reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Příspěvky mimo zaměření rozhovorů

Karel Polívka (1485)|10.12.2007 06:00
Do tohoto tématu budou přesunovány všechny příspěvky z tématu sloužícího pro psaní návrhů otázek pro osobnosti z cyklu Zeptáme se za vás, které se netýkají zaměření rozhovoru.
zulucops (15)|10.12.2007 15:33
Jméno tazatele: Zulu

Znění otázky:
Jak je to s autorskýmy poplatky za prazdné média a jestli se do toho započítávají data zálohováné na nich.

Doplňující komentář:
věčné téma, jak si udělat zálohu dat pro svojí vlastní potřebu aby to nebylo v rozporu se zákonem.
komisar.durex (9)|10.12.2007 16:41
Jméno tazatele: Petr

Znění otázky:
DObrý den, velice by mne zajímalo proč je každý člověk co si kupuje prázdné CD, DVD, harddisk a jiné komponenty k PC považován za zloděje a musí platit autorský poplatek, ve všech vyspělích státech platí presunkce neviny, tady je to jak se zdá přesně obráceně, ani se nedivim že si lidi nechtěj kupovat originál když vám na těchto poplatcích zaplatí nechtěně x krát tolik. Zajímal by mě váš názor

Doplňující komentář:
mytch (1)|10.12.2007 22:57
Jméno tazatele: michal

Znění otázky:
Dobry den,

chtel jsem se zeptat, zda vam neprijde neeticke to, ze v pripade nakupu HDD, CD/DVD media, tiskarny apod., zaplati nakupujici poplatek pro BSA, ktery ma kompenzovat to, ze onen uzivatel MUZE potencialne kopirovat autorsky chranena data pomoci tohoto HDD, CD/DVD media atd.? je to jako kdyby byl kazdy podezrely z vrazdy, kdyz ma doma legalne drzenou psitoli, nebo muzi trestani za snasilneni, protoze na to maji nastroj (to neni z me hlavy, kdesik to nekde nekdo pekne vystihnul :-) ).
Dekuji za odpoved, popr. oduvodneni, proc vam to (ne)eticke (ne)prijde.

Doplňující komentář:
Radeks (2)|11.12.2007 14:46
Jméno tazatele: Radek

Znění otázky:
Je tento SPAM na zalobu a kdo by vyhral?

==========================================================================
Vážený uživateli,

Centrální registr dlužníků České republiky zahájil provoz nového bankovního a nebankovního evidenčního systému nesplacených závazků.

Starý systému CERD v1 byl ukončen a s ním i informační systém komunikující formou e-mailové korespondence.

V této věci Vás žádáme o bezplatnou registraci v nové verzi Centrálního registru dlužníků ČR, která Vám přinese komfortní poskytování informací s využitím moderních technologií, šifrovaného spojení a pouze tehdy, pokud si to sami budete přát.

Bezplatnou registrace do Centrálního registru dlužníků České republiky naleznete na stránce
http://www.registerofdebtors.com/registrace.htm

Poznámka: V případě, že nedojde k registraci, bude Vaše e-mailová adresa automaticky vymazána z kontaktní databáze CERD. Není třeba Váš email odhlašovat. Od 1.12. 2007 budou informace zasílány pouze skrze administrativní rozhraní, a to prostřednictvím řádné bezplatné autorizace. Po registraci si rovněž budete moci vybrat, které informace chcete zasílat (pokud nějaké).

Předem děkujeme za spolupráci.

Jiří Jehlička
ředitel registru
http://www.cerd.cz

----
Doplňující informace:
1. Nejedná se o obchodní sdělení formou nevyžádané pošty
2. Váš e-mail byl registrován buď do novinek či jiných ekonomických a politických podsystémů provozovaných bývalým správcem CERD, a to v rámci souhlasu z období let 2000 – 2006.
3. E-mail neznamená, že systém eviduje k Vaší osobě jakýkoliv dluh či závazek a rovněž neznamená povinnost se opět registrovat! Dluhy a další informace nejsou sdělovány prostřednictvím e-mailu!
4. E-mail by zaslán na základě zpřísnění podmínek CERD tak, aby nemohlo dojít ke zneužití Vaší e-mail adresy v podobě vkladu třetí osobou.

