PC, a nová verze AVG byla znát. Pohráli si s tím, dá se toho tam spousta nastavit, ale prostě na Nod nemají :-D
lexxxa (714)|3.9.2009 16:06
AVAST ve free verzi, mel jsem ho uz na prvnim PC, takze asi sila zvyku,jsem s nim spokojen, namam duvod menit,urcite jsou ale i lepsi,to nepopiram:)
Logout (4018)|3.9.2009 17:02
Já teď dávam na PC volnou verzi aviry. Prudí jednou denně s reklamama při updatu (aspoň člověk ví, že updatovala), jinak nemá žádný omezení, našla zatim všechno co kde bylo a má přijemně malý systémový nároky (teď jsem ho dával na PC s PIV 1.4GHz a 256MB ram, XP prof a no problém).
maniiax (75)|21.9.2009 22:04
no zkoušel jsem ruzne veci jako AVG free, avast a podobny. a nakonec sem skončil u plne verze Nodu32 :)
mam jej pul roku a zatim chytl snad vsechno co mohl
psychocowboy (11)|5.11.2009 23:39
nejlepsi antivir je mozek mezi klavesnici a zidli.. jinak z praxe NOD32, overeno na cca 900 instalacich...
ICEBOSS (3435)|12.11.2009 14:07
Tak vcera jsem opravoval jedno P4 2,8GHz, 1GB RAM a AVG9. Uz si ani nepamatuju, kdy jsem naposledy sedel u tak zdechlyho pocitace.

Jinak jsem ted taky servisoval jednomu staremu zakaznikovi pocitac (C2D) s AVASTEM. Jedine, co avast hlasil bylo upozorneni na vyprseni licence... Vzhledem k silnemu podezreni na vyskyt viru jsem avast odinstaloval a nainstaloval AVIRU, ktera nasla 240 zavirovanych souboru 7 ruznymi viry a 8 dalsich malwaru. Spybot pak docistil jeste zbytek (nejaky zaznamy v registrech).