Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie

Zobrazit výsledky hlasování: Kolik komplíků je ideální pro standardní domácnost (4 lidé)?

Hlasujících
74. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • Žádný

1 1.35%
  • Jeden

1 1.35%
  • Dva

28 37.84%
  • Pro každého gramotného člena domácnosti

26 35.14%
  • Čím víc, tím líp!

18 24.32%
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 49

Téma: Kolik komplíků je ideální pro jednu domácnost?

Nováček Avatar uživatele myszice
    Registrace
    Aug 2006

No jeden určitě ne, to bych nemohla pařit, když by už pařil někdo jiný
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Withman
    Registrace
    Jul 2006

V blízké době se budu stěhovat do svého bytu, jen s přítelkyní a zatím počítám s 2PC, moje momentální PC bude jako server, bude sloužit na ukládání dat, bude propojené s LCD TV (takové menší media center), poběží na něm non-stop BOINC, a bude sloužit i jako "serfovač" po netu.
    Druhé PC bude jakožto multimediální na hraní her, serfování a abychom se s přítelkyní nehádali, kdo zrovna bude na netu.

Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od Withman
    V blízké době se budu stěhovat do svého bytu, jen s přítelkyní a zatím počítám s 2PC, moje momentální PC bude jako server, bude sloužit na ukládání dat, bude propojené s LCD TV (takové menší media center), poběží na něm non-stop BOINC, a bude sloužit i jako "serfovač" po netu.
    Druhé PC bude jakožto multimediální na hraní her, serfování a abychom se s přítelkyní nehádali, kdo zrovna bude na netu.
    Takže tvá přítelkyně asi hry moc nehraje, co?

Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od myszice
    Takže tvá přítelkyně asi hry moc nehraje, co?
    Ale jo, teď třeba znova smaží Mafii, nedávno pařila Silent Hill 4 To spíš já nehraju

Registrace
    Aug 2006

Ale jo, teď třeba znova smaží Mafii, nedávno pařila Silent Hill 4 To spíš já nehraju
    Tak to má tedy štěstí, že jsi takový uvědomělý A nemáš s tím jejím hraním třeba problém?

Registrace
    Jul 2006

Tak to má tedy štěstí, že jsi takový uvědomělý A nemáš s tím jejím hraním třeba problém?
    Ne, vůbec, mě to nevadí. Nedává přednost hraní před naším vztahem, hraje když má sama čas a nudí se, přede mnou nikdy nehraje, pravděpodobně to bude tím, že spolu nebydlíme.

Registrace
    Aug 2006

Ne, vůbec, mě to nevadí. Nedává přednost hraní před naším vztahem, hraje když má sama čas a nudí se, přede mnou nikdy nehraje, pravděpodobně to bude tím, že spolu nebydlíme.
    Tak to pak jo Ale to víš, ti Sims občas zaberou hodně času

Registrace
    Jul 2006

Tak to pak jo Ale to víš, ti Sims občas zaberou hodně času
    JJ, Sims2 a všechny zatím vydané datadisky zaberou hodně času, někdy to hrajeme i společně. Ale hlavně, Sims2 zaberou hoooodně výkonu PC, jsem si kvůli tomu pořídil 1GB RAM navíc a stejnak to není ještě ideální, chtělo by to o trošku lepší grafičku.

P.S.: Samozřejmě to nebylo jen kvůli Sims2, ale hlavně kvůli tomu, že jsem měl jen 256MB

Registrace
    Aug 2006

JJ, Sims2 a všechny zatím vydané datadisky zaberou hodně času, někdy to hrajeme i společně. Ale hlavně, Sims2 zaberou hoooodně výkonu PC, jsem si kvůli tomu pořídil 1GB RAM navíc a stejnak to není ještě ideální, chtělo by to o trošku lepší grafičku.

P.S.: Samozřejmě to nebylo jen kvůli Sims2, ale hlavně kvůli tomu, že jsem měl jen 256MB
    Zabere to děsně moc času, ale jak jsem zjistila, tak chlapi odpadnou do dvou dnů, jen co sbalí jako superblondýna nějakýho pracháče a udělaj si s ním omylem dítě

JJ, dle mých zkušeností je pro hratelnost té hry nejdůležitější pamět, bývalý měl mnohem lepší kompl a neměl šanci (taky vlastnil pouze 256MB), kdežto na tom mým stařečkovi to jelo sqěle

Registrace
    Jul 2006

Zabere to děsně moc času, ale jak jsem zjistila, tak chlapi odpadnou do dvou dnů, jen co sbalí jako superblondýna nějakýho pracháče a udělaj si s ním omylem dítě

JJ, dle mých zkušeností je pro hratelnost té hry nejdůležitější pamět, bývalý měl mnohem lepší kompl a neměl šanci (taky vlastnil pouze 256MB), kdežto na tom mým stařečkovi to jelo sqěle
    Mě na tom nejvíce baví "udělat" si baráček, pak si nabrknu holku, uděláme dítě, rodinka, pohodička a pak už mě to nebaví se o ně starat. Ale celkově je hot hoooodně promakaná hra. Dá se na tom opravdu vyblbnout, někdy u toho člověk tráví čas až do rána, a pak se diví, že je ráno nevyspalý.