Ve slangu lze tuto informaci vyložit jako: "Pokud se nezaregistrujete, nikdy již od tohoto systému neobdržíte žádnou zprávu. Pokud se zaregistrujete v novém systému, pak si můžete vybrat, zda chcete informační e-maily dostávat a rovněž si zvolíte, jaké.
======================================================================================

Doplňující komentář:
Tento mail me nazdvyhl ze zidle (a to uz jsem na spamy docela zvykly):

1. mail na ktery to prislo neexistuje (spadlo me to do emailoveho kose)
2. tudis tento mail z bodu 1 jsem nikde neregistroval nebyl duvod a tudis si ho CERD vymyslel, ci vygeneroval!
3. ta drzost firmy CERD ktera se tvari jako solidni spolecnost pro pomoc proti dluznikum
4. dovolit si v mailu napsat, ze se nejedna o SPAM, pritom je to spam jak vysity je urazka sama o sobe
5. to je neco jako kdyby BSA napsala SPAM ve kterem informuje vsechny lidi at neposilaji SPAM
Neregistrovaný (0)|13.12.2007 08:41
Jméno tazatele: Michal

Znění otázky:
A co práva uživatelů? Je zde spousta nefunkčního software - nejen na PC, ale i třeba na mobilech. A reklamace se nezunávají. Navíc spousta klamavé reklamy - rychlejší program....

Doplňující komentář:
Karel Polívka (1485)|31.3.2008 03:45
Od tohoto bodu sem budou přesouvány z témat sloužícím pro psaní návrhů na otázky všechny příspěvky nesouvisející se zaměřením dalších rozhovorů.
zdendin (1)|5.1.2009 18:32
Jméno tazatele: zed

Znění otázky:
Nebudu zdržovat déle ně jen krátkým "dobrý den":
- proč jsou ceny v konfigurátorech e-shopu společnosti DELL o nemalou částku vyšší, než stejně cena stejně vybaveného (vč. záruky atd.) notebooku než v jiných internetových obchodech? Konkrétmě mluvím o DELL XPS 1330.
- proč je v konfigurátoru u DELL XPS 1330 uvedena 0,3MPx kamera, zatímco v technických údajích 2,0MPx? Předpokládám, že přítomna bude 2,0MPx.
- zeptal bych se přímo přes technickou podporu DELL, ale s ní nelze navázat žádný užitečný kontakt vyjma telefonického a prostřednictvím České pošty, pokud nemám v hlavě číslo objednávky, nebo Service Tag. Co mám dělat v případě, že chci vědět informace o něčem, co ještě nemám? S díky a pozdracem z.v.

Doplňující komentář:
- kdo nakupuje přímo v e-shopu DELLu, kde jsou vyšší ceny a dostupnost v řádu týdnů, ve srovnání s nižšími cenami jiných internetových obchodů (pouze za cenu menších možností individualizace konfigurace)
- Má XPS 1330 2,0MPx kameru?
- rád bych, aby možnost e-mailového kontaktu byla poněkud více user-friendly a člověk se nemusel proklikat řadou odkazů, než stejně ve finále zjistí, že to byla marná snaha.
Děkuji


//husky14: nedodržení pravidla "1 příspěvek = 1 otázka"
tomcik.ondrej (1)|11.1.2009 10:14
Jméno tazatele: Ondrej

Znění otázky:
legoxx (1)|21.5.2009 13:49
Jméno tazatele: legoxx

Znění otázky:
Som majitelom velmi stareho samsung notebooku NV5000, planujete uviest v buducnosti pokracovatela tejto zaujimavej rady? (13.3", 1,2kg)

vdaka

Doplňující komentář:

//husky14: otázka nesouvisí se zaměřením rozhovoru (LCD monitory, pevné a optické disky). Použijte ji prosím, až bude odpovídat produktový manažer odpovědný za NB. Děkuji za pochopení.
CommanderZ (512)|22.5.2009 21:06
Jméno tazatele: CommanderZ

Znění otázky:
Kolik se u nás prodalo telefonů Omnia? Jak hodnotíte jejich úspěch?

Doplňující komentář:
Návštěvník (184)|24.7.2009 15:31
Jméno tazatele: karl

Znění otázky:
Vase standardni zarucni oprava je 5 dnu. Pro nekoho, kdo na PC denne pracuje, to muze byt dlouho. Je moznost u vas ziskat i kratsi (neco na zpusob NBD)?

Doplňující komentář:

//husky14: duplicitní dotaz
Neregistrovaný (0)|10.8.2009 12:02
Jméno tazatele: František Micko

Znění otázky:
Dobrý den,
na trhu je mnoho značek. Některé jsou prémiové jako Cisco, 3COM, apod. Některé spíše cenově zajímavé, jako Zyxel, Belkin, apod. Přijde mi, že D-Link je v poslední době hodně vidět a z výrobce "wifin" se snaží potlačit na vrchol:). Je moje tušení správné a má D-Link vůbec šanci proti takovému obru jakým je Cisco?

