Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Problémy s PC (HW/SW): Televize:obraz bez zvuku

Neregistrovaný

Jméno tazatele: Kefas

Znění dotazu:
    Dobrý den, nejde mi zvuk u televizní karty.V nastavení jsem už zkoušel snad všechno. Obraz v pohodě. Díky za každou radu.

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
    Televizní karta WinFast DTV 2000 H

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Zvukovku pouzivas jakou na desce nebo mas solo? Problem asi bude v tom ze musis propojit zvukovku s tv tunerem tak jak je to na obrazku v tomto clanku Tam mas i celkem podrobny popis instalace ..

Starousedlík SHW Avatar uživatele Zoidik
    Registrace
    Sep 2006

To propojení které je tam ukázáno, tak se dělalo i u CD mechanik, ale dnes od nich jde vše po datovém kabelu. Je to i logické, ale přece jen už doba trochu pokročila, takže si myslím osobně že v tomhle by neměl byt problem a že by to mělo jit přes sběrnici na desce. Spíše bych zkusil sehnat na netu nové ovladače.

Registrace
    Jul 2006

Na to bych nesazel..

Registrace
    Sep 2006

No jasně, člověk nikdy neví kde je přesně chyba. Je to jedna z možností. KDyž jsem chtěl dostat barevnej obraz na TV přes S-VIDEO, tak s originálnimi ovladačema u GK mi to nešlo, pomohly co jsem si stahl a fungovalo to hned. Ja jsem nazoru, prveč zkusit softwarovou možnost a pak se hrabat ve vnitř, ale jestli jsi se s tím už někdy setkal, tak je rozhodně vyšší pravděpodobnost že máš pravdu

Registrace
    Jul 2006

Ja bych urcite prvne zkusil ten kablik nez bych si zacal zasirat system ruznejma driverama ..

Registrace
    Sep 2006

mě osobně by to nevadilo, ja mam novej system za 15 minut :-) se všim co potřebuju

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jul 2006

staci se kounout na fotku ty karty a je tam videt misto pro pripojeni audio kabliku
    viz http://www.czechcomputer.cz/uploadim...4758007253.jpg
    takze pas!k ma pravdu me se taky nepovedlo na leadtek xp 2000 rozjet zvuk pres zbernici

Podobná témata

1. Windows 7: problemy - vypinani, lista Start, ovladani zvuku
    Od Dr.Miguelius v sekci OS Windows
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 25-11-2010, 22:08
  2. Problémy s PC (HW/SW): DVD bez zvuku
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 27-07-2008, 15:50
  3. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 27-06-2008, 22:27
  4. Problémy s PC (HW/SW): úprava zvuku mpg videa