Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 36

Téma: Příspěvky mimo zaměření rozhovorů

Neregistrovaný

Jméno tazatele: vhojta

Znění otázky:
    Máte povědomí o tom, zda-li příjde Samsung na trh s LCD televizemi s integrovaným DVB-S tunerem?

//husky14: pan Jírový má na starosti tiskárny a spotřební materiál, televizory nejsou jeho oborem.
    Naposledy upraveno uživatelem husky14: 08-03-2010 v 20:14

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Jméno tazatele: Henryk Huťka

Znění otázky:
    Som spokojny (pokial pouzivam WINDOWS XP) majitel monitoru Samsung SyncMaster 1100MB. Zaujimalo by ma, kedy sa konecne objavia drivery pre WINDOWS 7, pre tento monitor. WINDOWS VISTA je na trhu este dlhsie, a ani na tento OS nie su na webe ziadne drivery.

Doplňující komentář:
    Pisal som na support samsungu, najskor v maji (kveten) 2009, vtedy ma odbili, ze win 7 este nieje komercne predavany (ale nekomentovali to, ze Vista uz davno v predaji bola). Druhy krat som kontaktoval support vo februari (unor) tohto roku, odpoved stale znela, ze drivery niesu.

Zaujimave je, ze na vsetko mozne (GFX, SFX, ...) drivery ostatni vyrobcovia poskytli, len na tento monitor sa drivery na strankach samsungu nenachadzaju dodnes.

Za odpoved vopred dakujem, s pozdravom HH.

//husky14: pan Jírový má na starosti tiskárny a spotřební materiál, monitory nejsou jeho oborem.
    Naposledy upraveno uživatelem husky14: 09-03-2010 v 00:47

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

Znění otázky:
    Jaká je popravdě politika Samsungu pro pozáruční opravy LCD televizí? Odkaz na příslušné diskusní téma zde: https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=23288 . Prosím nechci vágní fráze o "nejlepším možném řešení pro blaho všech" - jinými slovy: "aby to moc nestálo". Nekupuji telku za skoro 30 tisic na 2 roky. Podobnou zkušenost jsem měl už s Philipsem a nerad bych to opakoval. Nějaká povinnost dodávat náhradní díly po dobu životnosti produktu (tedy i po záruce) určitě je.

Doplňující komentář:
    Protože jsem se zajímal o koupi Samsungu LE 46B650, tak jsem se navíc také dozvěděl, že ani poměrně drahá šestková řada nemusí mít panel od Samsungu ale od jiného výrobce (v ČR běžný jev, že tady je všechno horší od benzínu po televize).

A jen tak BTW, myslím si, že pro oficiální prezentace potřebujete změnit fotografa... :-) .

//edit... ahaaaa, ono je to jenom pro tiskárny, tak to přesuňte :-(.
    Naposledy upraveno uživatelem ICEBOSS: 13-03-2010 v 09:56

Nováček
    Registrace
    Sep 2010

Znění otázky:
    Spuštění Steam-hry na PC bez internetu.

Doplňující komentář:
    Mám doma herní PC,ale nemám internet.Internet samozřejmě používám,ale pouze v zaměstnání a pouze na Laptopu,který svým výkonem hraní her nedovoluje.Existuje nějaká podobná metoda spuštění Steam-her,jako třeba u Anno 1404,kde si spouštěcí
    klíč můžete stáhnout na jiném PC,které je Online a překopírovat na PC bez internetu.
    Nikde jsem nenašel žádné oficiální řešení pro PC bez internetu.V podstatě proti Steamu
    nic nemám,ale pochybuji,že všechna PC na světě jsou napojena na internet.Děkuji.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

Jméno tazatele: Ladislav

Znění otázky:
    Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat, můžeme my uživatelé telefonu Samsungu Wave počítat s plnou podporou flash videí?Děkuji za odpověď.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Znění otázky:
    Kdy a za jakou cenu bude v ČR dostupný Samsung Galaxy Tab?

Nováček Avatar uživatele randomofamber
    Registrace
    May 2008

Znění otázky:
    Máte produkt(monitor/televizor), který umí plný dvou-tunerový PIP, tj PIP pro 2xDVB-T nebo PIP pro 2xDVB-C?