Doplňující komentář:

//husky14: dotaz po termínu, rozhovor je již ukončen.
Neregistrovaný (0)|8.3.2010 10:01
Jméno tazatele: Josef

Znění otázky:
Dobrý den. Mám dotaz zda Samsung chystá inovovat 30" monitor SyncMaster 305T, a v případě že ano kdy bude v prodeji? Je to již přeci starší typ a vývoj popošel dopředu.
Díky za odpověď.


//husky14: pan Jírový má na starosti tiskárny a spotřební materiál, monitory nejsou jeho oborem.
o.dokoupil (1)|8.3.2010 11:13
Jméno tazatele: Ondřej Dokoupil

Znění otázky:
Dobrý den,
vlastním LED televizor Samsung a nedávno jsem psal na email společnosti samsung, jestli by bylo možné u firmware pro tyto televizory uvádět informace o změnách a vyplepšeních která přinášejí nové verze, na toto se mi dostalo odpovědi, že mám kontaktovat některého z pordejců nebo servisů spojených s firmou Samsung, proto se ptám, není náhodou Samsung tím orgánem, který firmware vydavá, nebo jej minimálně distribuuje na svých stránkách? Proč nikdo přímo ze samsungu nebyl schopný mi podat lepsší informace a odkazoval se na jakési servisy? A je možné takové informace dávat přímo na stránky k těmto souborům?

Budu rád za odpověď, děkuji


//husky14: pan Jírový má na starosti tiskárny a spotřební materiál, televizory nejsou jeho oborem.
Neregistrovaný (0)|8.3.2010 19:43
Jméno tazatele: vhojta

Znění otázky:
Máte povědomí o tom, zda-li příjde Samsung na trh s LCD televizemi s integrovaným DVB-S tunerem?


//husky14: pan Jírový má na starosti tiskárny a spotřební materiál, televizory nejsou jeho oborem.
gallind (14)|9.3.2010 00:22
Jméno tazatele: Henryk Huťka

Znění otázky:
Som spokojny (pokial pouzivam WINDOWS XP) majitel monitoru Samsung SyncMaster 1100MB. Zaujimalo by ma, kedy sa konecne objavia drivery pre WINDOWS 7, pre tento monitor. WINDOWS VISTA je na trhu este dlhsie, a ani na tento OS nie su na webe ziadne drivery.

Doplňující komentář:
Pisal som na support samsungu, najskor v maji (kveten) 2009, vtedy ma odbili, ze win 7 este nieje komercne predavany (ale nekomentovali to, ze Vista uz davno v predaji bola). Druhy krat som kontaktoval support vo februari (unor) tohto roku, odpoved stale znela, ze drivery niesu.

Zaujimave je, ze na vsetko mozne (GFX, SFX, ...) drivery ostatni vyrobcovia poskytli, len na tento monitor sa drivery na strankach samsungu nenachadzaju dodnes.

Za odpoved vopred dakujem, s pozdravom HH.


//husky14: pan Jírový má na starosti tiskárny a spotřební materiál, monitory nejsou jeho oborem.
ICEBOSS (3435)|13.3.2010 09:52
Znění otázky:
Jaká je popravdě politika Samsungu pro pozáruční opravy LCD televizí? Odkaz na příslušné diskusní téma zde: https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=23288 . Prosím nechci vágní fráze o "nejlepším možném řešení pro blaho všech" - jinými slovy: "aby to moc nestálo". Nekupuji telku za skoro 30 tisic na 2 roky. Podobnou zkušenost jsem měl už s Philipsem a nerad bych to opakoval. Nějaká povinnost dodávat náhradní díly po dobu životnosti produktu (tedy i po záruce) určitě je.

Doplňující komentář:
Protože jsem se zajímal o koupi Samsungu LE 46B650, tak jsem se navíc také dozvěděl, že ani poměrně drahá šestková řada nemusí mít panel od Samsungu ale od jiného výrobce (v ČR běžný jev, že tady je všechno horší od benzínu po televize).

A jen tak BTW, myslím si, že pro oficiální prezentace potřebujete změnit fotografa... :-) .

//edit... ahaaaa, ono je to jenom pro tiskárny, tak to přesuňte :-(.
klimek (1)|14.9.2010 17:38
Znění otázky:
Spuštění Steam-hry na PC bez internetu.