Tak tak, málo paměti je pro tuto hru skutečným zabijákem, resp. dneska už téměř pro všechny hry.

Starousedlík SHW Avatar uživatele wizaard
    Registrace
    Jun 2006

Citace Původně odesláno od JayFrog
    kde ste zobrali že crossfire 1900XT a single 7950GX2 je cenovo takmer rovnaka ? a co rozdiel takmer 20 000 pokial doma vyrabate peniaze tak su skoro za rovnaku sumu
    Abych se vrátil k původnímu tématu (že, ehm... ) - myslím si, že v domácnosti obdobné té naší (vycházím z toho, že tu jsou náruživý PC "useři" a začátečníci - rodiče ) by mělo být celkem tolik počítačů, aby měla každá samostatná buňka svůj - v mém případě já 1 PC, bratr 1 PC a rodiče 1 PC, bohužel máme doma jen 2 .

Registrace
    Aug 2006

Mě na tom nejvíce baví "udělat" si baráček, pak si nabrknu holku, uděláme dítě, rodinka, pohodička a pak už mě to nebaví se o ně starat. Ale celkově je hot hoooodně promakaná hra. Dá se na tom opravdu vyblbnout, někdy u toho člověk tráví čas až do rána, a pak se diví, že je ráno nevyspalý.

Tak tak, málo paměti je pro tuto hru skutečným zabijákem, resp. dneska už téměř pro všechny hry.
    Njn, hraní na rodinku žádného chlapa moc dlouho nebaví Co takhle zkusit něco jiného? Třebas dvě lesbičky/dva homosexuály, rekord v počtu milenek/milenců, aniž by to samozřejmě stálý partner/ka či manžel/ka odhalil a aniž by to věděli milenci/milenky mezi sebou, rekord v počtu svateb... Populární, leč brutální je taky vymýšlení různých způsobů, jak simíka zabít (umořit hladem?, nechat utopit? uhořet? či nechat umřít na nějakou nemoc?) :-O

Starousedlík SHW Avatar uživatele wizaard
    Registrace
    Jun 2006

Nezlobte se na mě, ale tady to nějak překračuje meze tématu, tohle téma je jeden velkej OT, takže bych ho buď locknul, nebo promazal.

Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od wizaard
    Nezlobte se na mě, ale tady to nějak překračuje meze tématu, tohle téma je jeden velkej OT, takže bych ho buď locknul, nebo promazal.
    Musíš si to pořádně přečíst, rozebíráme tu jednu počítačovou hru a to mi opravdu OT nepřipadá. Nebo je pro tebe OT všecko, co není hra pro správný chlapy??? No to tedy promiň, to by bylo poměrně šovinistické!
    Ale klidně se můžeme s touto diskuzí přesunout do sekce Počítačové hry, abys měl klidné spaní

Registrace
    Jul 2006

Njn, hraní na rodinku žádného chlapa moc dlouho nebaví Co takhle zkusit něco jiného? Třebas dvě lesbičky/dva homosexuály, rekord v počtu milenek/milenců, aniž by to samozřejmě stálý partner/ka či manžel/ka odhalil a aniž by to věděli milenci/milenky mezi sebou, rekord v počtu svateb... Populární, leč brutální je taky vymýšlení různých způsobů, jak simíka zabít (umořit hladem?, nechat utopit? uhořet? či nechat umřít na nějakou nemoc?) :-O
    No hele, já jsem si udělal v Sims2 mého hodně dobrého kamaráda, byl opravdu povedený, jako real. No a začal jsem s ním chodit, i jsme se několikrát milovali v posteli, no prostě všechno co k tomu patří. Potom jej ale unesli ufoni a narodila se nám ufounská holčička....tahle hra prostě nemá mezí...

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Tiskárny: Zmenseni tisku o jednu stranku
    Od homi v sekci Periferie
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 12-08-2010, 14:20
  2. PC pro domácnost 14k
    Od Benobi v sekci PC - archiv
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 03-12-2009, 23:39
  3. Gbitová domácnost