reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

CoD4 problém s PB-Jsem v pasti!!!

RedDwarf_CZ (3)|8.12.2007 12:27
Poraďte mi prosím.Hrál jsem cod4 3 dny nerušeně a pak nastal problém s PB.Začal mě vykopávat a napíše se mi:"Restriction:service communication failure:pnkbstrB.exe initialization failed".Tak jsem začal hledat po netu co s tím.Zjistil jsem,že mám odinstalovat PB a znovu naistalovat,popř. mám v ovládacích panelech zapnout PB-b(jsem ani nevěděl,že je A a B),protože se prý stalo,že někdy se nespustí.Tak jsem se na to mrknul a zjistil jsem,že tam ten B není.Udělal jsem reinstal,skontroluji jestli tam ten B je a byl tam.Tak zapnu Cod4 MP chvilku nic,pak jako kdyby se zmenilo rozliseni ,blikne to a jsem v menu.Připojím se hraji cca.30sec. a zas to samé.Překvapující je to,že když jsem se znovu podíval do těch ovl.panelů,tak PB-B opět zmiznul,čímž se mi vnucuje myšlenka,že mi ho ta hra maže,nebo co.Moje sestava:
AMD 3000+
2Gb Ram
x800GTO
XP
Hru jsem reinstaloval snad miliónkrát a nic
Athalien (16)|23.12.2007 16:34
mel sem podobny problem s PB, stacilo dat Start -> Spustit -> services.msc, najit PNKBSTRA a zapnout to, potom najit PNKBSTRB a zapnout. Kdyz tam to B nebude, zapni hru (nebo se zkus nekam pripojit) a objevi se :)

doufam ze to tim vyresis, zatim cau