Doplňující komentář:
Mám doma herní PC,ale nemám internet.Internet samozřejmě používám,ale pouze v zaměstnání a pouze na Laptopu,který svým výkonem hraní her nedovoluje.Existuje nějaká podobná metoda spuštění Steam-her,jako třeba u Anno 1404,kde si spouštěcí
klíč můžete stáhnout na jiném PC,které je Online a překopírovat na PC bez internetu.
Nikde jsem nenašel žádné oficiální řešení pro PC bez internetu.V podstatě proti Steamu
nic nemám,ale pochybuji,že všechna PC na světě jsou napojena na internet.Děkuji.
Návštěvník (184)|20.9.2010 22:08
Jméno tazatele: Ladislav

Znění otázky:
Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat, můžeme my uživatelé telefonu Samsungu Wave počítat s plnou podporou flash videí?Děkuji za odpověď.
xtonda (23)|20.9.2010 23:31
Znění otázky:
Kdy a za jakou cenu bude v ČR dostupný Samsung Galaxy Tab?
randomofamber (21)|21.9.2010 14:23
Znění otázky:
Máte produkt(monitor/televizor), který umí plný dvou-tunerový PIP, tj PIP pro 2xDVB-T nebo PIP pro 2xDVB-C?

Doplňující komentář:
Dobrý den,
stále vlastním CRT televizor. V dobách, kdy jsem jej kupoval, bylo možné bez problémů sehnat takový přijímač, který uměl PIP díky druhému tuneru. Na tuto funkci jsem si velmi zvykl, neboť nejsem příznivcem reklam a tak místo nich sleduji jiný kanál (např. zprávy na ČT24) a díky PIP vidím, kdy reklamy skončily a mohu přepnout zpět. V dnešní době přechodu na DVB je bohužel problém sehnat obdobu a neustálé přepínání, je nepříjemné, zvláště, když u některých produktů trvá i 2 vteřiny. Ano, existují verze, které umí PIP, ale jen mezi Analogovým tunerem a DVB nebo mezi DVB a alternativním vstupem např. HDMI. Tuto situaci nechápu. Druhý tuner nemůže přeci zásadně zvýšit cenu přijímače, ale může velmi zvýšit komfort uživatele. Proto se ptám, má firma Samsung takový produkt případně plánuje takový produkt vůbec vyrábět?

Děkuji za odpověď
Návštěvník (184)|21.9.2010 17:03
Jméno tazatele: Macan

Znění otázky:
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na vývoj 3D TV u Samsungu. Jak je již vidno z dosavadních produktů tak se 3D technologie pomalu dostavá i do "běžných" domácností. Tato technologie je však omezující z důvodu potřeby mít nasazené speciální brýle pro zobrazení 3D. Toshiba oznamila, že ke konci roku nabídne několik druhů 3D TV bez nutnosti nosit speciální brýle. Jak je na tom s vývojem podobných 3D TV Samsung a kolik by se mohli pohybovat ceny těchto TV. Díky
Návštěvník (184)|22.9.2010 10:21
Jméno tazatele: Martin

Znění otázky:
Nedávno som kúpil televízor Samsung LE46C650. Vybral som si ho aj preto, lebo som sa tešil na Samsung Apps. O to väčšie bolo moje rozčarovanie, keď som zistil, že sieťová karta je nefunkčná. Po pripojení dátového kábla ani nezablikajú diódy nad konektorom. Na internete som zistil, že táto vada je pri nových televízoroch Samsung pomerne častá a rieši sa výmenou základnej dosky, ktorá obsahuje aj sieťovú kartu. Myslíte si, že výstupná kontrola kvality je u vás dostatočná? Pripadá mi to tak (a nie som sám), že je pre vás lacnejšie funkčnosť niektorých vecí nekontrolovať a potom riešiť reklamácie niekoľkých percent (možno promile) chybných výrobkov. Kam sa však stratila úcta k zákazníkovi, ktorý očakáva funkčnosť všetkých propagovaných funkcií?
Stoupa07 (112)|26.9.2010 14:26
Znění otázky:
Dobrý den, můžeme čekat v nejbližší době LED Monitory SAMSUNG ve velikosti 26" nebo 27" a víc? Popř. kdy je můžeme očekávat?
Děkuji.
Návštěvník (184)|22.11.2010 07:29
Jméno tazatele: Leoš

