reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Genius Hf 5.1 5000 + Tv

Ratamahatte (6)|21.12.2007 02:33
Zdravim, koupil jsem si tyhle repra. Kdyz pripojim z LCD TV LG 32LC55 kabel 2x cinch na 2x cinch (cerveny=pravy reproduktor, cerny=levy reproduktor) do vstupu "TV" na reproduktorech, tak se nic nedeje. Myslel jsem, ze by meli hrat proste stereo, ale neni tomu tak. Mam k reproduktorum pripojeny zvuk z Playstation 3 a obraz s TV pres HDMi kabel, jestli to hraje nejakou roli. Pokud tusite, kde je problem, tak dejte vedet treba na icq.
xSten19 (386)|21.12.2007 08:29
[QUOTE=Ratamahatte;73876]Zdravim, koupil jsem si tyhle repra. Kdyz pripojim z LCD TV LG 32LC55 kabel 2x cinch na 2x cinch (cerveny=pravy reproduktor, cerny=levy reproduktor) do vstupu "TV" na reproduktorech, tak se nic nedeje. Myslel jsem, ze by meli hrat proste stereo, ale neni tomu tak. Mam k reproduktorum pripojeny zvuk z Playstation 3 a obraz s TV pres HDMi kabel, jestli to hraje nejakou roli. Pokud tusite, kde je problem, tak dejte vedet treba na icq.[/QUOTE]

Ahoj skus si koupit takovou redukci ještě je to ze scartu na cinč stojí tak 30 kč možná to půjde pokud máš volnej teda scart.
Ratamahatte (6)|21.12.2007 11:20
jj, scarty mam volne dva, vyzkousim, diky
Ratamahatte (6)|22.12.2007 00:05
tak jsem si koupil tu redukci a s ni to taky neslape :(
...No...Name... (586)|22.12.2007 12:04
Teď sem na to tak kouknul a zapojit to jít musí...Tvoje repro vypadá vzadu asi takhle...

Jaký si koupil ten kabel?nebo
Jestli si koupil ten druhej tak to by mělo být jen mono(žutý video a bílí zvuk-oba kanáli v sobě) a nevim co to pak dělá s reprem,pokud vůbec hraje.Takže jestli si koupil tenhle tak jim ho vrať a kup ten první.A pokud to pak připojíš k repru na nějaký 2 sinche z těch horních tak by to už mělo jít.A čudlík do pozice out pokud se nepletu...