Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: prosím poraďte

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

zdravím, odborníci i nadšenci, potřeboval bych poradit, jsem tady poprvé a nevím přesně, jak tohle fórum funguje, jestli vůbec píšu na správný místo :-)
    Mám doma sestavu beden od Geniusu, takový ty klasický bedny 5.1 ve dřevě, a když je zapojím s televizí, tak subwoofer docela solidně hučí...a vůbec bych řekl obecně, že mi všechny ty spotřebiče dohromady hučí (zejména teda televize, když je zapojený settopbox), mám tak nějak propjený PC, dvd přehrávač, televizi, settopbox, nedávno jsem dostal radu, abych si pořídil galvanický oddělovač, ale koupil jsem si ten váleček a vůbec nevim, jak ho zapojit :-) Je tady někdo, kdo by mi po mejlu nebo po icq poradil? Kdyžtak se ozvěte mejlem buď na ten, co je v mých údajích, nebo na jmatej@email.cz, na icq bývám tak obden. Díky moc.
    Jirka, Brno
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW Avatar uživatele ...No...Name...
    Registrace
    Aug 2007

Protože se tedy už jmatejicek asi neukaže,tak bych se Vás chtěl zeptat.Co je to ten galvanický oddělovač.A co je to ten váleček.Nějaký odstínění bo co?
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. SSD + HDD poraďte prosím
    Od majkl 11 v sekci Storage (úložná zařízení)
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 03-04-2014, 18:30
  2. poraďte HRU PROSIM
    Od paint v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 27-03-2012, 10:44
  3. Poraďte Prosím s IBM
    Od geforce8810 v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 24-11-2009, 00:04
  4. Prosim poradte mi CPU
    Od Luoslav v sekci AMD - procesory a základní desky