reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

husky14_GK01

husky14 (4214)|12.12.2007 06:47
husky14_GK01
Wallpaper AvnV.jpg
cM (1)|13.12.2007 11:00
[QUOTE="http://www.creative-wallpapers.com/free-wallpapers.html"]Note that all these backgrounds are copyrighted material that belongs to Creative-Wallpapers.com. We reserve the right to deny any website from using our material if:

1. The website do not give Creative-Wallpapers.com the credit for our content with a link....[/QUOTE]

http://www.creative-wallpapers.com/bilder/free/wallpapers/poker-pro-1240x1024.jpg
husky14 (4214)|13.12.2007 11:54
No a....?

Ten wallpaper se mi libi a navic se mi hodil, tak sem ho pouzil.

Btw. nemusels ho hledat, stacilo se zeptat....
Choakinek (49)|13.12.2007 21:41
Ha ha, karty v kartách... taky dobrý!
Wlcek (379)|13.12.2007 23:55
Jo, je to moc pěkny, jen to logo Ati je podlě mě trochu šejdrem. Mimo střed karty. Od leveho okraje je mnohem dal než od horniho, přitom by to mělo byt naopak. Ale jinak super;-)
Intri (3490)|14.12.2007 00:06
[quote=cM;71332]http://www.creative-wallpapers.com/bilder/free/wallpapers/poker-pro-1240x1024.jpg[/quote]

Nevidím na tvorbě wallpaperů jakékoliv webové stránky... A to, že je to umístěno tady je fuk - už to není ten jejich wallpaper. Sice je fakt, že by bylo dobré, aby tam byl někde třeba malým bílým písmem uveden link na tvůrce pozadí, ale není to nutné. Ne podle toho, co tam píšou.

Jinak pokud jde o motiv, taky se mi dost líbí. Dost dobrý nápad.
husky14 (4214)|14.12.2007 06:41
[QUOTE=Choakinek;71577]Ha ha, karty v kartách... taky dobrý![/QUOTE]Jj, souboj ATI vs. nV je dost sirokej pojem, muzem zacit treba na burze na Wall Street.... :) No a ja ho vidim takhle, pro me je to kazdodenni souboj lidi, majitelu tech karet (viz. diskuze po 4ech) ;)

[QUOTE=Wlcek;71608]Jo, je to moc pěkny, jen to logo Ati je podlě mě trochu šejdrem.[/QUOTE]To logo sem tam daval snad 5x a ted je presne tam, kde bylo puvodni srdce na tom esu.... vim ze to tak nevypada.
cM (1)|14.12.2007 11:39
[QUOTE=husky14;71344]No a....?

Ten wallpaper se mi libi a navic se mi hodil, tak sem ho pouzil.

Btw. nemusels ho hledat, stacilo se zeptat....[/QUOTE]

Neviem ci je to zrovna koser pristup.. kazdopadne, ten prispevok som tu pridal preto, aby bol vo vlakne link vyzadovany autorom, nie preto, aby som ukazal ze to nieje cele vasa praca (to vidi kazdy po pohlade adresu vpravo dole).
Napad s kartami sa mi tiez paci, no k prevedeniu sa v tejto galerii radsej nevyjadrujem u ziadneho WP, to by som si asi vela kamaratov nenarobil ;)

[QUOTE=Intri]A to, že je to umístěno tady je fuk - už to není ten jejich wallpaper.[/QUOTE]
Trosku to prezeniem - poziciam si auto z pozicovne, nalepim mu na dvere nalepku s kacerom Donaldom - a uz to nieje ich auto? ;) Asi chapete co tym myslim.. podoba je prilis zrejma a ten link tu proste chybal, to je vsetko.
Wlcek (379)|14.12.2007 11:46
K mym wallpaperum se klidně vyjádři. Sem rád za každou kritiku. Alespoň budu vědět co ještě vylepšit, nebo přiště udělat jinak.

S tim použitim ciziho wallpaeru maš určitě z časti pravdu, obvzlaště když zustal tak moc podobny tomu puvodnimu. Já taky občas použivam jine wallpapery, jen z nich obvykle teměř nic nezustane. Jde spiš o takovou inspiraci.
husky14 (4214)|14.12.2007 11:50
[QUOTE=cM;71739]Neviem ci je to zrovna koser pristup.. kazdopadne, ten prispevok som tu pridal preto, aby bol vo vlakne link vyzadovany autorom, nie preto, aby som ukazal ze to nieje cele vasa praca (to vidi kazdy po pohlade adresu vpravo dole).[/QUOTE]Btw. ten wallpaper se da najit ruzne po netu a nikde k tomu zadnej link nepridavaj.... takze tolik k tomu.

[QUOTE=cM;71739]Napad s kartami sa mi tiez paci, no k prevedeniu sa v tejto galerii radsej nevyjadrujem u ziadneho WP, to by som si asi vela kamaratov nenarobil ;)[/QUOTE]Zpracovani presne odpovida mym schopnostem a netvrdim, ze je to dokonaly. Nejspis by to nekdo udelal lip, ja treba neumim ve PS, takze jsem to udelal jak nejlip umel (a myslim ze kazdej tady to udelal nejlip, jak umel).... takze kritice se v zadnym pripade nebranim, v pripade ze mas zajem, klidne se do toho pust ;)