reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

TV + PC (Thomson + nVidia GeForce FX 5200)

JanVan (2)|16.12.2007 09:17
Ahoj, prosím Vás máte někdo zkušenosti a propojování televize a počítače přes S-video kabel?
Pc a tv mám kabelem propojené na pc se zdá být grafika také nastavená, jak má být. Ale nevím, jakým způsobem se obraz dostáva na obrazovku TV jestli se musí také tv nastavit, či co? Nebo by to mělo jet jako foťák připojíš - vidíš.
Prosím Vás pokud jste také zapojovali tv k počítači, podělte se se svým postupem...
Děkuji.

Ahoj
JanVan
ICE_D (2754)|16.12.2007 16:56
[QUOTE=JanVan;72296]Ahoj, prosím Vás máte někdo zkušenosti a propojování televize a počítače přes S-video kabel?
Pc a tv mám kabelem propojené na pc se zdá být grafika také nastavená, jak má být. Ale nevím, jakým způsobem se obraz dostáva na obrazovku TV jestli se musí také tv nastavit, či co? Nebo by to mělo jet jako foťák připojíš - vidíš.
Prosím Vás pokud jste také zapojovali tv k počítači, podělte se se svým postupem...
Děkuji.

Ahoj
JanVan[/QUOTE]

Hoj hoj,
mel jsem FX5200 a zkousel jsem to. Hnal jsem to pres S-Video->Cinch kabel->AV video vstup do TV. Nejvetsim problemem je, ze na TV to jde cernobile. Neco se musi nekde nastavit a pak to jde barevne. Me to tak slo pote co jsem TO nastavil, ale protoze je to hafo let zpet, co jsem to zkousel, tak i kdybys me mucil, tak Ti nepovim, co to je. Ale verim, ze experti tady na foru me urcite doplni!!! :D

//edit: Neni to jako fotak, musi se nastavit 2 plochy v ovladacich, pak vidis... Cernobilou TV :D a ja nevim co jeste, ale urcite je to neco v ovladacich...
JanVan (2)|16.12.2007 17:10
[QUOTE=ice_d;72406]Hoj hoj,
mel jsem FX5200 a zkousel jsem to. Hnal jsem to pres S-Video->Cinch kabel->AV video vstup do TV. Nejvetsim problemem je, ze na TV to jde cernobile. Neco se musi nekde nastavit a pak to jde barevne. Me to tak slo pote co jsem TO nastavil, ale protoze je to hafo let zpet, co jsem to zkousel, tak i kdybys me mucil, tak Ti nepovim, co to je. Ale verim, ze experti tady na foru me urcite doplni!!! :D

//edit: Neni to jako fotak, musi se nastavit 2 plochy v ovladacich, pak vidis... Cernobilou TV :D a ja nevim co jeste, ale urcite je to neco v ovladacich...[/QUOTE]
No to černobílé - to můj soused vyřešil tak, že misto D-PAL pro ČR nastavi D-PAL pro Čínu a valí mu to. Jenomže ja mam nastavené dva monitory, v nastavení grafiky mi normalně naběhne nView, že to o tý televizi ví, ale prostě když to vyhledávám na AV3 - tak na televizi za boha plochu nedostanu... toť můj problém.
Možná by pomohlo, jaký máš ovladač nebo jak to máš nastavené - ale já to nastavoval podle návodu na PCT
dik za reakce...
Pavel Boček (4169)|16.12.2007 17:34
Zkus všechny AV, nemusí to být hned třetí ;-) Prostě pokud máš zapnutou detekci TV, TV ti to najde a můžeš si ji nastavit, tak musí jet. Jednoduše přepínej :D
ICE_D (2754)|17.12.2007 00:09
[QUOTE=JanVan;72412]No to černobílé - to můj soused vyřešil tak, že misto D-PAL pro ČR nastavi D-PAL pro Čínu a valí mu to. Jenomže ja mam nastavené dva monitory, v nastavení grafiky mi normalně naběhne nView, že to o tý televizi ví, ale prostě když to vyhledávám na AV3 - tak na televizi za boha plochu nedostanu... toť můj problém.
Možná by pomohlo, jaký máš ovladač nebo jak to máš nastavené - ale já to nastavoval podle návodu na PCT
dik za reakce...[/QUOTE]

Jo nejakej PAL to byl! Mas recht :D
Kdyz ja mam AV jen jeden :-) Navic ja uz to davno zapojeny nemam, tehdy to byly ovladace detonatory tusim 66.93, jenze od ty doby co mam vetsi monitor nez televizi, to jaksi zapojeny nemam, proc taky ze? :-D