Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Eizo L578

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Koupil jsem si přes internet minulý týden tento lcd monitor,je výborný nemám ani jeden vadný bod a vypadá bez chyb.Jen mě zarazilo že na typovém štítku má datum výroby únor 2005 a to je už 18 měsíců,myslíte že je to normální?
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Kovač
    Registrace
    May 2006

Ano je to mozne. Nejsem si jisty, ale zpocatku mel tento monitor 16ms a po case jej EIZO vylepsil na 12ms. Kouknete se na specifikace co jsou prilozeny k monitoru.

Nováček Avatar uživatele FanATIk
    Registrace
    Aug 2006

No daný monitor (inak dobrá kúpa) má odozvu 16ms, ale za pomoci technológie OverDrive sa tento čas v stredných tónoch znížuje len na 12ms. To znamená že nemá viacmenej jednotnú latenciu.
    No a k tým 18 mesiacom, toho by som sa nebál, únor je myslím február a to neni tak dlhá doba, každý výrobok sa predsa musí dostať na pulty a to chvílu trvá, technické parametre má výborné.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Kovač
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od FanATIk
    No daný monitor (inak dobrá kúpa) má odozvu 16ms, ale za pomoci technológie OverDrive sa tento čas v stredných tónoch znížuje len na 12ms. To znamená že nemá viacmenej jednotnú latenciu.
    No a k tým 18 mesiacom, toho by som sa nebál, únor je myslím február a to neni tak dlhá doba, každý výrobok sa predsa musí dostať na pulty a to chvílu trvá, technické parametre má výborné.
    Zadne LCD nema stejnou odezvu, viz i napr moje testy na SHW.
    Ale driv myslim uvadel EIZO dobu odezvy 16ms a dnes jiz uvadi 12, tzn. nejspis doslo k nejakemu vylepseni. Ale je mozne ze proste EIZO uvedlo casem jinou odezvu a tim se zkratila. Tohle je celkem bezne. Bohuzel neni sjednocene udavani odezvy u vyrobcu.

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Napsal jsem tento dotaz i na hlavního prodejce těchto monitoru a pokud mi odepíšou tak to tady napíšu.Ptal jsem se jestli se od té doby na tomto monitoru něco vylepšilo.

Podobná témata

1. LCD: Eizo EV2333W
    Od vasam v sekci Monitory
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 05-01-2010, 16:49
  2. LCD: Eizo S2031W
    Od Norri v sekci Monitory
    Reakcí: 92
    Poslední příspěvek: 09-09-2009, 13:37
  3. LCD: Eizo S2231w
    Od Carlos0007 v sekci Monitory