Znění otázky:
Před necelými dvěma roky jsem zakoupil nejvyšší třídu TV Samsung LE46A956. Bohužel jsem nenašel u takovéhoto vlajkového produktu žádnou technickou podporu co se týče nového software, obměn čí stahování nových knihoven, které jste propagovali před prodejem. Vzhledem k TOP produktu je podpora opravdu mizivá a za dva roky provozování nedošlo k žádným upgrade, které by se daly využít k provozování nových forem vysílaných novinek v TV (např možnost přehrávání MKV v celoplošném zobrazení a podobných podpor nových formátů)


//husky14: pan Coufal má u firmy Samsung na starosti výhradně monitory. Televizory řeší jiná divize.
PetrP7 (5)|22.11.2010 10:22
Znění otázky:
Dobrý den,
vlastním (výborný) LCD TV LE40A656. Rád bych věděl, zda je možná taková placená úprava, aby přístroj poté přijímal i vysílání DVB-T v MPEG-4.
Děkuji.


//husky14: pan Coufal má u firmy Samsung na starosti výhradně monitory. Televizory řeší jiná divize.
patrik cz (2)|22.11.2010 11:26
Znění otázky:
Dobry den .. jmenuji se Schober ..zakoupil jsem si od firmi samsung televizor PS50A756 a BD4600 DVD ..televize pracuje jak ma ale :-( dvd si nedokaze po domaci siti spojit z PC .. MUJ problem zpociva vtom .. ze .. osobne jsem kontaktoval infolinku SAMSUNG.cz a a ani tam nejsou schopni mi nijak pomoci .. jedna se o to ..ze jsem chtel propojit PC sistem win7 po domaci siti s BD4600 a zdilet obsach knihovny .. na samsungu mi bylo po hodine prepinani a cteni manualu receno .. ze ani oni netusi co stim ..jak to nastavit at si to vypalim avi na dvd :-( to jsem ale tedy necekal .. ze jsem si tento model zakoupil onehdy za 9600. kc... prave pro tuhle funkci PC streaming (přenos souborů MP3, JPEG, DivX z PC) a ani servis Avit Servis
Úslavská 10, Plzeň zastoupeni autor. znacky samsung .. nedokazali poradit at si zavolam na SAMSUNG.CZ dodnes nic ..dekuji za odpoved .. muj email [email]patrik.schober@volny.cz[/email]

Doplňující komentář:
opravdu si uz nevim rady a vratit se to dnes uz neda :-(


//husky14: pan Coufal má u firmy Samsung na starosti výhradně monitory. Televizory řeší jiná divize.
Neregistrovaný (0)|22.11.2010 13:58
Jméno tazatele: Petr Sládek

Znění otázky:
Dobrý den, dotaz bych rád směřoval do oblasti DVB-T přijímačů - můžete mi objasnit, proč snad žádný výrobce neudělal TV přijímač tak, aby vstupní moduly DVB byly jako unifikované moduly a daly se vyměnit dle potřeby? Záleželo by potom jen na počtu výrobcem dostupných slotů a zákazník by si tak mohl sám a lépe rozhodnout, jakou kombinaci zrovna chce (tj. zda DVB-T+C nebo T+C+S či S+S apod.) resp. proč nejsou všechny vstupní moduly univerzální T/C/S.
Další věcí je nevyhnutelný posun ve vysílacích modulacích a schématech. Zákazníci určitě netouží vyhazovat svůj relativně nový TV panel a nebo dokupovat externí STB nekomunikující se systémem nastavení TV jen kvůli tomu, že se z DVB-T@MPEG2 stalo MPEG4 a nebo že se objevilo T2 či S2 (časem zcela jistě S3 atd...).
Když mohou být v TV sloty pro CA moduly, tak proč tam nemohou být i sloty na vstupní jednotky (jistě, zákazníci by potom tak často nekupovali nové modely).


//husky14: pan Coufal má u firmy Samsung na starosti výhradně monitory. Televizory řeší jiná divize.
shlobil (1)|24.11.2010 11:23
Znění otázky:
Dobrý den, neplánuje Samsung modulární koncepci svých televizorů v oblasti tunerů - možnost dokoupit např. druhý tuner DVB-T nebo zaměnit DVB-T za DVB-S/S2 či DVB-C tuner ?

