Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 37

Téma: StarCraft

Pravidelný diskutér Avatar uživatele )aguar
    Registrace
    Dec 2006

Mam takovej problem. Nemuzu spustit starickou hru jmenem StarCraft.
    Od te doby co sem si postavil tuto sestavu:AMD x2 BE,ATI HD 2600 XT, myslim ze tyto informace postaci.
    Nemam teda Win x64 jen obycejny. A pise to viz. obr.
    Nestalo se vam neco podobnyho?
    Potreboval bych radu co s tim......
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: star.jpg 
Zobrazení: 111 
Velikost: 41.9 KB 
ID: 2132  
    Odpovídat lze po přihlášení

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

Vypadá to na nějakou příšerně historickou věc...zkoušel jsi uposlechnout požadavků a nastavit rozlišení 640x480x256 barev ?

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

To nejde... Mám úplně stejný problém na mobilním HD 2600. Blizzard sám neví, co s tím. Karta zatím není schopná se přepnout do režimu 256 barev, takže nezbývá, než doufat v update ovladačů, které to kartě umožní, pokud to vůbec jde.

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od Intri Zobrazit příspěvek
    To nejde... Mám úplně stejný problém na mobilním HD 2600. Blizzard sám neví, co s tím. Karta zatím není schopná se přepnout do režimu 256 barev, takže nezbývá, než doufat v update ovladačů, které to kartě umožní, pokud to vůbec jde.
    Není ? A co BIOS ? Ten má specifické rozlišení, ale rozhodně 256 barev...nebo třeba DOS Co zkusit hrát pod DOSem...?

Registrace
    Sep 2007

Ok, tak to upřesním - karta není schopná se přepnout do 256 barev ve Windows. A DOS jako takový využívá v základu integrované sady znaků, textový režim grafické karty, tam se na barvy rozhodně nehledí. A řekl bych, že totéž se používá u BIOSu, i když to je moje domněnka.

Alespoň k tomu závěru Blizzard při řešení tohoto problému došel, že je zapotřebí požádat výrobce notebooku ( řešilo se to přímo na daný typ karty, někdo jiný si chtěl stejně jako já zahrát na noťasu ) o co nejnovější drivery pro daný notebook. Kolega to může mít snažší s tím, že má stolní verzi, k té jsou k dispozici ovladače pořád.

Takže jediná možná rada, která mě napadá: nejnovější ovladače. Režimy kompatibility, různé vynucovače atd. nepomůžou, mám vyzkoušeno.

Čestný člen Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

A co DOSBox?

Registrace
    Sep 2007

Na StarCraft? Je fakt, že mě to nenapadlo a za vyzkoušení to stojí, ale řekl bych, že SC provádí mnohem víc operací, než DOSBox dokáže zvládnout.

Čestný člen Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

No ja taky netvrdim, ze to pujde, jen takovej napad.... a zkouset to nebudu

Registrace
    Sep 2007

Já už dneska taky ne, zítra brzo vstávám ( jdu na turnaj StarCraftu...:-) ), ale jestli se mi zítra bude chtít a nebudu moc zdrcený z porážky, vyzkouším, pokud mě nepředběhne kolega.

Registrace
    Dec 2006

Dosbox . pod tim sem nerozjel ani transport tycoon. Natoz aby jel starcraft. Myslim ze dosbox je na ty uplne stary hry ktery jeli tak na pentium 100 maximalne. Ale dobrej napad.
    Takze jedine cekat cekat a zase cekat? nebo hrat na mem starsim PC.......

Registrace
    Sep 2007

Zkus ještě ty nejnovější ovladače, jestli nemáš, jinak asi fakt čekat a hrát na starším PC ( nebo aspoň na starší grafice, SC moc grafiku nepoužívá, skoro všechno počítá procesorem ).

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jul 2006

Nebo Virtual PC s Win98... může být dostatečně rychlé... SC myslím pro Dos nebyl, nebo jo?

Registrace
    Sep 2007

Určitě nebyl, ale třeba by DOSBox obsahoval potřebné funkce, kdo ví. Virtual PC by možná taky šlo, ale tam by byl asi problém s tím nejdůležitějším - síťovou hrou ( i když to v DOSBoxu rozhodně taky, pokud by tam člověk SC vůbec spustil ). Jinak po virtualizaci bych doporučil spíš ještě W95, SC na něm běží dokonale stabilně a Windows tak zatíží PC i virtuální konzoli ještě míň.

Registrace
    Dec 2006

CO treba misto orig. Catalystu zkusit Omegy. Na starsim PC je mam a zda se me to lepsi nez catalysti.
    Hlavne to nema control center..
    i kdyz zase bych si to nerad cele rozdrbal hned ze zacatku

Registrace
    Sep 2007

Zkusit to můžeš, ale to už budeš muset ty - já mám na noťasu ( kde mám toho Radeona ) Vistu, a pro tu Omegy nejsou.

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. starcraft II
    Od pas!k v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 37
    Poslední příspěvek: 18-02-2010, 22:51