Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 12 z 12

Téma: Splinter Cell

Obyvatel SHW Avatar uživatele Aytech
    Registrace
    Dec 2007

Ahoj, Hraje tady nekdo Splinter Cell Chaos Theory?
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Aytech Zobrazit příspěvek
    Ahoj, Hraje tady nekdo Splinter Cell Chaos Theory?
    jj, ještě se dostat k double agentovi

Registrace
    Dec 2007

Zadnu z misi jsem neprosel se 100% statistikou. je to vubec mozne?

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Aytech Zobrazit příspěvek
    Zadnu z misi jsem neprosel se 100% statistikou. je to vubec mozne?
    Řekl bych, že není možné projít na 100%... nesměl bys vzbudit jakýkoli zájem, nikoho nezabít, minimálně omračovat atd...

Nováček
    Registrace
    May 2006

Chaos Theory jsem dohrál několikrát a to i na nejtěžší úroveň a 100% není vůbec problém. Pravidla jsou následující - nezabíjet - pouze omračovat, nejlépe se připlížit zezadu, občas použít elektriku a jiné omráčení "na dálku". Pravidlo 2 No Alarms - chce to trpělivost a nevrhnout se někam po hlavě. Stíny, rychlost pohybu aneb kolečko myši v akci. A je téměř vždy více cest. Spoustě stráží se dá vyhnout.
    Pravidlo 3 - všechy secondary objectives splnit. Trocha hledání a je to v pohodě. Tedy možná mimo identity Milan Nediche - pomoc dálkového mikrofonu přes sklo včas.
    Nebát se použít nalákání - zahvízdat, přitisknou za roh, etc.
    Jinak omračením pomocí pušky lze dostat s trochou šikovnosti i dvě stráže na jednou. A velmi užitečná je EMP rušička na pistoli. V Bance v Panamě nezbytná na konci - čidlo alarmu.
    Základní metodika - připlížit se, chytnou pod krkem, zatáhnout do kouta, vyzpovídat, omráčit.

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Mechanus Zobrazit příspěvek
    Chaos Theory jsem dohrál několikrát a to i na nejtěžší úroveň a 100% není vůbec problém. Pravidla jsou následující - nezabíjet - pouze omračovat, nejlépe se připlížit zezadu, občas použít elektriku a jiné omráčení "na dálku". Pravidlo 2 No Alarms - chce to trpělivost a nevrhnout se někam po hlavě. Stíny, rychlost pohybu aneb kolečko myši v akci. A je téměř vždy více cest. Spoustě stráží se dá vyhnout.
    Pravidlo 3 - všechy secondary objectives splnit. Trocha hledání a je to v pohodě. Tedy možná mimo identity Milan Nediche - pomoc dálkového mikrofonu přes sklo včas.
    Nebát se použít nalákání - zahvízdat, přitisknou za roh, etc.
    Jinak omračením pomocí pušky lze dostat s trochou šikovnosti i dvě stráže na jednou. A velmi užitečná je EMP rušička na pistoli. V Bance v Panamě nezbytná na konci - čidlo alarmu.
    Základní metodika - připlížit se, chytnou pod krkem, zatáhnout do kouta, vyzpovídat, omráčit.

Mě nejvíc zničila část na letišti v LA, nějak mi při tom rupali nervy

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Smeli Zobrazit příspěvek
    Mě nejvíc zničila část na letišti v LA, nějak mi při tom rupali nervy
    Ne že bych chtěl být kverulant, ale LA letiště v Chaos Thery nebylo. Chaos Theory je o krizi v Pacifiku. LA letiště bylo v SC2 Pandora Tomorrow. Ale jinak ty nervy docela chápu, šílené to bylo dost. Nicméně Chaos Theory mám vůbec nejradši.

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Mechanus Zobrazit příspěvek
    Ne že bych chtěl být kverulant, ale LA letiště v Chaos Thery nebylo. Chaos Theory je o krizi v Pacifiku. LA letiště bylo v SC2 Pandora Tomorrow. Ale jinak ty nervy docela chápu, šílené to bylo dost. Nicméně Chaos Theory mám vůbec nejradši.
    Ach, njn, tohle se stane když člověk hraje jednotlivé díly na přeskáčku...

Registrace
    Dec 2007

Me taky nastvala cast Disabled, kde jsem nijak nemohl stahnout algoritmy s pocitace. stravil s tim spoustu casu, nekolikrat jsem se vzdaval a nehral nekolik dny Nevim, jak me to vyslo pak, myslim, ze kdyz zmacknes Security Access, tak jeste musis tam neco udelat, ne jen cekat ze se ti to otevre.
    v nekterych mistach proste nejde nikoho nezabit, napriklad v misi v Japonsko, nepamatuju, jak se jmenuje, ale v zacatku ten straz me porad slysel a nemohl jsem ho obejit. tam jsem ho zastrelil, taky jsem tam nenasel posledny mikrofon

Nováček
    Registrace
    May 2006

Kdyz straz nedokazes obejit z jakehokoliv duvodu, tak potom pouzij mod na zbrani na omracovani (napr. elektriku), samozrejme za predpokladu ze straz neni pod kamerou. Jinak mikrofony si vsechny z hlavy nepamatuju. Vim jen ze posledni byl nekde u skleniku, jeden na zdi kde strazny koukal na telku, ale dal fakt nevim. Pouzij videni na elektroniku

Registrace
    Dec 2007

Dnes jsem prosel celu hru, ale steine se mi nepodarilo na 100%. v posledni myse jsem zabil jen 3 straze, az po povoleni pulkovnika. vsechni secondary objectives jsem splnil, omracil maximalne 5 strazu, ale statistika je 89%. Myslim ze nemel jsem zabyvat any jednoho, ale to by byla strasna nuda

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

Eh, jedina mise, ve ktere je problem udelat 100% jsou ty lazne. Hlavne protoze kdyz poslouchate v te sachte, tak vas vzdycky nekdo uvidi, ackoliv to nepoznate. Aby bylo 100%, musi se poodlezt zpatky tak, ze na ne sice nevidite, ale slysite rozhovor. Mozna pak jeste ten konec. Nejdriv projit mistnost s trema guardama s night visionou, ale staci jeden kourovej granat a pohoda. Vypinani bomb na konci s trochou skillu se da taky v poho, hlavne kdyz je omracujete sticky schockerem...

Co je ale opravdu orisek a nehoraznej problem, je udelat vsechno nejenom na 100%, ale s 0 (nulovejma) statistikama. Ja dal vsechny, krome tech lazni. Ty jsou na konci fakt vo hubu, kdyz nesmite nikoho ani omracit :-)

Podobná témata

1. čeština na Splinter Cell Double Agent
    Od fps v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 20-08-2008, 13:55
  2. Cell procesor a současné PC procesory
    Od B.Gen.Jack.O.Neill v sekci Chci doporučit sestavu/notebook
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 19-01-2008, 19:00
  3. IBM cell
    Od mik.y v sekci Chci doporučit sestavu/notebook