Doplňující komentář:
    Dobrý den,
    stále vlastním CRT televizor. V dobách, kdy jsem jej kupoval, bylo možné bez problémů sehnat takový přijímač, který uměl PIP díky druhému tuneru. Na tuto funkci jsem si velmi zvykl, neboť nejsem příznivcem reklam a tak místo nich sleduji jiný kanál (např. zprávy na ČT24) a díky PIP vidím, kdy reklamy skončily a mohu přepnout zpět. V dnešní době přechodu na DVB je bohužel problém sehnat obdobu a neustálé přepínání, je nepříjemné, zvláště, když u některých produktů trvá i 2 vteřiny. Ano, existují verze, které umí PIP, ale jen mezi Analogovým tunerem a DVB nebo mezi DVB a alternativním vstupem např. HDMI. Tuto situaci nechápu. Druhý tuner nemůže přeci zásadně zvýšit cenu přijímače, ale může velmi zvýšit komfort uživatele. Proto se ptám, má firma Samsung takový produkt případně plánuje takový produkt vůbec vyrábět?

Děkuji za odpověď
    Naposledy upraveno uživatelem randomofamber: 21-09-2010 v 15:03

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

Jméno tazatele: Macan

Znění otázky:
    Dobrý den, chtěl bych se zeptat na vývoj 3D TV u Samsungu. Jak je již vidno z dosavadních produktů tak se 3D technologie pomalu dostavá i do "běžných" domácností. Tato technologie je však omezující z důvodu potřeby mít nasazené speciální brýle pro zobrazení 3D. Toshiba oznamila, že ke konci roku nabídne několik druhů 3D TV bez nutnosti nosit speciální brýle. Jak je na tom s vývojem podobných 3D TV Samsung a kolik by se mohli pohybovat ceny těchto TV. Díky

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

Jméno tazatele: Martin

Znění otázky:
    Nedávno som kúpil televízor Samsung LE46C650. Vybral som si ho aj preto, lebo som sa tešil na Samsung Apps. O to väčšie bolo moje rozčarovanie, keď som zistil, že sieťová karta je nefunkčná. Po pripojení dátového kábla ani nezablikajú diódy nad konektorom. Na internete som zistil, že táto vada je pri nových televízoroch Samsung pomerne častá a rieši sa výmenou základnej dosky, ktorá obsahuje aj sieťovú kartu. Myslíte si, že výstupná kontrola kvality je u vás dostatočná? Pripadá mi to tak (a nie som sám), že je pre vás lacnejšie funkčnosť niektorých vecí nekontrolovať a potom riešiť reklamácie niekoľkých percent (možno promile) chybných výrobkov. Kam sa však stratila úcta k zákazníkovi, ktorý očakáva funkčnosť všetkých propagovaných funkcií?

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Znění otázky:
    Dobrý den, můžeme čekat v nejbližší době LED Monitory SAMSUNG ve velikosti 26" nebo 27" a víc? Popř. kdy je můžeme očekávat?
    Děkuji.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

Jméno tazatele: Leoš

Znění otázky:
    Před necelými dvěma roky jsem zakoupil nejvyšší třídu TV Samsung LE46A956. Bohužel jsem nenašel u takovéhoto vlajkového produktu žádnou technickou podporu co se týče nového software, obměn čí stahování nových knihoven, které jste propagovali před prodejem. Vzhledem k TOP produktu je podpora opravdu mizivá a za dva roky provozování nedošlo k žádným upgrade, které by se daly využít k provozování nových forem vysílaných novinek v TV (např možnost přehrávání MKV v celoplošném zobrazení a podobných podpor nových formátů)

//husky14: pan Coufal má u firmy Samsung na starosti výhradně monitory. Televizory řeší jiná divize.
    Naposledy upraveno uživatelem husky14: 22-11-2010 v 12:11

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Znění otázky:
    Dobrý den,
    vlastním (výborný) LCD TV LE40A656. Rád bych věděl, zda je možná taková placená úprava, aby přístroj poté přijímal i vysílání DVB-T v MPEG-4.
    Děkuji.

