reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

winrar, winzip - temp

yxus (62)|17.12.2007 10:24
zdravim,
viem, ze ze je to sw zalezitost, ale v rubrike sw som nenasiel vhodne miesto...

neviete niekto ako sa da obist u tychto programov rozbalovanie do tempu a nasledne kopirovanie rozbaleneho suboru na zadane miesto?
neskutocne ma rozculuje, ked rozbalujem napr. 8 GB iso niekam na d-cko a winrar aj winzip si to najskor rozbali do tempu na c a potom to zacne kopirovat z c na d. ide ma rozhodit ked musim cakat dalsich 10 minut (a to nevravim ak chcem rozbalit nieco velke na c - ono to tiez kopiruje, ale 2x dlhsie). nenasiel som nikde v nastaveniach aby rozbaloval subory priamo na zadane miesto.

diky.
Pabler (425)|17.12.2007 11:46
pouzivam PowerArchiver, a s niecim takym som sa u neho nestretol :)
za pokus stojí, podla mojho kvalitny a zvlada celu radu formatov vcetne noveho 7-Zip (ale to uz je tiez davno)
pas!k (3765)|17.12.2007 13:32
Možnosti -> Nastavení -> Volba cest -> Složka pro dočasné soubory

Tady se nastavuje temp .. ale nezkoumal jsem to .. teoreticky kdyt tam nastavis stejnou slozku jako do ktere budes rozbalovat nemusel by to kopirovat ale nevim jestli ti po zavreni raru ten soubor nesmazne:) Vyzkousej to
yxus (62)|17.12.2007 14:08
no, powerarchiver to robi tak isto ako winzip a winrar. :(
nevie niekto poradit?
yxus (62)|17.12.2007 14:13
[QUOTE=pas!k;72709]Možnosti -> Nastavení -> Volba cest -> Složka pro dočasné soubory

Tady se nastavuje temp .. ale nezkoumal jsem to .. teoreticky kdyt tam nastavis stejnou slozku jako do ktere budes rozbalovat nemusel by to kopirovat ale nevim jestli ti po zavreni raru ten soubor nesmazne:) Vyzkousej to[/QUOTE]

no k tomu som sa dopracoval aj ja, ale nepusti ma bez "docasneho uloziska"...
ale toto problem neriesi vseobecne, lebo vzdy potrebujem rozbalovat na rozne miesta na diskoch.
pas!k (3765)|17.12.2007 14:21
Kdyz to rozbalis pres total commander tak s eto chova stejne?
Pabler (425)|17.12.2007 15:05
v tom PowerArchiveri
Options - Configuration - Miscellaneous
a dole kategoria SPEED
zaskrtni "Use current folder as TEMP"
--------
RESULT DONE ;)
kokrhanek (92)|18.12.2007 01:20
zkus 7-zip, ten mi nic takového nedělá, vždy jen pravým tlačítkém uchopím soubor,který chci rozbalit, přetáhnu ho kam a pustim, vyberu rozbali zde a hned to tam mám, a nikde jinde se mi to nerozbali.
husky14 (4214)|18.12.2007 09:38
[QUOTE=pas!k;72709]Možnosti -> Nastavení -> Volba cest -> Složka pro dočasné soubory[/QUOTE]A pod tim je zatrzitko "Pouzivat pouze u vymennych disku", takze imho teoreticky vsechno ostatni by pres Temp jet nemelo.... ale nezkousel sem to.
yxus (62)|18.12.2007 14:40
to uz som vsetko skusal, ale neustale to najprv rozbali "niekam" a az potom to skopiruje na zadane miesto. samozrejme je mi to jedno ked sa bavime o velkostiach 10tok mega (to ma realne nezdrzi) ale pri gigach je to uz des...

[QUOTE=pas!k;72715]Kdyz to rozbalis pres total commander tak s eto chova stejne?[/QUOTE]

zda sa ze jo to jedine rozumne riesenie. cez tc to rozbali priamo na pozadovane miesto a dokonca rychlejsie.
stejne ma to ale stve.