Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 36 z 36

Téma: Příspěvky mimo zaměření rozhovorů

Neregistrovaný

Jméno tazatele: Jirka

Znění otázky:
    Dobrý den, aby všechno nebylo jen o televizích, zajímá mě, jak je Samsung spokojen s vcelku nově uvedeným OS BADA pro mobilní telefony a jakým směrem se hodlá vývoj ubírat. Jsem spokojeným majitelem S8500 a určitě se nemůžu dočkat nového FW. Na to navážu i další otázkou a to, zda aktualizace FW u telefonů zakoupených u operátora je v čistě v jejich režii nebo zda můžete nový FW tzv "protlačit".

//husky14: pan Coufal má u firmy Samsung na starosti výhradně monitory. Televizory řeší jiná divize.
    Naposledy upraveno uživatelem husky14: 28-11-2010 v 21:19

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Znění otázky:
    Proč trvá Samsungu tak dlouho uvolnění nové verze Androidu (2.2) do Samsungu Galaxy s, pro českou republiku?

Doplňující komentář:
    Vydání bylo ohlášeno snad už někdy v červenci?

//husky14: pan Michal Zbijowski má u firmy Samsung na starosti výhradně notebooky/netbooky. Komunikátory řeší jiná divize.
    Naposledy upraveno uživatelem husky14: 07-12-2010 v 19:18

Nováček Avatar uživatele randomofamber
    Registrace
    May 2008

Znění otázky:
    Máte nebo plánujete produkt(monitor/televizor), který umí plný dvou-tunerový PIP, tj PIP pro 2xDVB-T nebo PIP pro 2xDVB-C?

Doplňující komentář:
    Dobrý den,
    stále vlastním CRT televizor. V dobách, kdy jsem jej kupoval, bylo možné bez problémů sehnat takový přijímač, který uměl PIP díky druhému tuneru. Na tuto funkci jsem si velmi zvykl, neboť nejsem příznivcem reklam a tak místo nich sleduji jiný kanál (např. zprávy na ČT24) a díky PIP vidím, kdy reklamy skončily a mohu přepnout zpět. V dnešní době přechodu na DVB je bohužel problém sehnat obdobu a neustálé přepínání, je nepříjemné, zvláště, když u některých produktů trvá i 2 vteřiny. Ano, existují verze, které umí PIP, ale jen mezi Analogovým tunerem a DVB nebo mezi DVB a alternativním vstupem např. HDMI. Tuto situaci nechápu. Druhý tuner nemůže přeci zásadně zvýšit cenu přijímače, ale může velmi zvýšit komfort uživatele. Proto se ptám, má firma Samsung takový produkt případně plánuje takový produkt vůbec vyrábět?

Děkuji za odpověď

//husky14: pan Michal Zbijowski má u firmy Samsung na starosti výhradně notebooky/netbooky. Televizory řeší jiná divize.
    Naposledy upraveno uživatelem husky14: 07-12-2010 v 19:18

Neregistrovaný

Jméno tazatele: Miroslav Pavlík

Znění otázky:
    Zaměstnanec firmy Planeo elektro mi tvrdí, že interní integrovaný přijímač modelu UE 40C6900 nedosahuje kvality a možností externích přijímačů. Mně se naopak líbí absence několika ovladačů a volil bych tento, nebo podobný model TV, nejlépe Samsung s integrovaným přijimačem dbv-t, dbv-c i dbv-s, vše mpeg4. Kde je tedy pravda?
    děkuji za odpověď, mirek.pavlik@seznam.cz

//husky14: pan Michal Zbijowski má u firmy Samsung na starosti výhradně notebooky/netbooky. Televizory řeší jiná divize.
    Naposledy upraveno uživatelem husky14: 08-12-2010 v 12:20

Nováček
    Registrace
    May 2011

Znění otázky:
    Dobrý den,
    prosím o názor na kvalitu sat. přijímače GoSAT GS7050HDi, jeho předností a nedostatky, případně doporučení jiného sat. přijímače do cca 5000,- Kč.
    Předem děkuji za vyjádření a radu.
    S pozdravem M. Bartoň Zlín.

Neregistrovaný

Jméno tazatele: Mirek

Znění otázky:
    Prosím o pomoc, potřebuji radu, jak postupovat při výměně vadného socketu LGA 775, amatérským způsobem v domácích podmínkách.

Doplňující komentář:
    Díky předem za jakoukoli pomoc!

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Napájení ventilátoru mimo PC zdroj
    Od jmachjim v sekci Chlazení
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 30-10-2012, 21:11
  2. NanoStation M5 AirMax MIMO
    Od karel.karel v sekci Sítě
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 31-08-2011, 19:12