reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Eizo L578

pull (2)|29.8.2006 18:55
Koupil jsem si přes internet minulý týden tento lcd monitor,je výborný nemám ani jeden vadný bod a vypadá bez chyb.Jen mě zarazilo že na typovém štítku má datum výroby únor 2005 a to je už 18 měsíců,myslíte že je to normální?
Pavel Kovač (374)|29.8.2006 20:07
Ano je to mozne. Nejsem si jisty, ale zpocatku mel tento monitor 16ms a po case jej EIZO vylepsil na 12ms. Kouknete se na specifikace co jsou prilozeny k monitoru.
FanATIk (47)|29.8.2006 20:45
No daný monitor (inak dobrá kúpa) má odozvu 16ms, ale za pomoci technológie OverDrive sa tento čas v stredných tónoch znížuje len na 12ms. To znamená že nemá viacmenej jednotnú latenciu.
No a k tým 18 mesiacom, toho by som sa nebál, únor je myslím február a to neni tak dlhá doba, každý výrobok sa predsa musí dostať na pulty a to chvílu trvá, technické parametre má výborné.
Pavel Kovač (374)|29.8.2006 21:10
[QUOTE=FanATIk]No daný monitor (inak dobrá kúpa) má odozvu 16ms, ale za pomoci technológie OverDrive sa tento čas v stredných tónoch znížuje len na 12ms. To znamená že nemá viacmenej jednotnú latenciu.
No a k tým 18 mesiacom, toho by som sa nebál, únor je myslím február a to neni tak dlhá doba, každý výrobok sa predsa musí dostať na pulty a to chvílu trvá, technické parametre má výborné.[/QUOTE]
Zadne LCD nema stejnou odezvu, viz i napr moje testy na SHW.
Ale driv myslim uvadel EIZO dobu odezvy 16ms a dnes jiz uvadi 12, tzn. nejspis doslo k nejakemu vylepseni. Ale je mozne ze proste EIZO uvedlo casem jinou odezvu a tim se zkratila. Tohle je celkem bezne. Bohuzel neni sjednocene udavani odezvy u vyrobcu.
pull (2)|29.8.2006 21:50
Napsal jsem tento dotaz i na hlavního prodejce těchto monitoru a pokud mi odepíšou tak to tady napíšu.Ptal jsem se jestli se od té doby na tomto monitoru něco vylepšilo.