Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Může za to Vadná pamět?

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

Zdravím
    Zajímalo by mě jestli může Vadná pamět Způsobit nedetekování klávesnice při zapnutí PC.Je to dost nahodilé.Občas jí PC zdetekuje a občas ne.Testoval jsem jí MemTestem a Goldem.Každý mi vykázal několik desítek errorů.Vím že mi tu může někdo říct abych jí vyndal a zjistím to sám,ale jak píšu o pár řádek výše,tak je to nahodilé o to tak,že to třeba týden nedělá a pak to udělá i 10x za sebou.Má s tím někdo zkušenosti?

RAM je to DDR512 kingston hyperX.Na desce P4R800-VM ASUS.
    Díky za odpověd.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW
    Registrace
    May 2006

Jako jestli memtest vykazuje několik desítek errorů tak hlavně neni dobrý tu paměť vůbec používat v PC, protože může (resp. velmi pravděpodobně bude) způsobovat i horší věci než zasekávání klávesnice. Neni ta paměť třeba nějak moc nataktovaná? Zkus jí prípadně nějak podtaktovat nebo zvýšit časování apod., prostě v tomhle případě je základem, než začneš hledat problémy kdekoliv jinde, zajistit, aby při několikanásobným (!) průchodu memtestem nebyly v paměti detekovaný vůbec žádný chyby!!! - jinak jde veškerá stabilita PC do háje.
    Naposledy upraveno uživatelem Styryx: 21-12-2007 v 17:33

Obyvatel SHW
    Registrace
    Nov 2007

Ako vraví Styryx, reklamuj to, pokial viem na HyperX su podavane dozivotne zaruky
    pokial ides na defaultoch, a taketo chyby predtym neboli a teraz su, jednoznacne reklamuj ak mas moznost ...
    ---
    Ak to mas nataktovane, mozes kapanek pridat napatie na ne, ci to pomoze tomu, ale skor myslim ze nie

Čestný člen Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

Hlavne si zkontroluj, jaky napeti dava tvoje deska pametem..... HyperX podle vyrobce potrebuji pro provoz vyssi napeti (imho 2,8V - koukni na stranky Kingstonu), nez defaultne davaji BIOSy zakladnich desek....

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

omlouvám se že tak pozdě reaguji,ale byl jsem na svátky pryč.Děkuji všem za rady všechno prověřím a pak kdyžtak napíšu jka to dopadlo.

Podobná témata

1. procesor + pamět může být????
    Od marekpevný v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 14-02-2017, 17:53
  2. Může HDD brzdit hru?
    Od dracihnev v sekci Storage (úložná zařízení)
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 31-03-2011, 11:28
  3. Může to být zdrojem?
    Od Misoka v sekci Zdroje
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 04-03-2007, 10:29
  4. může mít mozilla 15,5GB?
    Od BlackFrog v sekci OS Windows
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 11-01-2007, 19:30