Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 11 z 11

Téma: Problémy s PC (HW/SW): CPU neustále na 50%

Neregistrovaný

Jméno tazatele: Tomáš Malaník

Znění dotazu:
    Prosím poraďte, stalo se mi to už podruhé. Prvně po nainstalování NOD32 Smart ESET Security. Všechno se nainstalovalo, počítač jsem resetoval. Nabíhá plocha a teď slyším procesor jak pořád pracuje. Dám správce úloh a vidím, že využití CPU je neustále na 50%. Vyřešil jsem přeinstalováním windows, před tím jsem ale samozřejmě zkoušel i jiné věci, např. vypnout jednotlivé procesy které se mi zdáli, že tam předtím nebyli, nebo dát obnovu systému. Nic nepomohlo. Teď jsem nainstaloval WindowBlinds a dělá to opět. Prosím poraďte, nechce se mi zase trávit den přeinstalováváním počítače. Kde je chyba?

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:

Neregistrovaný

Zapomněl jsem dodat že mám Intel Core 2 Duo E6600

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

chyba je zarucene softwaroveho razu, 50% vytizeni znamena ze ti nejaka jednovlaknova aplikace sezrala jedno jadro a dela neplechu. kdyz seradis ve spravci uloh procesy podle vyuziti CPU tak nevidis ktery to dela?
    ovladace mas ke vsemu nainstalovane nejnovsi a WHQL certifikovane?

//jak jsi slysel procesor? to mi docela vrta hlavou... ne spis pevny disk nebo vetrak na CPU?

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Zjistil jsem, že když pustím GPU-Z tak mi to cucne 100% (jedno jádro) i když ho ukončím, podíval jsem se do správce úloh a zjistil, že to dělá GPU-Z, taky se tak podívej

Neregistrovaný

Tak pardon, slyšel jsem HDD nejspíš když je seřadím tak to dělá jedna věc která žere 50k kb sp_rsser.exe, nejde ukončit, protože je spuštěna pod systémem

Neregistrovaný

a tím GPU-Z to není

Neregistrovaný

nové ovladače nainstalovány, hledal jsem i soubor sp_rsser.exe nic nenalazeno, zkoušel jsem i všechny režimy při hledání..

Obyvatel SHW
    Registrace
    Nov 2007

ked instalujes, tak je to odpojene od LAN / Inet ?
    aby sa vylucilo ze tam nalezie nieco skor ako tam slahnes Antivirak, Firewall a pod ?
    -
    Hotfixy od MS poinstalovane ?

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

strejda google pomohl

http://www.google.cz/search?q=sp_rss...x=&startPage=1 prvni link
    http://forum.spywareterminator.com/D...g=posts&t=2634
    Velké zatěžování procesoru u nové verze Spyware Terminator 2.0.0.187
    po upgradu na ST 2.0 je potreba pregenerovat HIPS databazi. Tento proces trva v radech minut, maximalne (tato doba je zavisla na vasem hardware a poctu souboru na disku) a spousti se jen kdyz se na pocitaci nic nedeje, cimz minimalne obtezujeme uzivatele. Z tohoto duvodu se to na Vasem pocitaci spoustelo vzdy po chvilkach.

Neregistrovaný

ANO ANO teď jsem to přesně objevil :-D, nainstaloval jsem si program a našel jsem soubor který to spouští a odstranil jsem. Teď jdu resetovat komp a uvidím jestli to bude dělat pořád. Když tak vím co mám dělat. Ale jinak díky za pomoc

Neregistrovaný

Všechno je vyřešeno

Podobná témata

1. Neustále se mi odpojuje HDD
    Od neit v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 12-08-2011, 12:46
  2. Neustálé problémy s PC
    Od Deore3 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 25
    Poslední příspěvek: 05-04-2011, 20:25
  3. neustále rebootování