Doplňující komentář:
Celkem by mi vyhovovalo zakoupit základní model s DVB-T tunerem, ale v případě, že se přestěhuji do míst, kde je možnost kabelové televize, bych chtěl tuner doplnit nebo vyměnit za DVB-C. Stejný problém je i v případě, že bych chtěl rozšířit nabídku programů ze satelitu. Výhodou by bylo jednoduché ovládání pouze jedním dálkovým ovladačem, úspora energie (nemusí být zapnutý settop box). Ovládání a postupné zapínání všech těch přístrojů babičkou je nad její síly ;-)


//husky14: pan Coufal má u firmy Samsung na starosti výhradně monitory. Televizory řeší jiná divize.
Neregistrovaný (0)|28.11.2010 11:50
Jméno tazatele: Jirka

Znění otázky:
Dobrý den, aby všechno nebylo jen o televizích, zajímá mě, jak je Samsung spokojen s vcelku nově uvedeným OS BADA pro mobilní telefony a jakým směrem se hodlá vývoj ubírat. Jsem spokojeným majitelem S8500 a určitě se nemůžu dočkat nového FW. Na to navážu i další otázkou a to, zda aktualizace FW u telefonů zakoupených u operátora je v čistě v jejich režii nebo zda můžete nový FW tzv "protlačit".


//husky14: pan Coufal má u firmy Samsung na starosti výhradně monitory. Televizory řeší jiná divize.
drk22 (5)|7.12.2010 10:03
Znění otázky:
Proč trvá Samsungu tak dlouho uvolnění nové verze Androidu (2.2) do Samsungu Galaxy s, pro českou republiku?

Doplňující komentář:
Vydání bylo ohlášeno snad už někdy v červenci?


//husky14: pan Michal Zbijowski má u firmy Samsung na starosti výhradně notebooky/netbooky. Komunikátory řeší jiná divize.
randomofamber (21)|7.12.2010 15:38
Znění otázky:
Máte nebo plánujete produkt(monitor/televizor), který umí plný dvou-tunerový PIP, tj PIP pro 2xDVB-T nebo PIP pro 2xDVB-C?

Doplňující komentář:
Dobrý den,
stále vlastním CRT televizor. V dobách, kdy jsem jej kupoval, bylo možné bez problémů sehnat takový přijímač, který uměl PIP díky druhému tuneru. Na tuto funkci jsem si velmi zvykl, neboť nejsem příznivcem reklam a tak místo nich sleduji jiný kanál (např. zprávy na ČT24) a díky PIP vidím, kdy reklamy skončily a mohu přepnout zpět. V dnešní době přechodu na DVB je bohužel problém sehnat obdobu a neustálé přepínání, je nepříjemné, zvláště, když u některých produktů trvá i 2 vteřiny. Ano, existují verze, které umí PIP, ale jen mezi Analogovým tunerem a DVB nebo mezi DVB a alternativním vstupem např. HDMI. Tuto situaci nechápu. Druhý tuner nemůže přeci zásadně zvýšit cenu přijímače, ale může velmi zvýšit komfort uživatele. Proto se ptám, má firma Samsung takový produkt případně plánuje takový produkt vůbec vyrábět?

Děkuji za odpověď


//husky14: pan Michal Zbijowski má u firmy Samsung na starosti výhradně notebooky/netbooky. Televizory řeší jiná divize.
Neregistrovaný (0)|8.12.2010 12:12
Jméno tazatele: Miroslav Pavlík

Znění otázky:
Zaměstnanec firmy Planeo elektro mi tvrdí, že interní integrovaný přijímač modelu UE 40C6900 nedosahuje kvality a možností externích přijímačů. Mně se naopak líbí absence několika ovladačů a volil bych tento, nebo podobný model TV, nejlépe Samsung s integrovaným přijimačem dbv-t, dbv-c i dbv-s, vše mpeg4. Kde je tedy pravda?
děkuji za odpověď, [email]mirek.pavlik@seznam.cz[/email]


//husky14: pan Michal Zbijowski má u firmy Samsung na starosti výhradně notebooky/netbooky. Televizory řeší jiná divize.
artecek (1)|8.5.2011 08:28
Znění otázky:
Dobrý den,
prosím o názor na kvalitu sat. přijímače GoSAT GS7050HDi, jeho předností a nedostatky, případně doporučení jiného sat. přijímače do cca 5000,- Kč.
Předem děkuji za vyjádření a radu.
S pozdravem M. Bartoň Zlín.
Neregistrovaný (0)|8.5.2011 21:21
Jméno tazatele: Mirek

Znění otázky:
Prosím o pomoc, potřebuji radu, jak postupovat při výměně vadného socketu LGA 775, amatérským způsobem v domácích podmínkách.

Doplňující komentář:
Díky předem za jakoukoli pomoc!