Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 33

Téma: Poradíte? Je to dobrý notebook?

Nováček Avatar uživatele slu.sna.di.v.ka
    Registrace
    Dec 2007

Měla bych zájem o notebook, ale bohužel tomu tolik nerozumím..Poradili by jste mi? Líbil by se mi tento http://www.alza.cz/notebook-toshiba-...16f-d83000.htm ...ale nevim jestli odpovida ceně a je kvalitní? Poradili by jste mi nějakého výrobce který je trošku více osvečený jako kvalitní? BYlabych ráda za jakokoli radu¨

Pak by mi i vyhovoval http://www.alza.cz/msi-gx610px-029cz...-os-d84999.htm
    Naposledy upraveno uživatelem eraser: 15-12-2007 v 21:57 Důvod: Rozšíření
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

Líbí se mi ta Toshiba, za tu cenu má moc hezké parametry. Ale u obou notebooků musíš počítat, že nebudou mít o moc víc než 2 hodiny výdrž.

Jinak jaký je účel toho notebooku, co s ním chceš dělat?

Registrace
    Dec 2007

Měl by to být přenosný notebook na použítí do školy a jinak normální používání žádné extra funkce nepotřebuji....potřebovala bych normální lehčí notebook který by mi hned nekliknul po pul roce ...hpdně uvažuju nad toshibou ale nevim chtěla bych když už dostanu notebook tak aby byl dobry...

Registrace
    Sep 2007

Hrát na něm asi nebudeš, že?

Registrace
    Dec 2007

No to moc ne spíš přehrávání mp3 filmu atd......a je toshiba dobrý výrobce?
    Naposledy upraveno uživatelem slu.sna.di.v.ka: 15-12-2007 v 16:26

Registrace
    Sep 2007

Mám od ní notebook a jsem zatím spokojený ( i když ho nemám moc dlouho ). Pověst má Toshiba ale dobrou. Nicméně i tak bych ti poradil spíš tento: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=51572 Má sice jen 1 GB paměti, ale ten druhý gigabajt se dá snadno dokoupit a přidat, není to moc drahé ( jen asi pětistovku ). Bude zhruba stejně rychlý jako ta Toshiba ( až na ty hry, nové hry si na něm nezahraješ, odměnou ale bude mnohem vyšší výdrž na baterie ), ale především bude kvalitnější. Thinkpady od Lenova jsou známé jako jedny z nejkvalitnějších notebooků vůbec.

Registrace
    Dec 2007

vypadá pěkne to jou a jde mi o tu kvalitu hlavně a o ty nové hry mi vubec nejde zahraju občas karty bo tak ale jinak nic.... jd emi spíš o dobrý přehráváni a tak.... našlo by se ještě nějaké doporučení?

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

No pokud se budes s notebookem tahat nekolikrat tydne do skoly tak by te mohl zajimat 14,1W. Proti 15.4 je to znatelny rozdil v rozmerrech i hmotnosti. Co treba tento s vydrzi 5h? http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=51409
    //Urcite je to kvalitni NB (FS ho ma v profi řadě), ale chtelo by ho to videt na zivo, jaky ma plasty atd.

Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od speedsnail Zobrazit příspěvek
    No pokud se budes s notebookem tahat nekolikrat tydne do skoly tak by te mohl zajimat 14,1W. Proti 15.4 je to znatelny rozdil v rozmerrech i hmotnosti. Co treba tento s vydrzi 5h? http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=51409
    //Urcite je to kvalitni NB (FS ho ma v profi řadě), ale chtelo by ho to videt na zivo, jaky ma plasty atd.
    Rozhodně se mi líbi, že by vydžel tak dlouho ale radči bych s vetší obrazovkou ta 15.4 je myslím krásný průměr u notebooku

Registrace
    Sep 2007

S tou velikostí souhlasím. 3 kg sice pro holku nemusí být žádný med, ale na druhou stranu ji to zase neskolí a bude mít použitelný displej. Škoda jen těch barev, které jsou u notebooků hrozně vybledlé.

Registrace
    May 2006

No pokud ma doma slouzit jako hlavni pc a nebude jen na noseni tak souhlas ze 15.4 je idealni volba.

Registrace
    Sep 2007

Jako hlavní PC slouží notebooky označované jako DTR - DeskTop Replacement. Obvykle nemívají pod 17" uhlopříčku. Notebook "pouze na nošení" by měl být nejlíp 12".

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Intri Zobrazit příspěvek
    Jako hlavní PC slouží notebooky označované jako DTR - DeskTop Replacement. Obvykle nemívají pod 17" uhlopříčku. Notebook "pouze na nošení" by měl být nejlíp 12".
    Tak ted mi uplne unikl smysl tohoto prispevku.

Ja to myslel tak ze pokud treba ma slecna doma PC, a chce notebook na noseni do skoly, tak mi prijde 15.4 velka a vzal bych tu mensi a lehci 14 navic s minimalne dvojnasobnou vydrzi na baterky. Pokud bude treba bydlet na kolejich a pod, nebo nema doma stolni PC jako nahradu tak pak je 15.4 nejlepsi kompromis. Co sem pletes 17 a 12 palcu nechapu.

Registrace
    Sep 2007

17" by bylo vhodné třeba právě na to, aby si ten notebook vzala na koleje a tam ho používala jako hlavní PC. Naopak 12" je kus, který nemá smysl doma používat jako hlavní PC, jen na cestách. 14" model mi nepřijde pro účely kolegyně nijak zajímavý.

Registrace
    Dec 2007

tak já vás uvedu na správnou míru :-) BYlo by to používané jak doma tak na cesty(neboli do školy) vlastně by to bylo obou učelové doma počíteč mám ale ne svuj valstní dělíme se o něj..proto nechci nejmenší ani nejvetší displej

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. poradite router?
    Od martybx v sekci Sítě
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 18-09-2011, 22:58
  2. Vybíram notebook dobrý a za málo :-)
    Od fik_25 v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 13-06-2008, 14:15
  3. Poradíte mi s noťasem?