//husky14: pan Coufal má u firmy Samsung na starosti výhradně monitory. Televizory řeší jiná divize.
    Naposledy upraveno uživatelem husky14: 22-11-2010 v 12:17

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

Znění otázky:
    Dobry den .. jmenuji se Schober ..zakoupil jsem si od firmi samsung televizor PS50A756 a BD4600 DVD ..televize pracuje jak ma ale :-( dvd si nedokaze po domaci siti spojit z PC .. MUJ problem zpociva vtom .. ze .. osobne jsem kontaktoval infolinku SAMSUNG.cz a a ani tam nejsou schopni mi nijak pomoci .. jedna se o to ..ze jsem chtel propojit PC sistem win7 po domaci siti s BD4600 a zdilet obsach knihovny .. na samsungu mi bylo po hodine prepinani a cteni manualu receno .. ze ani oni netusi co stim ..jak to nastavit at si to vypalim avi na dvd :-( to jsem ale tedy necekal .. ze jsem si tento model zakoupil onehdy za 9600. kc... prave pro tuhle funkci PC streaming (přenos souborů MP3, JPEG, DivX z PC) a ani servis Avit Servis
    Úslavská 10, Plzeň zastoupeni autor. znacky samsung .. nedokazali poradit at si zavolam na SAMSUNG.CZ dodnes nic ..dekuji za odpoved .. muj email patrik.schober@volny.cz

Doplňující komentář:
    opravdu si uz nevim rady a vratit se to dnes uz neda :-(

Naposledy upraveno uživatelem husky14: 22-11-2010 v 12:11

Neregistrovaný

Jméno tazatele: Petr Sládek

Znění otázky:
    Dobrý den, dotaz bych rád směřoval do oblasti DVB-T přijímačů - můžete mi objasnit, proč snad žádný výrobce neudělal TV přijímač tak, aby vstupní moduly DVB byly jako unifikované moduly a daly se vyměnit dle potřeby? Záleželo by potom jen na počtu výrobcem dostupných slotů a zákazník by si tak mohl sám a lépe rozhodnout, jakou kombinaci zrovna chce (tj. zda DVB-T+C nebo T+C+S či S+S apod.) resp. proč nejsou všechny vstupní moduly univerzální T/C/S.
    Další věcí je nevyhnutelný posun ve vysílacích modulacích a schématech. Zákazníci určitě netouží vyhazovat svůj relativně nový TV panel a nebo dokupovat externí STB nekomunikující se systémem nastavení TV jen kvůli tomu, že se z DVB-T@MPEG2 stalo MPEG4 a nebo že se objevilo T2 či S2 (časem zcela jistě S3 atd...).
    Když mohou být v TV sloty pro CA moduly, tak proč tam nemohou být i sloty na vstupní jednotky (jistě, zákazníci by potom tak často nekupovali nové modely).

Naposledy upraveno uživatelem husky14: 22-11-2010 v 19:26

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

Znění otázky:
    Dobrý den, neplánuje Samsung modulární koncepci svých televizorů v oblasti tunerů - možnost dokoupit např. druhý tuner DVB-T nebo zaměnit DVB-T za DVB-S/S2 či DVB-C tuner ?

Doplňující komentář:
    Celkem by mi vyhovovalo zakoupit základní model s DVB-T tunerem, ale v případě, že se přestěhuji do míst, kde je možnost kabelové televize, bych chtěl tuner doplnit nebo vyměnit za DVB-C. Stejný problém je i v případě, že bych chtěl rozšířit nabídku programů ze satelitu. Výhodou by bylo jednoduché ovládání pouze jedním dálkovým ovladačem, úspora energie (nemusí být zapnutý settop box). Ovládání a postupné zapínání všech těch přístrojů babičkou je nad její síly ;-)

Naposledy upraveno uživatelem husky14: 24-11-2010 v 11:31

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Napájení ventilátoru mimo PC zdroj
    Od jmachjim v sekci Chlazení
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 30-10-2012, 21:11
  2. NanoStation M5 AirMax MIMO
    Od karel.karel v sekci Sítě
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 31-08-2011, 19:12
  3. Mizení šipky mimo lcd