reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Acrobat Reader - problém s koncovkou .dat a .pdf

haniccka (77)|6.12.2007 08:25
ahojky, dostal se mi do ruky, teda vlastně na monitor :) soubor, který má příponu .dat . Postupně jsem zjistila, že se jedná o soubor vytvoření v Acrobatu, který má podle mého mít standartně koncovku .pdf . Můj počítač se koncovku .dat snaží otevírat v programu divX. Máte někdo s tímto zkušenosti? Já už jsem si tedy nastavila, aby kompík automaticky otevíral podobné soubory v Acrobatu, ale stejně mne zajímá jak to s tím je. :confused:
Pabler (425)|6.12.2007 08:52
No mohol to byt vysledok stahovania niektoreho download manazera, myslim ze DAPko mi raz spokojne ulozilo hudobne subory ako .tmp subory, boli cele ale sekol sa nejako ked ich mal prekopirovat z temp miesta na pozadovany ciel
riesenie premenovat koncovku dat na pdf, radsej by som systemu nemiesal zoznam co ma v com otvarat ...
-
O tom ci adobe vytvara dat subory neviem ale na koncovke zas tak nesejde, kazdy subor ma svoju hlavicku kde su ulozene zakladne informacie
mp3 - bitrate, id3 tagy, ...
video - resulution framerate, ...
program co by mal prislusny subor otvorit sa potom snazí tietio informacie precitat, a ocakava ze budu na mieste napr. 2Bajtu z prvych 64B
na zaklade tych inf to potom dako prezuje a zobrazí/prehra uzivatelovi..
ten divx to zrejme vzdal a vyhlasil chybu ? poskodenia dat ?
johny__g (6387)|6.12.2007 08:56
Něco o *.dat souborech je tady.
ICEBOSS (3435)|6.12.2007 10:18
radsi nez menit asociace souboru pro cele PC, tak bych ho napred zkusl prejmenovat na normalni *.pdf :D

co az dostanes nejaky video.dat? :)

btw.... tak jsem tohle tema chtel hodit do nejake SW sekce a zjistil jsem, ze tady zadna vhodna neni :eek:
haniccka (77)|6.12.2007 11:02
Všem děkuji za rady. Nakonec jsem se zařídila podle rady Icebosse a budu ty soubory prostě ručně přejmenovávat. Alespoň budu v práci patřičně vytížená a důležitá :) hihi